گزارش کامل مراسم افتتاحیه المپیک توکیو

23/07/2021 08:38:00 ب.ظ

آخرین به روزرسانی‌ها از مراسم افتتاحیه المپیک توکیو را طی یک گزارش مشاهده کنید.

المپیک توکیو, توکیو ۲۰۲۰

رژه کاروان ایران با پرچمداری بهرامی و رستمیان گزارش کامل مراسم افتتاحیه المپیک توکیو

آخرین به روزرسانی‌ها از مراسم افتتاحیه المپیک توکیو را طی یک گزارش مشاهده کنید.

19:25: پایان.دانشجویان نواحی ایواته، میاگی و فوکوشیما سپس مشعل را حمل کردند؛ این سه منطقه در اثر زلزله بزرگ ژاپن شرقی و سونامی در 2011 آسیب دیده بودند.  ستاره تنیس یعنی نائومی اوساکا این مشعل بزرگ را به گلدان بزرگ در ورزشگاه رساند و آن را روشن کرد تا به صورت رسمی مراسم افتتاحیه به پایان برسد.

19:00 -با پایان سخنرانی‌های توماس باخ او از امپراتور ژاپن، ناروهیتو، دعوت به سخرانی کرد و پس از اظهارات او با یک آتش بازی بازی‌های المپیک توکیو به صورت رسمی آغاز شد.آسیا: موموتا کنتو، ژاپن، بدمینتونآفریقا: مهدی اسدیق، مراکش، مسابقات سه گانه18:50 - توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک: "امروز لحظه‌ی امید است"

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو ۲۴ نفره شدکاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک ‌ توکیو ۲۴ نفره شد کاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک ‌ توکیو، به دلیل طولانی بودن فرایند برگزاری مراسم، ۲۴ نفره شد ⬇️ بیشتر بخوانید:

بانوی اول آمریکا برای حضور در مراسم افتتاحیه المپیک وارد ژاپن شدبانوی اول آمریکا برای حضور در مراسم افتتاحیه المپیک وارد ژاپن شد بانوی اول ایالات متحده در رأس یک هیئت دیپلماتیک وارد ژاپن شد تا در مراسم افتتاحیه المپیک توکیو حضور یابد.

کارگردان مراسم افتتاحیه المپیک ژاپن به دلیل «تمسخر هولوکاست» برکنار شدبرگزارکنندکان مراسم المپیک توکیو در فاصله یک روز مانده به آغاز برگزاری این رقابت‌ها، کارگردان مراسم افتتاحیه را به دلیل «تمسخر هولوکاست» اخراج کرده‌اند. بابا ملت ر به فنا دادید با این یهودی ها و جنگ جهانی. جای سوال داره که چرا آنقدر حساس هستند به وقایع جنگ جهانی دوم! کسی حتی حق بررسی هم نداره آدم یاد ولایت فقیه کثافت توی ج.ا میفته تمسخر پیامبر اسلام ازادی بیان شده ولی تمسخر هولوکاست دروغی برکناری از کار.فقط لطف کنین دیگه دم از دموکراسی نزنید. آزادی_بیان غربی! همه مقدسات را مسخره می کنند و هیچ اشکالی ندارد اما کافیست در مورد هولوکاست که دروغ بزرگ است حرفی بزنی تا بدترین برخوردها انجام شود. IsraelPersian

آغاز مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو + تصاویر/ تجمع معترضان بیرون ورزشگاه ملیآغاز مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو با یک دقیقه سکوت به احترام جان‌باختگان بر اثر ابتلا به کرونا

تمسخر «هولوکاست» باعث برکناری مدیر مراسم افتتاحیه المپیک شدکنتارو کوبایاشی، مدیر مراسم افتتاحیه و اختتامیه رقابت‌‌های المپیک 2020 توکیو، تنها یک روز پیش از آغاز این رویداد ورزشی اخراج شد. دلیل برکناری کوبایاشی

توکیو؛‌ برگزاری مراسم افتتاحیه «پرچالش ترین» المپیک تاریخمراسم افتتاحیه یکی از پرحاشیه و پردردسرترین بازیهای المپیک تاریخ از ساعت ۸ شب به وقت محلی روز جمعه ۲۳ ژوییه در شهر توکیو برگزار می شود جزئیات بیشتر🔽

به گزارش ایلنا، سی و دومین دوره بازی‌های المپیک 2020 و نخستین المپیک بدون تماشاگران در ورزشگاه ملی ژاپن در توکیو گشایش یافت.Share via Email Print this page نمایی از استادیوم ملی ژاپن که برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه المپیک ۲۰۲۰ بنا شده است کاروان ورزشی ایران در مراسم‌ رژه افتتاحیه المپیک‌ توکیو، به دلیل طولانی بودن فرایند برگزاری مراسم، ۲۴ نفره شد.جیل بایدن برای شرکت در افتتاحیه المپیک وارد توکیو شد بانوی اول ایالات متحده در رأس یک هیئت دیپلماتیک وارد ژاپن شد تا در مراسم افتتاحیه المپیک توکیو حضور یابد.کمیته برگزاری مسابقات توکیو ۲۰۲۰ گفته است که «کنتارو کوبایاشی»، کارگردان مراسم افتتاحیه، به دلیل این برکنار شده است که در بخشی از یک تئاتر کمدی خود در سال ۱۹۹۸ با هولوکاست شوخی کرده بود.

 سی و دومین بازی‌های المپیک توکیو پس از یک سال تعویق به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان جمعه شب با حضور مسوولان برخی کشورها و روسان کمیته‌های المپیک 206 کشور در ورزشگاه المپیک توکیو گشایش یافت. گزارش لحظه به لحظه حواشی مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک توکیو اینجاست؛ گزارش کامل این مراسم را در ادامه مشاهده می‌کنید:   19:25: پایان. همچنین با اعلام کمیته برگزاری بازی‌ها، تنها شش مسئول از هر کشور می‌توانند در رژه حضور داشته باشد. پس از روشن شدن گلدان در ورزشگاه توسط تنیسور ژاپنی، گوینده ورزشگاه به صورت رسمی پایان این مراسم را اعلام کرد و از تمامی ورزشکاران و افرادی که در این مراسم حضور یافته بودند، تشکر کرد. خبرهای دیگر .   19:22 - نائومی اوساکا گلدان بزرگ را روشن کرد دانشجویان نواحی ایواته، میاگی و فوکوشیما سپس مشعل را حمل کردند؛ این سه منطقه در اثر زلزله بزرگ ژاپن شرقی و سونامی در 2011 آسیب دیده بودند. خبرهای دیگر .  ستاره تنیس یعنی نائومی اوساکا این مشعل بزرگ را به گلدان بزرگ در ورزشگاه رساند و آن را روشن کرد تا به صورت رسمی مراسم افتتاحیه به پایان برسد. خاخام آبراهام کوپر، رئیس بخش اقدامات اجتماعی جهانی این مرکز، گفت: «هر گونه ارتباط این شخص با بازی‌های المپیک توکیو توهین به یادمان شش میلیون یهودی است و بازی‌های پاراالمپیک را بی‌رحمانه به سخره می‌گیرد.

19:20 - مشعل المپیک پس از مونتاژ رله مشعل المپیک، مشعل که به ترتیب توسط تاداهیرو و یوشیدا ساووری قهرمان جودو و کشتی المپیک حمل شد، با همراهی بولیرو راول وارد ورزشگاه شد... آنها مشعل را به سه اسطوره بیسبال ژاپنی، تحویل دادند. سپس به نمایندگی از کارگران خط مقدم به پزشک و پرستاران توکیویی تحویل داده شد و سپس به ورزشکار پارالمپیکی ژاپن یعنی توچیدا واکاکو رسید.   19:00 - با حضور سه کمدین به صورت پانتومیم و تصاویر مربوط به هر رشته، 50 رشته ورزشی در المپیک توکیو معرفی شدند.   19:00 - المپیک آغاز شد! با پایان سخنرانی‌های توماس باخ او از امپراتور ژاپن، ناروهیتو، دعوت به سخرانی کرد و پس از اظهارات او با یک آتش بازی بازی‌های المپیک توکیو به صورت رسمی آغاز شد. مسابقات المپیک توکیو قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود ولی به دلیل همه‌گیری کرونا یک سال به تعویق افتاد.

  18:55 - پرچم المپیک برافراشته شد پرچمداران عبارتند از: آسیا: موموتا کنتو، ژاپن، بدمینتون اقیانوسیه: النا گالیابوویچ، استرالیا، تیراندازی تیم المپیک پناهندگان IOC: سیریل تاچاتچت، وزنه برداری قاره آمریکا: پائولا پارتو ، آرژانتین، جودو آفریقا: مهدی اسدیق، مراکش، مسابقات سه گانه اروپا: پائولا اوگچی اگنو، ایتالیا، والیبال آنها پرچم را به کارکنان خط مقدم کرونا در توکیو که برای مبارزه با همه گیری سخت کار کرده‌اند، تحویل دادند.   18:50 - توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک: "امروز لحظه‌ی امید است" رئیس IOC، توماس باخ است پس از هاشیموتو سیکو، رئیس کمیته برگزاری مسابقات توکیو 2020 صحبت کرد: "امروز یک لحظه امیدوار کننده است. بگذارید این لحظه را گرامی بداریم، زیرا سرانجام ما همه با هم هستیم. ورزشکارانی از 205 کمیته ملی المپیک و تیم المپیک پناهندگان IOC، در دهکده المپیک زیر یک سقف زندگی می‌کنند. این قدرت وحدت بخش ورزش است..

ما فقط می‌توانیم به خاطر شما، میزبان مهربانمان - مردم ژاپن، که می‌خواهیم تمام قدردانی و پشتیبانی خود را از آن‌ها ابراز کنیم - همه در اینجا باشیم."   18:45 -  هاشیموتو رئیس کمیته برگزاری مسابقات توکیو 2020 از پزشکان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تشکر می‌کند: "تمام جهان با COVID-19 با چالش‌های بسیار زیادی روبرو شده است. می‌خواهم از همه کارکنان پزشکی از جمله کارکنان بیمارستان‌ها و سایر افراد در سراسر جهان که چنین عزم راسخی در غلبه بر این چالش‌ها نشان داده اند ، تشکر کنم و به آن‌ها احترام بگذارم. "   18:30 - پیش از مراسم سخنرانی توماس باخ، طرح‌های جالبی در آسمان ورزشگاه ملی ژاپن شکل گرفت. 18:20 - کاروان ژاپن آخرین کاروانی بود که به ورزشگاه وارد شد.

سپس، یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک با اجرای کلاسیک "تصور کن" از خواننده معروف، جان لنون پیگیری شد. 18:10 - سوگند المپیک اکنون، سوگند المپیک به نمایندگی از ورزشکاران، داوران و مربیان پخش شده است. برای ورزشکاران، یاماگا ریوتا (دو و میدانی) و ایشیکاوا کاسومی (تنیس روی میز) سوگند را خواندند.   18:00 - تشویق ژاپن بلندترین تشویق مراسم - همانطور که در هر مراسم افتتاحیه وجود دارد - مختص کشور میزبان، ژاپن است که توسط پرچم داران سوساکی یویی و  روی هاچیمورا هدایت می‌شدند. 17:30 - پرچمدار عجیب تونگا پیتا تاوفاتوفوا که بدون پیراهن در مراسم افتتاحیه ریو 2016 و پیونگ چانگ 2018 حضور داشت، بازگشت.

او دوباره بدون پیراهن بود و پرچم کشورش را را در کنار مالیا پاسکا حمل کرد.   تصویری از بانوان ورزشکار کشورمان در مراسم افتتاحیه المپیک   نمایی جالب از خارج ورزشگاه ملی ژاپن   17:05 - جوانترین پرچمدار هند زازا، بازیکن تنیس روی میز 12 ساله، به طور مشترک پرچم جمهوری سوریه را با احمد صابر حمل کرد تا جوانترین پرچمدار در رژه امروز باشد. 16:45 - ورود نمایندگان میزبان المپیک 2032 استرالیا که روز گذشته به عنوان میزبان المپیک 2032 انتخاب شده بود وارد محل برگزاری رژه مسابقات شد.   تصویری از فضای ورزشگاه افتتاحیه مراسم المپیک توکیو   16:32 - لباس‌های اعضای تیم ایتالیا یکی از کیت‌هایی بود که با طراحی زیبا در مراسم افتتاحیه مورد توجه قرار گرفت. 16:25 -  رژه کاروان ورزشکاران اعزامی جمهوری اسلامی ایران 16:15 -  برای دومین بار در تاریخ خود، بازی های المپیک از تیم المپیک پناهندگان IOC استقبال می‌کند.

16:10 - یونان راهپیمایی رژه ملل را افتتاح کرد یونان به عنوان زادگاه بازی‌های المپیک باستان و مدرن، به عنوان اولین کشوری که رژه ملت‌ها را رهبری می کند، وارد ورزشگاه شد. آنا کوراکاکی و الفتریوس پترونیاس - که به ترتیب در تیراندازی و ژیمناستیک هنری رقابت می کنند - پرچم داران هستند. 16:05 -  چوبی که در ساخت حلقه‌های المپیک استفاده می‌شود از درختانی است که از دانه هایی که ورزشکاران بین المللی آخرین باری که توکیو میزبان بازی‌های المپیک بود، به دست آمده‌اند. 15:50 - سایت رسمی المپیک نوشت: جدا، اما نه تنها. با ظهور کووید- 19، بسیاری از ورزشکاران مجبور شدند برای این لحظه جدا از هم تمرین کنند.

اما آن‌ها همیشه با امید و اشتیاق مشترکشان مرتبط بودند.   15:45 - به یاد کسانی که از دست داده‌ایم اکنون ، یک بخش یادبود، به یاد تمام کسانی که از دست داده ایم. نه تنها برای کووید-19، بلکه همچنین المپیک‌هایی که در بازی‌های المپیک از بین رفته اند؛ یک دقیقه سکوت در پی دارد.   15:40 - پرچم ژاپن پرچم ژاپن، محل برگزاری این المپیک، به ورزشگاه المپیک توکیو وارد شده است. این شرم آور است که در اینجا هیچ طرفداری وجود ندارد؛ چرا که با حضور آنها استقبالی گرمی از این ورود می شد.

15:35 -  آتش بازی اولیه شمارش معکوس برای شروع مراسم با نمایش مواد شیمیایی به پایان می‌رسد، لبه بیرونی استادیوم در زیر بارانی از جرقه‌های چند رنگ منفجر می‌شود. در داخل استادیوم، "ورزشکاران" متنوعی به تنهایی تمرین می‌کنند و دوچرخه‌های ثابت را رکاب می‌زنند. انتهای پیام/ .