صداقتی را از آمریکایی ها و اروپایی ها در موضوع حقوق بشر نمی‌بینیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 65 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با وزیر بین الملل حزب حاکم چین، ایستادگی دولت و ملت چین و ایران در برابر سیاست های زیاده خواهانه و ارزش های سلطه گرایانه آمریکا، همسو ارزیابی کرد و بر گسترش تعاملات اقتصادی و فرهنگی ایران و چین تاکید کرد

به گزارش ایسنا، آیت الله صادق آملی لاریجانی، در دیدار سونگ تائو، وزیر بین الملل حزب حاکم چین با خوش آمدگویی به مهمانان چینی جمهوری اسلامی ایران گفت: از حضور شما در کشورمان خوشحال هستیم. روابط راهبردی دو کشور بحمدالله با پیام رهبر معظم انقلاب که توسط رئیس محترم مجلس به رهبر شما منتقل شد وارد مرحله جدیدی شده است.ما امیدواریم که ایران و چین با مشترکات متعددی که در زمینه های تمدنی، فرهنگی و اقتصادی و سیاسی دارند، دو کشور نقش برجسته تری در عرصه بین الملل ایفا کنند.

وی ادامه داد: ما نمی توانیم بپذیریم که یک نظام ارزشی بیگانه بر کشور ما و شما تسلط پیدا کند. تمدن های با سابقه منطقه ما، چارچوب های خودشان را دارند و حقوق بشر ادعایی آمریکایی ها با فطرت انسانی و تمدن های کهن ما سازگار نیست و دلیلی ندارد که بخواهند مبانی خود را به سایر کشورها صادر کنند. وی افزود: از جمله سیاست های کلی که در دستور کار مجمع است، سیاست های کلی فضای مجازی و سایبری است که می توانیم از پیشرفت ها و نحوه سیاست گذاری های کلی چین استفاده کنیم. خصوصا پیشرفت های فناوری چین و موضوع مدیریت فضای مجازی یکی از محورهایی است که می توانیم از تجارب شما، بهره ببریم. فضای مجازی که به نوعی به واقعیت دنیای امروز تبدیل شده است.

وزیر بین الملل حزب حاکم چین گفت: می دانم که مجمع تشخیص مصلحت نظام، نقش مهمی در ارائه نظرات مشورتی به رهبر معظم ایران دارد. همانطور که حضرتعالی اطلاع دارید حزب حاکم چین و وزارت بین الملل چین، به ارتباط با کشورهای مختلف، اهمیت می دهد. وزارت بین الملل حزب حاکم چین، در پی جلب اعتماد مردم و شخصیت های موثر در کشورهای دوست است. این حزب حاضر است با تقویت همکاری ها و هماهنگی ها، به ارائه مشاوره های لازم به مقامات عالیرتبه چین بپردازد.

وزیر بین الملل حزب حاکم چین گفت: در آینده نزدیک با معاون وزیر اقتصاد ایران در چین به رایزنی خواهیم پرداخت و در سازوکار همکاری جدید با ایران، رئیس جمهور چین، مسئولی را انتخاب کرده است که به زودی معرفی خواهند شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کندوزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کند منوشن پیشتر به شبکه خبری «سی ان بی سی» گفت او و مقام های چینی مسائل بسیاری را به بحث خواهند گذاشت. او بعدتر در کاخ سفید اذعان کرد که انتظار ندارد تمام این مسائل حل شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روحانی در دیدار با بن‌علوی: حضور نیروهای خارجی عامل اصلی تنش در منطقه استحسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران امروز یکشنبه طی دیدار با یوسف بن علوی، وزیر امور خارجه عمان در تهران تأکید کرد: حضور نیروهای خارجی نه تنها کمکی به امنیت منطقه نمی‌کند، بلکه عامل اصلی تنش خواهد بود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش ۶۰ درصدی واردات نفت خام چین از ایران | DW | 29.07.2019سیر نزولی واردات نفت خام چین از ایران همچنان ادامه دارد. واردات نفت چین از ایران در ماه ژوئن در قیاس با سال گذشته، کاهشی بالغ بر ۶۰ درصد داشته است. این در حالی است که صادرات نفت عربستان به چین تقریبا دو برابر شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تعداد معاملات مسکن تهران در تیر ماه حدود ۶۵ درصد نسبت به پارسال کاهش یافتبانک مرکزی ایران در گزارشی از کاهش تعداد معاملات مسکن در تیرماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال قبل (تیر ماه ۱۳۹۷) خبر داده است. بر این اساس در تیر ماه امسال ۴۷۹۰ آپارتمان در شهر تهران معامله شده است که این رقم نسبت به تیر ماه گذشته ۶۴.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد. در گزارش اخیر بانک مرکزی همچنین به افزایش قابل توجه قیمت مسکن در پایتخت اشاره شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چالش‌های عربستان باعث ایجاد دو گفتمان در میان حاکمان سعودی شده/ تاکید عبدالمهدی بر دوری عراق از آثار تنش در منطقه/ تلاش امارات برای بازنگری در سیاست‌هایشزنگنه در گفت‌وگو با ایلنا: چالش‌های عربستان باعث ایجاد دو گفتمان در میان حاکمان سعودی شده/ تاکید عبدالمهدی بر دوری عراق از آثار تنش در منطقه/ تلاش امارات برای بازنگری در سیاست‌هایش
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رانش زمین در چین؛ ده‌ها نفر کشته و ناپدید شدندتازه‌ترین آمار تلفات ناشی از رانش زمین در جنوب چین در حالی اعلام شده که باران شدیدی در محل در حال باریدن است. حد اقل ۳۶ نفر جان باخته‌اند و از سرنوشت ۱۵ نفر از ساکنان محل اطلاعی در دست نیست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »