گارد ساحلی ترکیه 44 پناهجوی رانده شده توسط پلیس یونان را از خطر مرگ نجات داد

31/04/1399 09:54 ق.ظ

گارد ساحلی ترکیه 44 پناهجو را که توسط نیروهای امنیتی یونان در دریا رها شده بودند از خطر مرگ نجات داد.

گارد ساحلی ترکیه 44 پناهجو را که توسط نیروهای امنیتی یونان در دریا رها شده بودند از خطر مرگ نجات داد.نیروهای گارد ساحلی ترکیه 44 پناهجو را که قایق‌شان پس از تلاش برای رسیدن به یونان توسط نیروهای امنیتی این کشور بازگردانده شده بود٬ از خطر غرق شدن نجات دادند.

این پناهجویان قصد داشتند از طریق سواحل «مادرا چایی» ازمیر به صورت غیرقانونی خود را به یونان برسانند که با ممانعت گارد ساحلی این کشور مواجه شدند.پناهجویان پس از اتمام مراحل اداری به اداره مهاجرت استان ازمیر منتقل شدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پلیس ترکیه ۲۷ تن را به‌اتهام «قصد حمله از طرف داعش» دستگیر کرداین افراد دستور داشته‌اند در پاسخ به انتشار چند پست‌ توهین‌آمیز به پیامبر اسلام در شبکه‌های اجتماعی، در ۱۵ نقطه از استامبول حملاتی را ترتیب دهند.

توئيت اردوغان از مسجد ایاصوفیهرئيس جمهور ترکیه طی توئيتی تصاویری از بازدیدش از مسجد ایاصوفیه را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی

پارک «یونیورسال استودیوز» در ژاپن پس از محدودیت‌های قرنطینه بازگشایی شداین پارک که در شهر اوساکا واقع شده پیش‌تر در ماه ژوئن فعالیت خود را آغاز کرده بود اما تنها ساکنان محلی اجازه استفاده از آن را داشتند.

نجات نهنگ عنبر گرفتار شده در تور ماهیگیران در سواحل ایتالیاگارد ساحلی ایتالیا توانست به سختی یک نهنگ عنبر گرفتار شده در تور ماهیگیران در سواحل سیسیل را به زحمت نجات دهد. ابعاد بزرگ این نهنگ و جست‌وخیزهای زیاد آن عملیات نجات را دشوار کرده بود.

تحویل واحدهای ناتمام مسکن مهر به مردم/ پیمانکار مالکان را تهدید کرد + تصاویر- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimتحویل واحدهای ناتمام مسکن_مهر به مردم در حین گفت وگو با مالکان این واحدها مدیر پروژه مذکور با تهدید مالکان خطاب به آنها گفت: چون خبرنگاران را اینجا آورده‌اید دیگر کار شمار را انجام نمی‌دهیم

پروازها از ترکیه به ایران و افغانستان متوقف شدوزارت ارتباطات و زیرساخت ترکیه از توقف پروازها به ایران و افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی