توقف دوباره پروازهای ترکیه به ایران؛ رونق سفر اروپایی هما و کامیابی قط

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توقف دوباره پروازهای ترکیه به ایران؛ رونق سفر اروپایی هما و کامیابی قطر

پس از آن که خطوط هوایی ترکیه از ۱۱ ژوئن پروازهای بین‌المللی خود را دوباره آغاز کردند، سفر هوایی از فرودگاه‌های تبریز، شیراز و تهران نیز اخیرا به شهر استانبول برقرار شده بود و در کنار خطوط هوایی ترکیه، چهار شرکت هواپیمایی ایرانی نیز پروزاهای خود به این شهر را احیا کرده بودند. همچنین به تازگی سفر هوایی بین کابل و استانبول نیز آغاز شده بود.

با وجود برقراری پروازهای بین‌المللی محدود خطوط هوایی ایرانی، قطر ایرویز در نبود رقبای تُرک بار اصلی پروازهای ترانزیتی ایران بر عهده گرفته‌اند و روزانه بیش از دو پرواز از تهران به مقصد دوحه انجام می‌شود. بنا بر گزارش ایرنا، این امر موجب شده تا قیمت بلیت پروازهای قطر ایرویز از مبدا تهران به مقصدهای اروپایی در برخی موارد به حدود هزار یورو افزایش یابد. قیمتی که تا باز شدن دوباره مرز هوایی ایران و ترکیه شکسته نخواهد شد.پروازهای خارجی خطوط هوایی ایرانی در حال حاضر به طور هفتگی به مقصدهای پاریس، آمستردام، لندن، منچستر، استکهلم، دوبی، بانکوک و کوالالامپور برقرار است.

البته فقدان پرواز شرکت‌های هواپیمایی آلمانی، اتریشی و ترک از مبدا اروپا به تهران نیز موجب شده تا به عنوان نمونه قیمت بلیت پرواز رفت و برگشت ایران ایر از پاریس به تهران با افزایش ۱۰۰ درصدی مواجه شود و به ۷۰۰ تا ۹۰۰ یورو برسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از سرگیری پروازهای قطر و ترکیه به ایران بعد از اماراتاز سرگیری پروازهای قطر و ترکیه به ایران بعد از امارات دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از راه‌اندازی پروازهای قطر ایرویز و ترکیش ایرلاین به مقاصد مختلف کشور بعد از هواپیمایی امارات خبر داد و گفت: به زودی پروازهای ایرلاین‌های داخلی نیز از سرگرفته خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پروازهای ایران به ترکیه دوباره متوقف شدپروازهای ایران به ترکیه دوباره متوقف شد در حالی که طی روزهای گذشته و براساس توافقات صورت گرفته پروازهای مسافری به مقصد ترکیه راه اندازی شده بود، مجددا متوقف شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه 'مجوز' پروازهای ایران و افغانستان به این کشور را لغو کردبراساس گزارشها از ایران، با تصمیم وزارت حمل و نقل و بهداشت ترکیه 'مجوز' پرواز هواپیماهای ایرانی و افغانستانی به ترکیه 'لغو شده است.' دو شرکت هواپیمایی ماهان و 'قشم ایر' اعلام کرده‌اند: 'با توجه به اعمال محدودیت‌های جدید کشور ترکیه و بسته‌شدن مرزهای این کشور، پروازهای تهران-استانبول-تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد.' محدودیتهای جدید از صبح امروز اجرایی شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مخالفت ترامپ با ماسک اجباری همزمان با رکورد ابتلا به کرونا | DW | 18.07.2020دونالد ترامپ در واکنش به پیشنهاد اجباری شدن استفاده از ماسک در سرتاسر آمریکا تاکید کرده که با این کار مخالف است. همزمان، برای سومین روز پیاپی موارد جدید ابتلا به کرونا در ایالات متحده رکورد تازه‌ای بر جا گذاشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشف 53 کیلوگرم هروئین در مرز ترکیه با ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پخش زنده | مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید خودروی ملی ترکیه با حضور اردوغانمراسم آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید خودرویملی ترکیه با حضور اردوغان اردوغان: هر یک شهروندان مان از پروژه خودروی ملی که نماد قدرت و ظرفیت تولید کشورمان است، استقبال کرد. اردوغان: خودروی‌ملی ترکیه نه تنها در کشورمان بلکه در مناطق مختلف جهان بازتاب گسترده‌ای یافت. اردوغان: از آغاز سرمایه‌گذاری جدیدی در ترکیه خوشحالیم و به چنین پروژه عظیم افتخار می‌کنیم و علی‌رغم بحران کرونا آن را محقق خواهیم ساخت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »