نگرانی دموکرات ها از وضعیت پست آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری - BBC News فارسی

27/05/1399 05:54 ق.ظ

نگرانی دموکرات ها از وضعیت پست آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری

انتخابات آمریکا؛ انتخاب کامالا هریس به نفع جو بایدن است یا به ضررش؟خانم پلوسی در نامه اش نوشت:‌ "حیات دموکراسی آمریکایی ما به وسیله رییس جمهوری تهدید می شود."خانم پلوسی از نمایندگان کنگره خواست با تصویب قانون جدیدی مانع از اجرای تغییرات در نحوه فعالیت اداره پست شوند.

خانم پلوسی در نامه اش نوشت:‌ "حیات دموکراسی آمریکایی ما به وسیله رییس جمهوری تهدید می شود." خانم پلوسی از نمایندگان کنگره خواست با تصویب قانون جدیدی مانع از اجرای تغییرات در نحوه فعالیت اداره پست شوند. پیشبینی می شود به علت نگرانی از شیوع ویروس کرونا، تعداد قابل توجهی از رای دهندگان به جای حضور در حوزه های رای گیری، به صورت پستی رای دهند.

دونالد ترامپ بارها گفته که رای دهی پستی منجر به تقلب در انتخابات خواهد شد. آقای ترامپ پیش تر در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز گفته بود که از تخصیص بودجه بیشتر به اداره خدمات پستی که دچار مشکلات مالی شدید است،‌ خودداری خواهد کرد.

آقای ترامپ گفت: "آنها به این پول نیاز دارند تا اداره پست به نحوی کار کند که بتواند میلیون ها برگ رای را جمع آوری کند."

ادامه مطلب:
bbcpersian »

نامه قالیباف و رییسی به رهبری در انتقاد به نحوه فروش نفت در بورسنامه قالیباف و رئیسی به رهبر انقلاب درباره فروش اوراق نفتی یک نماینده: گشایش اقتصادی مدنظر دولت همان فروش اوراق سلف نفتی دربورس است دولت، مجلس و قوه قضاییه را دور زده است دولت این طرح را به گونه‌ای دیگر اجرا کرد این یعنی موضوع بر گردن دولت بعدی می‌افتد

وزیر خارجه آمریکا از اقدام لیتوانی در شناسایی حزب‌الله به عنوان یک سازمان تروریستی استقبال کرد🔺وزیر خارجه آمریکا از اقدام لیتوانی در شناسایی حزب‌الله به عنوان یک سازمان تروریستی استقبال کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا از اقدام لیتوانی در شناسایی حزب‌الله به عنوان یک سازمان تروریستی و ممنوعیت فعالیت‌های آن گروه مورد حمایت ایران در لیتوانی استقبال کرد.

رونالدینیو: ستاره برزیلی که از پادشاهی در بارسلونا به زندانی در پاراگوئه رسید - BBC News فارسیلبخندی شیرین با دندان‌های خرگوشی و حرکات حیرت‌انگیز تکنیکی با توپ از جمله نگاه کردن به یک سو و پاس دادن به سمت دیگر، مشخصه بازیکنی است که به شاعر فوتبال معروف شده؛ رونالدینیو در دوران اوجش در بارسلونا ستاره‌ای مهار نشدنی بود.

استقبال نماینده ایران از شکست آمریکا در شورای امنیتواکنش ایران به شکست آمریکا در شورای امنیت نماینده ایران در سازمان ملل: *آمریکا صلاحیت لازم برای استفاده از مکانیسم ماشه را ندارد *مماشات تنها قدرت‌های زورگو را جسورتر کرده است *آمریکا به انتشار دروغ معتاد شده است

اتحادیه اروپا: آمریکا در جایگاه استفاده از مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها قرار نداردیک سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از ادعای آمریکا برای برخورداری از حق استفاده از مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها در توافق هسته‌ای علیه ایران انتقاد کرد.

اتحادیه اروپا: آمریکا نمی‌تواند در مقابل ایران از مکانیسم ماشه استفاده کندایالات متحده آمریکا و متحدانش در منطقه از این موضوع نگران هستند که با پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر، ایران آزادانه دست به خرید و فروش تسلیحات جنگی بزند و با این کار صلح و ثبات منطقه را به خطر بیندازد.

انتخابات آمریکا؛ انتخاب کامالا هریس به نفع جو بایدن است یا به ضررش؟

خانم پلوسی در نامه اش نوشت:‌ "حیات دموکراسی آمریکایی ما به وسیله رییس جمهوری تهدید می شود."

خانم پلوسی از نمایندگان کنگره خواست با تصویب قانون جدیدی مانع از اجرای تغییرات در نحوه فعالیت اداره پست شوند.

پیشبینی می شود به علت نگرانی از شیوع ویروس کرونا، تعداد قابل توجهی از رای دهندگان به جای حضور در حوزه های رای گیری، به صورت پستی رای دهند.

دونالد ترامپ بارها گفته که رای دهی پستی منجر به تقلب در انتخابات خواهد شد.

آقای ترامپ پیش تر در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز گفته بود که از تخصیص بودجه بیشتر به اداره خدمات پستی که دچار مشکلات مالی شدید است،‌ خودداری خواهد کرد.

آقای ترامپ گفت: "آنها به این پول نیاز دارند تا اداره پست به نحوی کار کند که بتواند میلیون ها برگ رای را جمع آوری کند."

او ادامه داد:‌ "اگر توافق نکنم، آنها پول لازم را دریافت نخواهند کرد. به عبارتی، آنها از ساز و کار رای گیری همگانی پستی برخوردار نخواهند بود. "