گزارش کامل مراسم افتتاحیه المپیک توکیو

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رژه کاروان ایران با پرچمداری بهرامی و رستمیان گزارش کامل مراسم افتتاحیه المپیک توکیو

به گزارش ایلنا، سی و دومین دوره بازی‌های المپیک 2020 و نخستین المپیک بدون تماشاگران در ورزشگاه ملی ژاپن در توکیو گشایش یافت.

سی و دومین بازی‌های المپیک توکیو پس از یک سال تعویق به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان جمعه شب با حضور مسوولان برخی کشورها و روسان کمیته‌های المپیک 206 کشور در ورزشگاه المپیک توکیو گشایش یافت. گزارش لحظه به لحظه حواشی مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک توکیو اینجاست؛ گزارش کامل این مراسم را در ادامه مشاهده می‌کنید:پس از روشن شدن گلدان در ورزشگاه توسط تنیسور ژاپنی، گوینده ورزشگاه به صورت رسمی پایان این مراسم را اعلام کرد و از تمامی ورزشکاران و افرادی که در این مراسم حضور یافته بودند، تشکر کرد.دانشجویان نواحی ایواته، میاگی و فوکوشیما سپس مشعل را حمل کردند؛ این سه منطقه در اثر زلزله بزرگ ژاپن شرقی و سونامی در 2011 آسیب دیده بودند.

کاروان ژاپن آخرین کاروانی بود که به ورزشگاه وارد شد. سپس، یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک با اجرای کلاسیک "تصور کن" از خواننده معروف، جان لنون پیگیری شد.اکنون، سوگند المپیک به نمایندگی از ورزشکاران، داوران و مربیان پخش شده است. برای ورزشکاران، یاماگا ریوتا و ایشیکاوا کاسومی سوگند را خواندند.بلندترین تشویق مراسم - همانطور که در هر مراسم افتتاحیه وجود دارد - مختص کشور میزبان، ژاپن است که توسط پرچم داران سوساکی یویی و روی هاچیمورا هدایت می‌شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو ۲۴ نفره شدکاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو ۲۴ نفره شد کاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو، به دلیل طولانی بودن فرایند برگزاری مراسم، ۲۴ نفره شد ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بانوی اول آمریکا برای حضور در مراسم افتتاحیه المپیک وارد ژاپن شدبانوی اول آمریکا برای حضور در مراسم افتتاحیه المپیک وارد ژاپن شد بانوی اول ایالات متحده در رأس یک هیئت دیپلماتیک وارد ژاپن شد تا در مراسم افتتاحیه المپیک توکیو حضور یابد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کارگردان مراسم افتتاحیه المپیک ژاپن به دلیل «تمسخر هولوکاست» برکنار شدبرگزارکنندکان مراسم المپیک توکیو در فاصله یک روز مانده به آغاز برگزاری این رقابت‌ها، کارگردان مراسم افتتاحیه را به دلیل «تمسخر هولوکاست» اخراج کرده‌اند. بابا ملت ر به فنا دادید با این یهودی ها و جنگ جهانی. جای سوال داره که چرا آنقدر حساس هستند به وقایع جنگ جهانی دوم! کسی حتی حق بررسی هم نداره آدم یاد ولایت فقیه کثافت توی ج.ا میفته تمسخر پیامبر اسلام ازادی بیان شده ولی تمسخر هولوکاست دروغی برکناری از کار.فقط لطف کنین دیگه دم از دموکراسی نزنید. آزادی_بیان غربی! همه مقدسات را مسخره می کنند و هیچ اشکالی ندارد اما کافیست در مورد هولوکاست که دروغ بزرگ است حرفی بزنی تا بدترین برخوردها انجام شود. IsraelPersian
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو + تصاویر/ تجمع معترضان بیرون ورزشگاه ملیآغاز مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو با یک دقیقه سکوت به احترام جان‌باختگان بر اثر ابتلا به کرونا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تمسخر «هولوکاست» باعث برکناری مدیر مراسم افتتاحیه المپیک شدکنتارو کوبایاشی، مدیر مراسم افتتاحیه و اختتامیه رقابت‌‌های المپیک 2020 توکیو، تنها یک روز پیش از آغاز این رویداد ورزشی اخراج شد. دلیل برکناری کوبایاشی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توکیو؛‌ برگزاری مراسم افتتاحیه «پرچالش ترین» المپیک تاریخمراسم افتتاحیه یکی از پرحاشیه و پردردسرترین بازیهای المپیک تاریخ از ساعت ۸ شب به وقت محلی روز جمعه ۲۳ ژوییه در شهر توکیو برگزار می شود جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »