پلیس فتا در ایران می گوید کاربران پرطرفدار را رصد می کند

06/05/1398 01:08:00 ب.ظ

پلیس فتای نیروی انتظامی ، از رصد و شناسایی «صفحه‌های پرطرفدار و شاخ‌های اینستاگرام» در حوزه‌های مختلف از جمله مدلینگ از سوی پلیس خبر داد. وحید مجید رئیس پلیس فتا روز یکشنبه ۶ مرداد با اعلام این خبر،

صدای آمریکا

🔺پلیس فتا در ایران می گوید کاربران پرطرفدار را رصد می کند ⚡️پلیس فتای نیروی انتظامی ، از رصد و شناسایی «صفحه‌های پرطرفدار و شاخ‌های اینستاگرام» در حوزه‌های مختلف از جمله مدلینگ از سوی پلیس خبر داد.

پلیس فتای نیروی انتظامی ، از رصد و شناسایی «صفحه‌های پرطرفدار و شاخ‌های اینستاگرام» در حوزه‌های مختلف از جمله مدلینگ از سوی پلیس خبر داد. وحید مجید رئیس پلیس فتا روز یکشنبه ۶ مرداد با اعلام این خبر،

مرداد ۰۴, ۱۳۹۸یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر دادنیروگاه بوشهر- آرشیوبعد از دو اقدام ایران در نقض برجام و اعتراض ایالات متحده و کشورهای باقیمانده در توافق برجام، جمهوری اسلامی ایران می گوید در پی ساخت دو نیروگاه هسته‌ای دیگر در بوشهر است.

به گزارش ایسنا، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت تا اواخر مردادماه سال جاری بتن‌ریزی نیروگاه شماره ۲ اتمی بوشهر آغاز خواهد شد و مطابق برنامه ۶ سال آینده نیروگاه دوم آماده بهره‌برداری و ۸ سال آینده نیروگاه۳ بوشهر آماده خواهد شد.نیروگاه بوشهر که ایران با ادعای تولید برق قصد بهره برداری از آن را داشت، بیش از دو دهه طول کشید تا تکمیل شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ در ویدیویی منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، یک شهروند به سراغ نیروهای امنیتی می‌رود و از آنها می‌پرسد که «چرا با ملت جنگ راه انداختید» نیروهای فراجا در پاسخ ادعا می‌کنند که آنها حافظ امنیت هستند، این زن پاسخ آنها را نادرست می‌داند و می‌گوید: «مردم امنیت دارند؛ اگر شما بگذارید» گزارش شده است که این ویدیو مربوط به دیروز ۱۴ آذر و مربوط به محله جنت‌آباد در تهران است.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌ در ویدیویی منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، یک شهروند به سراغ نیروهای امنیتی می‌رود و از آنها می‌پرسد که «چرا با ملت جنگ راه انداختید» نیروهای فراجا در پاسخ ادعا می‌کنند که آنها حافظ امنیت هستند، این زن پاسخ آنها را نادرست می‌داند و می‌گوید: «مردم امنیت دارند؛ اگر شما بگذارید» گزارش شده است که این ویدیو مربوط به دیروز ۱۴ آذر و مربوط به محله جنت‌آباد در تهران است.‎'. Follow their account to see 72164 posts. ادامه مطلب >>

یعنی باید عن💩ریخت روی اون پلیس فاطی که همه مشکلات مردمو و کشورو ول کرده رفته دنبال شاخای اینستا !خاک بر همچین خائنینی که میبینن کشور در چه وضعییته و اینا دنبال چیین ! به سلامتی مشکل کودک کار، بی کاری، گرانی، اختلاس و رانتخواری، فعالیتی اجتماعی و سیاسی حل شده و پلیس دنبال فعالهای مجازیه. داستان این قوم خبیث داستانیه واسه خودش

تو ایران تنوع بیشتری داره ودر لباس های مختلفی دزدی میکنن، کلا فکر نکنم لباسی مونده باشه که توش دزدی نکنن!

دانمارک از ماموریت بریتانیا براى حفاظت از دریانوردی در تنگه هرمز حمایت کرددانمارک روز جمعه 26 ژوئیه از پیشنهاد دولت بریتانیا برای ایجاد یک ائتلاف دریایی به فرماندهی اروپا

گلچین ویدئوی هفته: از بندبازی در چک تا جشن قدیس محافظ در پاراگوئهدهه‌ها علاقمند به بندبازی در جمهوری چک گردهم آمدند تا در جشنوارهٔ ویژه‌ای به اجرای برنامه بپردازند.

بیش از یکهزار نفر در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شدند | DW | 27.07.2019با حمله نیروهای پلیس روسیه به تجمع بزرگی که از سوی نیروهای اپوزیسیون در مسکو برگزار شده بود بیش از یکهزار تن از تظاهرکنندگان بازداشت شدند. در این تظاهرات تعدادی از سیاستمداران مخالف دولت نیز شرکت داشتند.

پلیس مقابل معترضان هنگ‌کنگی از گاز اشک آور استفاده کرددر ادامه اعتراضات در هنگ‌کنگ، گزارش‌ها حاکی است که تجمعات امروز به خشونت و درگیری کشیده شده است. خبرگزاری رویترز گزارش داد که پلیس روز شنبه ۵ مردادماه مقابل معترضان هنگ کنگی که ممنوعیت تجمع را نادید

رصد شاخ‌های اینستاگرام از سوی پلیسرییس پلیس فتای ناجا: *پلیس شاخ‌های اینستاگرام را رصد می‌کند *اگر این افراد تخلفی کنند با هماهنگی دستگاه قضایی با آنان برخورد خواهد شد *مواردی بوده که این افراد احضار هم شده‌اند

بارگذاری نظرات..برای تضمین آزادی دریانوردی در تنگه هرمز اعلام حمایت کرد و گفت مشارکت نظامی در این ماموریت را بررسی خواهد کرد.گلچین‌ ویديوهای این هفته با مراسم بندبازی در جمهوری چک آغاز می‌شود.

.. مرداد ۰۴, ۱۳۹۸ یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر داد نیروگاه بوشهر- آرشیو بعد از دو اقدام ایران در نقض برجام و اعتراض ایالات متحده و کشورهای باقیمانده در توافق برجام، جمهوری اسلامی ایران می گوید در پی ساخت دو نیروگاه هسته‌ای دیگر در بوشهر است. وزیر خارجه دانمارک همچنین توضیح داد که تصمیم‌گیری نهایی برای حضور دانمارک در چنین طرحی، نیاز به تصویب پارلمان این کشور دارد و به محض اینکه چارچوب مشخصی برای وظایف، ماموریت‌ها و شرکای این طرح تعیین شود، در پارلمان بررسی خواهد شد. به گزارش ایسنا، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت تا اواخر مردادماه سال جاری بتن‌ریزی نیروگاه شماره ۲ اتمی بوشهر آغاز خواهد شد و مطابق برنامه ۶ سال آینده نیروگاه دوم آماده بهره‌برداری و ۸ سال آینده نیروگاه۳ بوشهر آماده خواهد شد. نیروگاه بوشهر که ایران با ادعای تولید برق قصد بهره برداری از آن را داشت، بیش از دو دهه طول کشید تا تکمیل شود. این رویداد در حاشیه جشنواره تابستانی «تئاتر سانتور» برگزار شد.

همکاری اتمی ایران و روسیه در دهه هفتاد خورشیدی برای تکمیل نیروگاه اتمی بوشهر آغاز شد.» او همچنین افزود: «آزادی دریانوردی موضوع بسیار مهمی برای تجارت و اقتصاد جهان است و همه تلاش‌مان را برای دفاع از آن به کار خواهیم گرفت. ساخت این نیروگاه پیش انقلاب با طراحی آلمانی آغاز شد اما ادامه کار آن پس از انقلاب متوقف شد. ایران برای تکمیل آن، ۲۰ سال پس از آغاز ساخت، با روسیه قرارداد بست. با این حال پیشرفت کند ساخت نیروگاه توسط روس‌ها با انتقاداتی در داخل ایران روبرو شد. مارک اسپر، وزیر دفاع جدید آمریکا روز پنجشنبه به هماهنگی‌های میان کشورهای آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان برای پاسداری از امنیت کشتیرانی در خلیج اشاره کرد و گفت ماموریت نظارت و انجام هماهنگی‌ها را ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا در خاورمیانه (سنتکام) بر عهده خواهد داشت. تحریم‌های بین‌المللی علیه برنامه هسته‌ای ایران نیز موجب تعلل بیشتر در تکمیل آن شد تا اینکه حدود ۱۶سال پس از آغاز کار روسیه در نیروگاه اتمی بوشهر، این نیروگاه در سال ۱۳۹۰ به شبکه سراسری برق ایران وصل شد. مطالب بیشتر از بدون شرح.

طراحی مجدد راکتور آب سنگین اراک، از جمله مفاد توافق هسته‌ای با ایران موسوم به برجام بود. براساس این توافق، طراحی مجدد این راکتور برای آن انجام می‌شود که پلوتونیوم - که در ساخت بمب اتمی کاربرد دارد - در آن تولید نشود. ابتدا قرار بود ایالات متحده مسئول این پروژه باشد، اما پس از خروج آمریکا از برجام بریتانیا این مسئولیت را به عهده گرفت. ایالات متحده اردیبهشت ماه سال جاری معافیتی ۹۰ روزه برای طراحی مجدد نیروگاه اراک صادر کرده بود. پیشتر اعضای کنگره در نامه‌هایی به پرزیدنت ترامپ، از او خواسته بودند با توجه به نقض برجام از سوی جمهوری اسلامی، همه معافیت‌های مربوط به برنامه هسته‌ای ایران را لغو کند.

ایالات متحده اردیبهشت ماه سال گذشته و با اعلام این‌که توافق هسته‌ای منجر به تغییر رفتار ایران نشده است، از این توافق‌نامه خارج شد. دولت آمریکا پس از آن اعلام کرد که در دو مرحله تحریم‌های هسته‌ای علیه ایران را باز می‌‌گرداند. این تحریم‌ها از جمله شامل خرید و فروش نفت هم می‌شود. شورای عالی امنیت ملی ایران در سالگرد خروج ایالات متحده از برجام، در بیانیه‌ای اعلام کرده بود جمهوری اسلامی برخی تعهدات خود در چهارچوب برجام را لغو می‌کند. ایران در نامه‌ای به کشورهای باقی‌مانده در توافق هسته‌ای مهلتی ۶۰ روزه داده بود تا «تعهدات خود به ویژه در حوزه‌های بانکی و نفتی» را عملی کنند و تهدید کرده بود در صورتی که این اتفاق رخ ندهد جمهوری اقدام به متوقف کردن «رعایت محدودیت‌های مربوط به سطح غنی سازی اورانیوم و اقدامات مربوط به مدرن‌سازی رآکتور آب سنگین اراک» خواهد کرد.

با این حال اتحادیه اروپا ضرب‌الاجل ایران را رد کرده و گفته بود اعضای این اتحادیه «با نگرانی» اطلاعیه ایران پیرامون پایبندی به تعهداتش در توافق هسته‌ای موسوم به برجام را مطالعه کرده‌اند. جمهوری اسلامی روز دهم تیرماه اعلام کرد که میزان ذخایر اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از سقف ۳۰۰ کیلوگرم مجاز که در برجام تعیین شده، عبور کرده است. کمی بعدتر حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، هم گفته بود جمهوری اسلامی از روز ۱۶ تیرماه میزان غنی‌سازی خود را به بیش از ۳.۶۷ درصد و تا هر میزانی که «نیاز داشته باشد» افزایش خواهد داد. این دو مورد نقض برجام از سوی جمهوری اسلامی، با واکنش‌های بین‌المللی مواجه شد و کشورهای مختلف از ایران خواستند به تعهدات خود در برجام پایبند باشد.

دولت پرزیدنت ترامپ در یکسال اخیر فشار حداکثری را بر ایران اعمال کرده و گفته است که رژیم ایران باید مثل یک کشور عادی رفتار کند و از تلاش برای دستیابی به جنگ‌افزارهای هسته‌ای، برنامه گسترده موشکی، کمک به تروریسم، و سایر اقدامات تنش‌برانگیز خود دست بردارد. دولت آمریکا اعلام کرده است که به دنبال گفت‌وگو و رسیدن به توافقی جدید با جمهوری اسلامی است که علاوه بر برنامه هسته‌ای، شامل رفتار ایران در منطقه و برنامه موشکی آن هم باشد. پرزیدنت ترامپ پیشتر اعلام کرده بود که آماده گفت‌وگو با مقام‌های جمهوری اسلامی برای رسیدن به یک توافق جامع است. با این حال مقام‌های جمهوری اسلامی مذاکره با آمریکا را رد می‌کنند. آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی در جریان سفر شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن به تهران، گفته بود «هیچ اعتمادی» به آمریکا ندارد و «تجربه تلخ مذاکرات قبلی با آمریکا در چارچوب برجام» را تکرار نخواهد کرد.

رهبر ایران در پاسخ به شینزو آبه که گفته بود حامل پیام رئیس جمهوری آمریکا است، گفت که «هیچ پاسخی به [پرزیدنت ترامپ] ندارم و نخواهم داشت.» او اضافه کرده بود که پیشنهاد واشنگتن برای مذاکرات صادقانه با تهران را هم باور نمی کند. .