تقدیر از دو ویروس‌شناس نامدار در آلمان و آمریکا | DW | 23.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سنای برلین جایزه علمی خود را به کریستین دروستن، محقق سرشناس بیماری‌های عفونی داد. آنتونی فائوچی، مشاور بهداشتی دولت بایدن نیز جایزه 'تاریخ‌سازان' موزه نیویورک را می‌گیرد. این دو خدمات چشمگیری در دوران کرونا داشته‌اند.

سنای برلین جایزه علمی خود را به کریستین دروستن، محقق سرشناس بیماری‌های عفونی داد. آنتونی فائوچی، مشاور بهداشتی دولت بایدن نیز جایزه"تاریخ‌سازان" موزه نیویورک را می‌گیرد. این دو خدمات چشمگیری در دوران کرونا داشته‌اند.

کارنامه دستاوردهای این دانشمند آلمانی پربار است و او بارها مورد تمجید علمی قرار گرفته است. دروستن در سال ۲۰۰۳ نیز با کشف پاتوژن سارس، آزمایش تشخیص ویروس سارس کوو – ۲ را توسعه داد.تحقیقات علمی پروفسور دروستن همواره روی محور"ویروس‌های نوظهور" استوار بوده‌اند. او ۴۹ سال دارد و صداقت او در پاسخ‌گویی به موارد پیچیده زبانزد است. مثلا ابایی ندارد که در کنفرانس‌های مطبوعاتی به خبرنگاران بگوید: «نمی‌دانم».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤣🤣🤣

فائوچی یه حرومزاده بالفطره است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زاگرس در آتش؛ چه کسانی جنگل‌ها را می‌سوزانند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طالبان: در ایام عید قربان عملیات نظامی را متوقف می‌کنیمگروه طالبان که با آغاز خروج نیروهای خارجی از افغانستان توانسته در درگیری‌های پی‌ در پی با نیروهای دولتی افغان بخش‌هایی از این کشور را تصرف کند، اکنون اعلام آدمکش ها دست ازکشتار برنمی دارید گوسفند می کشید درعوض حاکمان ج ا باتمام قواعملیات نظامی بر علیه مردم تشنه خوزستان .ننگ ج ا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زندانیان در سوئد نگهبانان را به گروگان گرفتند و درخواست هلی‌کوپتر کردندبه گزارش آسوشیتدپرس زندانیان پیش‌تر گفته‌ بودند که حاضرند در ازای دریافت بیست پیتزای کباب برای توزیع بین زندانیانِ این بند، یکی از نگهبانان را آزاد کنند. دولت سؤئد باید پیتزای کباب را در برنامهً غذائی زندانهای خود قرار دهد! زیر نویس فارسی هم داره؟ تکرارش ساعت چنده؟ انیمیشنه؟ در خوزستان هم اینترنت را قطع کردند و جان مردم را گرفتند. نمیصرفه بگین؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کردبا توجه به پیشروی‌های سریع ستیزه‌جویان طالبان در افغانستان با آغاز خروج نیروهای آمریکایی از این کشور، ارتش ایالات متحده چهارشنبه 21 ژوئیه 2021 به وقت محلی آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کرد .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رویترز: یک شرکت چینی نقش اصلی را در فروش نفت تحریمی ایران و ونزوئلا داشتخبرگزاری «رویترز»، در گزارشی به نقل از منابع آگاه گزارش داد پس از آنکه آمریکا نفت ایران و ونزوئلا را تحریم کرد، یک شرکت چینی «نقش اصلی و محوری» را در فروش نقش چین درفروش نفت ایران رامحکوم میکنیم . چین به ماشین تروریسم وبنیادگرایی وحشی خامنه ای،سوخت میرساند. ماخواستارحسابرسی جامعه بین المللی ازچین وبرداشتن گامهای عملی دربرابر جنایت چین هستیم. آیااگر مائو بود،‌باجانیان حاکم برایران هم دست میشد ویا به آنها تف میکرد؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترکیش ایرلاینز مقاصد پروازی خود را افزایش می‌دهدترکیش ایرلاینز قصد دارد تعداد مقاصد پروازی خود را در ماه اوت به 254 برساند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »