تصویب خرید سربازی در کمیسیون تلفیق مجلس؛ ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ از موافقت اعضای این کمیسیون با خرید سربازی برای سربازان غایب خبر داد و مبلغ آن را بین ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد. اخبار_ایران

استان‌وایر- رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ از موافقت اعضای این کمیسیون با خرید سربازی برای سربازان غایب خبر داده و مبلغ آن را بین ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس، دلیل موافقت با خرید سربازی را «توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری» و همین‌طور « تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از ۵ سال» اعلام کرده و گفته است این افراد با پرداخت مبالغ مشخص شده، کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را دریافت می‌کنند. به گفته زارع، دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس بیان کرد: همچنین مشمولان متاهل به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و افراد متاهل تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند. پیش از این نیز رسانه‌های ایران از قول محمدرضا میرتاج‌الدینی، عضو دیگر کمیسیون تلفیق نوشته بودند که ایرانی‌های مقیم خارج از کشور که پیش از زمان مشمولیت‌‌ در خارج از کشور بوده و چند سال از زمان مشمول بودنشان برای خدمت سربازی می‌گذرد می‌توانند خدمت سربازی خود را با ۱۵ هزار یورو بخرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افت ۳۰ درصدی خرید شمش و سکه طلا توسط ایرانی‌ها در سال ۲۰۲۱شورای جهانی طلا در تازه‌ترین گزارش سالانه خود می‌گوید خرید شمش و سکه طلا توسط شهروندان ایرانی برای چهارمین سوالی متوالی کاهش یافته است و‌ در سال گذشته میلادی نسبت به سال ۲۰۲۰... شمش وسکه ای مونده مگر ؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کمیسیون تلفیق بودجه مجلس ایران با فروش سربازی به قیمت ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان موافقت کرد«دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان قادر به خرید خدمت سربازی خواهند بود.» بله دیگه اینم مجلس انقلابی شاید هم قلابی قشنگ دارن برای قشر مرفه(بخونین آقا زاده ها) همه چیزو آماده میکنن بابایی وقت سربازیم شده نگران نباش بابایی 250 میدیم میخریمش(چیز خار ملت)
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت مشخص شدسقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت مشخص شد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت که کمیسیون تلفیق مصوب کرد که سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در سال آینده ۴۷۲ میلیون تومان شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمیسیون تلفیق با حذف ارز ترجیحی موافقت نکردکمیسیون تلفیق با حذف ارز ترجیحی موافقت نکرد سخنگوی‌ کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت که کمیسیون تلفیق با حذف ارز ترجیحی موافقت نکرد انشالله که تصمیم درستی باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران: مباحث فنی بزرگترین مانع مذاکرات وین استعلی علیزاده، دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران در مورد موارد اختلافی در مذاکرات اتمی وین گفت که بر سر موضوعات فنی «توافق کاملی وجود ندارد».علیزاده، جمعه 28 حتماً آچار فرانسه همراهشون نبوده...🤣😂🤣😅
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مخالفت کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 با حذف ارز ترجیحی- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید **طنز** ارز ترجیحی همان ارز جهانگیری است؟ **طنز** وقتی shepool2 توئیت خاله زنکی میزند تا تسنیم آنرا سانسور نکند🤣🤣 می بینی تسنیم جان، این مدل توئیت زدن اصلا کار سختی نیست. حتی می شود لینک و عکس هم ضمیمه توئیت های خاله زنکی کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »