ترامپ یا بایدن؛ پیشگویان درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چه می‌گویند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ یا بایدن؛ پیشگویان درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چه می‌گویند؟ انتخابات_۲۰۲۰_آمریکا این گزارش را بخوانید 🔽

آنها به تازگی نتایج پیش‌بینی مدل‌های خود از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ را منتشر و شانس پیروزی جو بایدن، نامزد دموکرات، و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده را برآورد کرده‌اند.

پس از این رخداد، آقای لیکتمن مدل خود را برای پیش‌بینی نامزدی که بالاترین میزان رای الکترال را بازتنظیم کرد تا خطای احتمالی پیش‌بینی نامزد دارای بیشترین رای عمومی از میان برود. به گفته آقای لیکتمن، افت امتیاز آقای ترامپ پس از ناآرامی‌های گسترده اجتماعی در پی درگذشت جورج فلوید، سیاه‌پوست غیرنظامی که در بازداشت پلیس درگذشت، رخ داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی دموکرات ها از وضعیت پست آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری - BBC News فارسینانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا از اعضای این مجلس خواسته است تا با کوتاه کردن تعطیلات تابستانی خود به واشنگتن برگردند تا طرحی را برای حمایت از اداره خدمات پستی آمریکا به تصویب برسانند. خانم پلوسی در نامه ای به نمایندگان که یکشنبه منتشر شد، دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده را به 'تلاش برای اخلال در انتخابات' متهم کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: تنها راه شکست ما در انتخابات، تقلب است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: تنها راه شکست ما در انتخابات، تقلب است این نکته را به یاد داشته باشید؛ این تنها راه شکست ما در انتخابات است ما باید در انتخابات پیروز شویم ما نمی‌توانیم بازی کنیم؛ بیرون بروید و رای بدهید؛باید مطمئن شوید که آراء شما شمارش می‌شود Election2020
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مادورو: اولین ونزوئلایی می‌شوم که واکسن کرونای روسی را می‌زند/آمریکا مانع ما برای خرید دارو استرئیس‌جمهور ونزوئلا: *اولین ونزوئلایی می‌شوم که واکسن کرونای روسی را می‌زند *من می‌خواهم این واکسن را بزنم و مثالی برای انجام این کار باشم *آمریکا مانع ما برای خرید دارو است *آن‌ها به شرکت دارویی زنگ می‌زنند و می‌گویند به ونزوئلا واکسن نفروش!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رابرت ترامپ، برادر ۷۱ ساله رئیس‌جمهوری آمریکا، درگذشت؛ پرزیدنت ترامپ: او بهترین دوستم بود🔺رابرت ترامپ، برادر ۷۱ ساله رئیس‌جمهوری آمریکا، درگذشت؛ پرزیدنت ترامپ: او بهترین دوستم بود ⚡️رابرت ترامپ، برادر کوچکتر پرزیدنت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، شنبه شب در بیمارستانی در نیویورک درگذشت. او هنگام مرگ ۷۱ ساله بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بورل: آمریکا حق استفاده از مکانیسم ماشه علیه ایران را ندارد | DW | 16.08.2020مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفته است آمریکا با خروج از توافق هسته‌ای حق فعال کردن مکانیسم ماشه (فعال شدن سازوکار حل اختلاف) در قبال ایران را ندارد. مکانیسمی که معنایش بازگشت خود‌به‌خودی تحریم‌ها علیه ایران است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 172 هزار و 630 تن رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 172 هزار و 630 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »