تصویب افزایش ۲۵ درصدی نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک در پایتخت

10/11/1400 02:54:00 ب.ظ

تصویب افزایش ۲۵ درصدی نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک در پایتخت در چهل و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران اعضای این شورا افزایش ۲۵ درصدی نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک در پایتخت را به تصویب رساندند.

در چهل و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران اعضای این شورا افزایش ۲۵ درصدی نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک در پایتخت را به تصویب رساندند. وی افزود: باید پیگیری شود تا با تعاملات با پلیس راهور میزان جریمه‌ها افزایش یابد.

پیرهادی با بیان اینکه دولت برنامه‌ای برای خروج خودروهای فرسوده ندارد، گفت: ما در تهران با چند میلیون خودرو فرسوده، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس روبه‌رو هستیم.

سید احمد علوی نیز با اشاره به اینکه محدوده ورود به کاهش آلودگی هوا و طرح ترافیک باید بازنگری شود، گفت: این مسئله باید مورد توجه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران قرار بگیرد. ناصر امانی در مخالفت با رقم ارائه شده اظهار کرد:فرمانداری با رقم ۳۰ درصدی مخالفت خواهد کرد و پیشنهاد می کنیم این افزایش به ۲۵ درصد برسد.

به گزارش ایسنا، نهایتا کلیات این لایحه با ۱۹ رای موافق به تصویب رسید و با تصویب لایحه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک، کاهش تقاضای سفر و کنترل آلودگی هوا در جلسه امروز شورای شهر تهران، نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک در سال آینده ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی نزدیک به ۱۷ هزار مبتلای جدید، افزایش ابتلا در کودکانهمزمان با افزایش موارد روزانه ابتلا به کرونا در ایران، یک عضو ستاد مقابله با کرونا درباره کمبود تخت‌های آی‌سی‌یو برای کودکان و بزرگسالان در بیمارستان‌ها هشدار داد.

واکنش منفی در شبکه‌های اجتماعی به پیام مالی در مورد حضور زنان ایران در ورزشگاهپیام تبریک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ و اجازه حضور زنان برای تماشا با واکنش گسترده‌ در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد. اینا هم گزینشی بودن تو راست میگی دوبار خفه_شید لامصب ها به خاطر کرونا محدود بوده اگر بفهمید که میدونم سخته براتون فشار بیشتر یعنی قحطی در ایران و فشار مضاعف بر مردم. کمی فکر می باید….

ورود تهران به پیک ششم کرونا / افزایش موارد ابتلای کودکان در پایتختمعاون درمان ستاد کرونای استان تهران ضمن تشریح روند بیماری کرونا در تهران و امکانات بیمارستانی برای مقابله با موج ششم این بیماری با سویه امیکرون، گفت: تقریبا میزان مراجعین سرپایی در حوزه درمان در روز به مرز ۶۰۰۰ نفر رسیده است. همه دنیا فهمیدن که امیکرون بیماری مثل سرماخوردگی است و مرگ ومیر ان بندرت است هنوز ایران این رو درک نکرده . کمی مطالعه و تحقیق بد نیست . هوچی گرهای خوبی هستید ميل خودته! عارضه لخته خون ، واكسن آسترازنيكا ٤-٦ نفر در (( يك ميليون نفر )) است! همين عارضه در صورت ابتلاء به كرونا، ٣/٥ نفر در (( ١٠٠ نفر )) است! دوباره بخون!(( يك ميليون )) (( ١٠٠ نفر))! آسترازنيكا اميكرون

ریسک ابتلا به اُمیکرون در واکسن نزده‌ها/منفی کاذب ۵۰ درصدی در تست‌های تشخیصیعضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا ضمن اشاره به وضعیت این بیماری در کشور، در عین حال درباره تستهای تشخیصی این سویه تاکید کرد: منفی کاذب در تست‌های تشخیصی کرونا با سویه امیکرون حدود ۵۰ درصد است؛ به همین دلیل ما می‌گوییم همه بیمارانی که علائم سرماخوردگی دارند مبتلا به امیکرون هستند؛ مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

تصویب خرید سربازی در کمیسیون تلفیق مجلس؛ ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان

برنج ایرانی و سیب‌زمینی، صدرنشین افزایش قیمت در آغاز بهمنبررسی قیمت کالاهای اساسی در آغاز بهمن نسبت به ماه قبل نشان می‌دهد که برنج ایرانی و سیب‌زمینی با ۱۷ و ۱۱ درصد افزایش قیمت در صدر افزایش قیمت قرار دارند و قیمت پرتقال و گوجه فرنگی نیز در مدت یاد شده ۳ و ۷ درصد کاهش یافته است. این لیست بدین خدمت خاندوزی