حداقل دستمزد اعضای اتحادیه اروپا در ۲۰۲۲؛ کمینه حقوق در آمریکا از کدام کشورها بیشتر است؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بالاترین حداقل دستمزد اعلام شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا نزدیک به ۷ برابر بیشتر از پایین‌ترین حداقل دستمزد تعیین شده در ژانویه ۲۰۲۲ است.

اداره آمار کمیسیون اروپا با انتشار گزارشی در مورد حداقل دستمزد ملی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا اعلام کرد که با وجود تعیین رقم دو هزار و ۲۵۷ یورو در لوکزامبورگ، به عنوان بالاترین نرخ در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، پایین‌ترین حداقل دستمزد با ۳۳۲ یورو متعلق به بلغارستان است.

این گزارش نشان می‌دهد که افزون بر لوکزامبورگ، پنج کشور دیگر عضو اتحادیه اروپا یعنی فرانسه ، آلمان ، بلژیک ، هلند و ایرلند حداقل دستمزد بالاتر از هزار و ۵۰۰ یورو دارند. حداقل دستمزد در دو کشور اسلوونی و اسپانیا کمی بیش از هزار یورو در ماه است و سیزده کشورعضو، واقع در شرق و جنوب اتحادیه اروپا، حداقل دستمزد زیر هزار یورو در ماه دارند: بلغارستان ، لتونی ، رومانی ، مجارستان ، اسلواکی ، چک ، استونی ، لهستان ، لیتوانی ، یونان ، مالت و پرتغال .

یورواستات همچنین خاطر نشان کرده که با در نظر گرفتن تفاوت‌ سطح قیمت‌ها و قدرت خرید عمومی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، تفاوت حداقل دستمزدها به میزان قابل توجهی کمتر می‌شود. بر پایه بررسی مبتنی بر استاندارد قدرت خرید ، حداقل دستمزد ماهانه در بلغارستان به ۶۰۴ یورو و در لوکزامبورگ به هزار و ۷۰۷ یورو و شکاف واقعی آنها به کمتر از ۳ برابر می‌رسد.

همچنین حداقل دستمزد تعدیل شده بر پایه قدرت خرید در کشورهای رومانی، پرتغال، مالت، کرواسی، یونان، مجارستان، چک، استونی، اسلواکی، لتونی و بلغارستان نیز بین ۹۴۹ تا ۶۰۴ یورو است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش منفی در شبکه‌های اجتماعی به پیام مالی در مورد حضور زنان ایران در ورزشگاهپیام تبریک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ و اجازه حضور زنان برای تماشا با واکنش گسترده‌ در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد. اینا هم گزینشی بودن تو راست میگی دوبار خفه_شید لامصب ها به خاطر کرونا محدود بوده اگر بفهمید که میدونم سخته براتون فشار بیشتر یعنی قحطی در ایران و فشار مضاعف بر مردم. کمی فکر می باید….
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حداقل ۱۰ سرباز پاکستانی در حمله جدایی‌طلبان بلوچ کشته شدندارتش پاکستان اعلام کرد که حداقل 10 سرباز این کشور در زد و خورد در یک پست بازرسی کشته شده‌اند. یک گروه جدایی‌طلب به نام «ارتش آزادی بخش بلوچستان» مسئولیت این حمله را برعهده... چاه کن درچاه است. هومن زنتو نیوشا بقراطی بگاد بچه میدونی ماله کدومشونه 😂😂😂😂🍆🍆👎🏿حرومزاده کونی کیرم دهن داداشت تو برلین حرومزاده دیگر😂😂🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

استقلال فضایی و دیجیتالی اروپا در گفتگو با کمیسر بازار داخلی اتحادیه اروپاتیئری بروتون: «ما با نیازهای در حال ظهوری مواجه ایم. اما دسترسی به فضا و استقلال دسترسی به فضا برای ما کاملا ضروری است و استراتژی ما ادامه توسعه در این حوزه است» Globalconversation
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه: در روابط خارجی کشور شاهد گشایش در مناسبات هستیموزیر خارجه کشورمان گفت: سفر آقای دکتر رییسی به مسکو با دستاورد بالا برای کشور همراه بوده است. آقای پوتین طی سه ساعت مذاکره، با احترام کامل و ویژه رفتار کرد و در خصوص موضوعات مهم مورد توجه دوطرف، تصمیمات لازم اتخاذ شد. ولی یه نفری چند وقت پیش گفت مذاکره سم است مذاکره نمیکنیم جنگ هم نمی‌شود... الان چی شد پس🤣🤣🤣🤣🤣🤣 GO-GO
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی نزدیک به ۱۷ هزار مبتلای جدید، افزایش ابتلا در کودکانهمزمان با افزایش موارد روزانه ابتلا به کرونا در ایران، یک عضو ستاد مقابله با کرونا درباره کمبود تخت‌های آی‌سی‌یو برای کودکان و بزرگسالان در بیمارستان‌ها هشدار داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسرائيل از تشدید حملات در سوریه خبر داد؛ بنت: نمی‌گذارم ایران در مرز ما باشدنفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، با تاکید بر اینکه اسرائيل حملات و فعالیت‌هایش در سوریه را تشدید کرده است، گفت: «اجازه نخواهم داد ایران در سوریه و سایر مرزهای اسرائیل حضور داشته... چی؟ اجازه نمی دهم!؟ آخوند میگه اسرائیل اصلا نباید در جهان هستی وجود داشته باشد. آخوند فقط مرگ اسرائیل را همیشه اجازه می دهد.😂😂😂 ما ۹ ساله اونجا هستیم و کل شهر ها بجز استان ادلب رو آزاد کردیم و الان هم حضور داریم بعد این الدنگ میگه اجازه نمی دهیم . نیوشا بقراطی کیر فرشید منافی تو‌کون بیتا جون یه زره صداش بهتر میشه برا گزارش 😂😂😂حرونزاده های کچل 😂😂🍆سمیرا کجاست رفت امریکا حامله شد😂😂😂کامبیز کونی رشتی سیگار مشروب کس سمیرا 😂چه شود 🤮مادرجنده های مزدور🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »