ترکیه به چاد محموله کمک‌های پزشکی ارسال کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به چاد کمک‌های بهداشتی و پزشکی ارسال کرد.

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در ادامه فعالیت‌های بشردوستانه خود و در راستای مقابله با شیوع ویروس کووید-19 برای نیازمندان در چاد محموله مواد بهداشتی و ضدعفونی‌کننده ارسال کرد.

در راستای این کمک‌‌ها که با همکاری تیکا و انجمن النهدای چاد صورت گرفت٬ سیستم های مکانیکی برای شستشوی دست و صابون مایع در شهر نجامنا پایتخت این کشور توزیع شد. همچنین مقادیری از کمکهای بهداشتی برای استفاده پرسنل بهداشتی و همچنین مردم به خانه‌های بهداشت در شهرهای مختلف چاد تحویل داده شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه کلیه پروازها به مقصد ایران و افغانستان را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعلیق کردترکیه کلیه پروازها به مقصد ایران و افغانستان را به دلیل شیوع ویروس_کرونا تعلیق کرد وزارت ترابری ترکیه روز یکشنبه ۲۹ تیر اعلام کرد کلیه پروازها از این کشور به مقصد ایران و افغانستان را در چارچوب مبارزه با شیوع ویروس جدید کرونا به حالت تعلیق در آورده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مهاجران غرق شده در دریاچه وان ترکیه به ۵۴ نفر رسید🔺شمار مهاجران غرق شده در دریاچه وان ترکیه به ۵۴ نفر رسید ⚡️ پس از گذشت سه هفته جستجوی غرق‌شدگان مهاجر در دریاچه وان، مقامات ترکیه از افزایش تلفات به ۵۴ نفر خبر دادند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پروازهای ایران به ترکیه دوباره متوقف شدپروازهای ایران به ترکیه دوباره متوقف شد در حالی که طی روزهای گذشته و براساس توافقات صورت گرفته پروازهای مسافری به مقصد ترکیه راه اندازی شده بود، مجددا متوقف شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه 'مجوز' پروازهای ایران و افغانستان به این کشور را لغو کردبراساس گزارشها از ایران، با تصمیم وزارت حمل و نقل و بهداشت ترکیه 'مجوز' پرواز هواپیماهای ایرانی و افغانستانی به ترکیه 'لغو شده است.' دو شرکت هواپیمایی ماهان و 'قشم ایر' اعلام کرده‌اند: 'با توجه به اعمال محدودیت‌های جدید کشور ترکیه و بسته‌شدن مرزهای این کشور، پروازهای تهران-استانبول-تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد.' محدودیتهای جدید از صبح امروز اجرایی شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پروازها از ترکیه به ایران و افغانستان متوقف شدوزارت ارتباطات و زیرساخت ترکیه از توقف پروازها به ایران و افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توقف دوباره پروازهای ترکیه به ایران؛ رونق سفر اروپایی هما و کامیابی قطوزارت حمل و نقل ترکیه روز یکشنبه اعلام کرد که مرز هوایی این کشور با ایران و افغانستان با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا بار دیگر بسته و پروازهای خطوط هوایی ترکیه به این دو کشور معلق شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »