تظاهرات مردم ژنو در اعتراض به حملات ارمنستان علیه غیرنظامیان در آذربایجان

09/08/1399 01:20:00 ق.ظ

29.10.

2020 ژنو/ بایرام آلتوغ/ خبرگزاری آناتولی گروهی از ساکنان سوئیس با تجمع در مقابل مقر سازمان ملل متحد در ژنو به حملات ارمنستان علیه غیرنظامیان در آذربایجان و همچنین اشغال قره‌باغ کوهستانی اعتراض کردند.

این تظاهرات توسط شورای نمایندگان دیاسپورای جمهوری آذربایجان در سوئیس در مقابل مقر سازمان ملل که نماد مبارزه با خشونت مسلحانه علیه غیرنظامیان است، برگزار شد. اکبر گنجه، رئیس شورای نمایندگان دیاسپورای جمهوری آذربایجان و برخی از شرکت کنندگان طی سخنرانی در این تجمع، ضمن اعتراض به کشتار غیرنظامیان توسط ارتش ارمنستان از سازمان ملل و جامعه بین‌الملل خواستند تا مانع حملات ایروان به غیرنظامیان شوند.

معترضان همچنین شعارهایی نظیر «قره‌باغ کوهستانی متعلق به آذربایجان است»، «به تروریسم ارمنی پایان دهید»، «شهدا هرگز نمی‌میرند ، زنده باد وطن» و «قره‌باغ از آن ماست» سر دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شدسفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شد کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است. بلس ی واحد پول جهانی وجود داشت رویکرد جدید لازمه دوتا استراتژیه،یک نابودی ویروس اسلام در خاورمیانه و خاستگاه آن،دوم برچیدن رژیم جمهوری اسلامی،بجز این آب در هاون کوبیدن است. اگر خاور میانه است که به خاورمیانه ای ها ربط داره ، نه به آمریکا . اما اگر خاور آمریکا هست ، شما هر کاری دوست داشتید بکنید. آمریکا سرطان خاور میانه است و تمام. لطفا از خاور میانه گمشید و تشریف نجستان را ببرید به وطن خودتون .

تظاهرات عرب‌های اسرائیل در اعتراض به اظهارات اسلام‌ستیزانه ماکرونشهروندان عرب اسرائیل (عرب‌های سرزمین‌های 1948) در اعتراض به اظهارات اسلام‌ستیزانه رئیس‌جمهور فرانسه در تل‌آویو تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشورخانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.

۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشتهکرونا همچنان در اوج ۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۶۸۲۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۴۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۸۸۶۴۸ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۶۷۹۱۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۳۷۱۴ نفر اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن است. در کمپین بایدن است با 99.3 میلیارد یوان. اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن,می گوید ماهستیم درخت سبز درهمه جا بایدن بدون اجازه ی اصلاح طلب مصدقی اب نمی خورد. اصلاح طلب مصدقی 99.3 میلیارد یوان برای انتخابات بایدن خرج کرده.

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش کبیر استنماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش_کبیر است مردم در ایران روز ۷ آبان را به عنوان روز بزرگداشت کوروش کبیر جشن می‌گیرند اما جمهوری اسلامی در سالهای اخیر مانع برگزاری این جشن و حضور مردم در آرامگاه کوروش کبیر شده است روزهای آخرِ شماست. از چهرۀ پلیدتان مشخص است که چقدر شیطان صفت هستید. این موضوع هیچ ربطی به بیگانگان ندارد... In the only place in the world where the celebration of Cyrus Day is forbidden, Iran is under the rule of the mullahs! How oppressed the Iranian people really are!

کرونا در ایران؛ در هر ۴ دقیقه یک ایرانی جانش را از دست می‌دهد