آلبوم عکس زنان و کودکان قاجار که در کاخ گلستان تهران مفقود شده بود 'پیدا شد' - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

آلبوم عکس زنان و کودکان قاجار که در کاخ گلستان تهران مفقود شده بود 'پیدا شد'

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کاخ گلستان مفقود شدن این آلبوم را به وزارت میراث فرهنگی، پلیس اینترپل و قوه قضائیه اعلام کرده و گفته بود "هیچ‌ نشانه‌ای مبنی بر سرقت اثر وجود ندارد".

کاخ گلستان، در مرکز شهر تهران، یک آرشیو عکس دارد که به آن "آلبوم‌خانه" یا "مرکز اسناد تصویری" گفته می‌شود و گنجینه‌ای از عکس‌های دوران قاجار ایران و آلبوم‌های اهدا شده به دربار است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا دنیا در مقابله با کرونا برنده شده است؟ - BBC News فارسیکمی بیشتر از شش ماه پیش، با ظهور یک ویروس جدید، سازمان جهانی بهداشت در دنیا شرایط اضطراری اعلام کرد. آن روز در آخر ژانویه، حدود ده هزار ابتلا و بیش از دویست مرگ اعلام شده بود. هیچ کدام از موارد مرگ خارج از چین نبود. از آن زمان، دنیا و زندگی ما بشدت تغییر کرده است اما در نبرد با کرونا چقدر موفق بوده‌ایم؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روزگاری دکتر مصدق در این خانه 'حصر' بود!+عکس«در این قلعه مانده‌ام و با این وضعیت می‌سازم تا عمرم به سر آید و از این زندگی خلاصی یابم.»؛ این را محمد مصدق از روزهای تبعیدش در احمدآباد می‌گوید؛ انتظاری که تا سال ۱۳۴۵ و زمان درگذشتش ادامه یافت و همانجا هم دفن شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیا ضابطان موظف به ارایه حکم بازرسی به صاحب محل بازرسی شده هستند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زنگنه: نفت‌کش‌های توقیف شده از سوی آمریکا حامل بنزین ایرانی بودندبیژن زنگنه، وزیر نفت ایران، تایید کرد که چهار نفت‌کشی که در مسیر ونزوئلا توسط آمریکا توقیف شده، حامل بنزین بارگیری شده در ایران بوده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران؛ عضو تشخیص مصلحت می‌گوید نظام چوپان دروغگو شده - BBC News فارسیدر ایران حکومت درگیر بحران اعتمادی است که حالا چهره‌های نزدیک به هسته سخت قدرت هم آن را پنهان و انکار نمی‌کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آژانس نمی‌تواند پرونده‌ی بسته‌شده را دوباره باز کند/ دوران قَدَر قدرتی آمریکا تمام شده استظریف: مردم ولی‌نعمت ما هستند، عامل اصلی اقتدار کشور مردم هستند برخی در داخل کشور چندین‌بار برجام را تشییع کردند، ولی همین جنازه‌ی برجام و واقعیتی به نام قطعنامه ۲۲۳۱ آمریکا را شکست داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »