آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کرد العربيه_فارسى

»، جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون»، روز پنجشنبه با اعلام این قضیه در جریان نشست مطبوعاتی، از ارائه جزئیات بیشتر درباره این حملات خودداری کرد.از زمانی که اسکات میلر، ژنرال چهار ستاره و آخرین فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان از مقام خود کناره گرفت و به ایالات متحده بازگشت، این بمباران اولین حمله اعلام‌شدهٔ ارتش آمریکا علیه طالبان در افغانستان بوده است.

رئیس‌ جمهوری آمریکا در توجیه تصمیمش برای خارج کردن کامل نیروهای آمریکایی از افغانستان گفت: «ما برای ملت‌سازی به افغانستان نرفته بودیم. تصمیم‌گیری درباره آینده افغانستان باید به خود افغان‌ها واگذار شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کرد .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون: با حمله هوایی از ارتش افغانستان در برابر طالبان حمایت کردیمسخنگوی پنتاگون در حالی از حمایت هوایی آمریکا از نیروهای دولتی افغانستان در برابر تهاجم طالبان خبر داده است که گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد ساز و کار حمایت‌های واشنگتن از دولت افغانستان پس از خروج از این کشور صورت می‌گیرد. تشکر، لطفا ادامه بدهید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طالبان: غنی باید برود؛ کابل: کنترل ۹۰ درصد مرزهای افغانستان توسط طالبان یک دروغ محض استوزارت دفاع افغانستان روز جمعه ادعاهای طالبان مبنی بر کنترل ۹۰ درصد مرزهای این کشور را «یک دروغ محض» دانست. طالبان مزدور پاکستان و نابودی افغانستان را میخوان جمهوری اسلامی متحد و حامی طالبان، القاعده، حزب الله و سایر گروهک های تروریستیه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تهیه طرح حمایت از بدسرپرست‌‌ها در کنگره آمریکا با الهام از کارزار بریتنی اسپیرزوی در برابر قاضی گفت که می‌خواهد با سام اصغری، دوست پسر ایرانی خود، ازدواج کند و صاحب فرزند شود اما قیم مالی وی مانع این کار شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدگاه | ایران و آمریکا در دو راهی صلح و جنگ🔺دیدگاه | ایران و آمریکا در دو راهی صلح و جنگ عضو یک لابی مذهبی صلح‌طلب در واشنگتن در مقاله‌ای در باره لزوم تداوم مذاکرات احیای برجام میان آمریکا با حکومت ایران، تاکید می‌کند که زمان برای آمریکا و ایران فرارسیده که در باره جنگ یا صلح تصمیم بگیرند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنگل‌هایی وسیع در روسیه، کانادا و آمریکا طعمه آتش شدند | DW | 21.07.2021بیش از ۲۰۰ آتش‌سوزی در یاکوتا در سیبری رخ داده و آتش در حال نزدیک شدن به شهرها است. وضع در کانادا و آمریکا نیز وخیم است و آتش مساحت بزرگی از جنگل‌های مناطق غرب را سوزانده است. کارشناسان علت را گرمایش زمین می‌دانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پنتاگون: آمریکا در نظر دارد با ایران و شبه‌نظامیان آن مقابله کندوزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، پنتاگون، اعلام کرد که در نظر دارد با ایران و گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به آن در منطقه مقابله کند.یک مقام آمریکایی، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، امام خمینی (ره) حتما از طریق داعش و تروریست های خود ساخته اش؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »