سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شد

07/08/1399 05:00 ب.ظ

سفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شد کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خانم کرفت گفت: «گفتمان در منطقه در حال تغییر است و همانطور که رئیس جمهوری گفت، فصل جدیدی آغاز می‌شود.» سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد همچنین به امضای توافق‌های ابراهیم در روز پانزدهم ماه سپتامبر اشاره کرد.

بر اساس آن توافق‌ها روابط میان اسرائیل و دو کشور عربی حاشیه خلیج فارس - امارات متحده عربی و بحرین- عادی‌سازی می‌شود.

جمعه گذشته، پس از آن که دولت انتقالی سودان با عادی‌سازی روابط با اسرائیل و پرداخت غرامت به قربانیان آمریکایی تروریسم و خانواده‌های آنها موافقت کرد، پرزیدنت ترامپ اعلام کرد که سودان را از فهرست حامیان حکومتی تروریسم خارج خواهد کرد.

کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اگر خاور میانه است که به خاورمیانه ای ها ربط داره ، نه به آمریکا . اما اگر خاور آمریکا هست ، شما هر کاری دوست داشتید بکنید. آمریکا سرطان خاور میانه است و تمام. لطفا از خاور میانه گمشید و تشریف نجستان را ببرید به وطن خودتون . رویکرد جدید لازمه دوتا استراتژیه،یک نابودی ویروس اسلام در خاورمیانه و خاستگاه آن،دوم برچیدن رژیم جمهوری اسلامی،بجز این آب در هاون کوبیدن است.

بلس ی واحد پول جهانی وجود داشت

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش کبیر استنماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش_کبیر است مردم در ایران روز ۷ آبان را به عنوان روز بزرگداشت کوروش کبیر جشن می‌گیرند اما جمهوری اسلامی در سالهای اخیر مانع برگزاری این جشن و حضور مردم در آرامگاه کوروش کبیر شده است روزهای آخرِ شماست. از چهرۀ پلیدتان مشخص است که چقدر شیطان صفت هستید. این موضوع هیچ ربطی به بیگانگان ندارد... In the only place in the world where the celebration of Cyrus Day is forbidden, Iran is under the rule of the mullahs! How oppressed the Iranian people really are!

وزارت خزانه داری آمریکا بیژن زنگنه را تحریم کرد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزیر نفت ایران توسط آمریکا تحریم شد وزارت خزانه‌داری آمریکا، زنگنه وزیر نفت ایران، چند شخص و نهاد ایرانی به فهرست تحریم‌ها اضافه کرد دوباره_تحريم ژنرال زنگنه چرا تا حالا تحریم نبودن ؟ انشاالله روز خاهد رسید امریکاه به چای خودت خود غرق شوه فکر کنم آقای زنگنه خودش پول و رشوه داده به آمریکا ویا پارطی داشته که تحریمش کردن وگرنه نقشی وپشمی نداره

وزیران خارجه و دفاع آمریکا با همتایان خود در هند دیدار کردندوزیران خارجه و دفاع آمریکا با همتایان خود در هند دیدار کردند وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه پنجم آبان در پیامی در توئیتر گفت: «از بازگشت به دهلی‌نو برای شرکت در ملاقات‌های سازنده، از جمله دیدارهای ۲ به علاوه ۲ [وزیران خارجه و دفاع آمریکا و هند]، خرسندم.» به همدیگه کادو هم دادن؟

سنای آمریکا عضویت امی کنی برت در دیوان عالی را تایید کرد | DW | 27.10.2020سنای آمریکا صلاحیت قاضی امی کنی برت، نامزد معرفی شده توسط ترامپ برای عضویت در دیوان عالی را تایید کرد. تایید صلاحیت قاضی کنی برت هشت روز پیش از انتخابات آمریکا برای دونالد ترامپ پیروزی به حساب می‌آید. The_devil_of_Paris ابوبکر البغدادی اگر زن بود و متولد آمریکا الان قاضی دیوان عالی بود. درود بر ترامپ همیشه پیروز

ویدئو؛ رئیس‌جمهوری آمریکا با «ترامپ کوچک» در جشن هالووین کاخ سفیددو کودک که مانند دونالد و ملانیا ترامپ خود را آراسته بودند به طور خاص توجه رئیس‌جمهوری آمریکا و همسرش و همچنین رسانه‌ها را جلب کردند.

عکس‌هایی که شکاف عمیق سیاسی در آمریکا را نشان می‌دهند | DW | 27.10.2020📷 گالری عکس: عکس‌هایی که شکاف عمیق سیاسی در آمریکا را نشان می‌دهند مجموعه عکس مونیکا فیشر و ماتیاس براشلر تنها نمایش تنوع و تکثر عقاید و نظرات در آمریکا نیست. این کتاب نشان می‌دهد که جامعه آمریکا به لحاظ سیاسی شدیداً دوقطبی شده است. شرایط آمریکا شباهت زیادی به دوران قبل از لغو برده داری و جنگ شمالیا و جنوبیا داره

كلی كرفت، سفیر آمریكا در سازمان ملل متحد، با تأکید بر پیشرفت‌های اخیر آمریكا در میانجیگری برای عادی‌سازی روابط میان اسرائیل و سه كشور عربی، از همكارانش در شورای امنیت سازمان ملل متحد خواست در رابطه با صلح در خاورمیانه «رویكردهایی که دهه‌ها قدمت دارند» را کنار بگذارند و در پیشنهاد پرزیدنت ترامپ تجدیدنظر كنند.

خانم کرفت گفت: «گفتمان در منطقه در حال تغییر است و همانطور که رئیس جمهوری گفت، فصل جدیدی آغاز می‌شود.»

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد همچنین به امضای توافق‌های ابراهیم در روز پانزدهم ماه سپتامبر اشاره کرد. بر اساس آن توافق‌ها روابط میان اسرائیل و دو کشور عربی حاشیه خلیج فارس - امارات متحده عربی و بحرین- عادی‌سازی می‌شود.

جمعه گذشته، پس از آن که دولت انتقالی سودان با عادی‌سازی روابط با اسرائیل و پرداخت غرامت به قربانیان آمریکایی تروریسم و خانواده‌های آنها موافقت کرد، پرزیدنت ترامپ اعلام کرد که سودان را از فهرست حامیان حکومتی تروریسم خارج خواهد کرد.

کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است.

خانم‌ کرفت در مورد طرح [صلح خاورمیانه] پرزیدنت ترامپ گفت: «ما شرکای خود در منطقه و اعضای این نهاد را تشویق می‌کنیم که با تأمل، بینش ایالات متحده برای صلح را مورد توجه قرار دهند و بر آن اساس، نقشی سازنده در پیشبرد مذاکرات مستقیم بین اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها بازی کنند.»