تخریب سد در بریتانیا؛ عملیات برای خارج کردن آب در جریان است

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همزمان با ادامه کار برای جلوگیری از تخریب سدی در دربی شر در شرق انگلستان، اداره هواشناسی نسبت به بارش باران‌های شدید و احتمال وقوع سیل هشدار داده است. در حال حاضر خارج کردن آب از این سد در جریان است. بارش شدید باران باعث تخریب بخشی از پایه سد شده است.

Reuters

همزمان با ادامه کار برای جلوگیری از تخریب سدی در دربی‌شر در قلب انگلستان، اداره هواشناسی نسبت به بارش باران‌های شدید و احتمال وقوع سیل هشدار داده است. هرچند تلاش برای کاهش سطح آب این سد در جریان است، اما خطر تخریب همچنان در سطح بحرانی قرار دارد و در مورد وضعیت آب و هوایی این منطقه برای فردا یکشنبه هشدار زرد صادر شده است.

در حال حاضر گروه‌های آتش‌نشان هر ساعت در حال خارج کردن ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر آب از مخزن این سد هستند. وزیر محیط زیست بریتانیا با اشاره به این که برای کاهش سطح آب، مشکلات جدی وجود دارد گفته است:"ما به دنبال راه حل‌های جدیدی برای افزایش میزان آبی هستیم که بتوانیم از این سد خارج کنیم."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باید از پتروس فداکار کمک بگیرند

خاک تو سرشون با این پایش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: یک ماه گذشته، مرگبارترین ماه برای غیر نظامیان در افغانستان بودنمایندگی سیاسی سازمان ملل در افغانستان (یوناما) اعلام کرده که تلفات غیر نظامیان در ماه گذشته میلادی (ژوئیه) به بلندترین سطح خود در مقایسه ۲۶ ماه گذشته رسیده است. در گزارش سازمان ملل که امروز منتشر شد، آمده است که در ماه ژوئیه سال جاری میلادی بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ غیرنظامی در افغانستان کشته و زخمی شده‌اند. این نهاد آمار جداگانه‌ای از تعداد کشته‌ شده‌ها و زخمیان در ماه گذشته نداده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۲طلا و ۲ برنز جهان در انتظار فرنگی کاران ایران/ عباس‌پور حذف شددر پایان رقابت‌های مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بلغارستان،امیررضا ده بزرگی در ۴۸ و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم راهی فینال شدند، حجت رضایی در ۶۵ و کامران ارقش در ۸۰ کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در نیمه نهایی راهی رده بندی شدند و سجاد عباس‌پور در ۵۵ کیلوگرم نیز حذف شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نیکلا سارکوزی؛ ورق زدن بخت‌های‌ یک رئیس جمهور بخت‌برگشتهاین روزها که نیکلا سارکوزی، رئیس جمهوری پیشین فرانسه، درگیر یک پرونده قضائی است، کتاب 'سوداها' نوشته او در بازار نشر فرانسه پرفروش شده است. اتهام سارکوزی در این پرونده قضائی، تأمین مالی احتمالی بخشی از کارزار انتخاباتی‌اش در سال ۲۰۰۷ از سوی دولت معمر قذافی، رهبر وقت لیبی است که خود بعدا در سرنگونی حکومتش نقش عمده داشت. اگر رئیس جمهورفرانسه از یک دیکتاتور پول گرفته آنوقت روزنامه نگار ها از چه کسانی پول نمی گیرند؟؟ اگر یک رئیس جمهور یا یک روزنامه نگار در حدی از نبوغ بود که مثل یک فیلسوف بنویسد. آنوقت باید مثل نیچه از مادرش پول می گرفت. 'زردآب خود را بالا می آورند و روزنامه اش می خوانند.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بن سلمان به طور جدی در حال بررسی گفت‌وگو با تهران استپایگاه دبکا مدعی شد: بن سلمان به طور جدی در حال بررسی گفت‌وگو با تهران است پایگاه خبری دبکا وابسته به رژیم صهیونیستی مدعی شد که امارات و عربستان تماس‌های مخفیانه خود با ایران را افزاش داده‌اند و ولیعهد سعودی به طور جدی درحال بررسی گفت‌وگو با تهران است. غلط کرده با شپشهاش گوریل وامونده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف در سیاهه تحریم آمریکا؛ روحانی گفته این کار کودکانه استمقام‌های ایران به تحریم محمدجواد ظریف، وزیر خارجه، توسط آمریکا واکنش‌های تندی نشان داده‌اند ظریفک دربار ، فکر کرده با لبخند چندش آورش در جوامع بین المللی هم می‌تواند کارش را پیش ببرد !! دمبت را چیدن ظریفک دربار مامردم ایران,جناب ظریف را نماینده ی ملت ووطن پرست نمی دانیم که می گوید(( تحریمهای امریکا برمن و خانواده ی من اثری ندارد)),فقط دغدغه ی خود و خانواده اش رادارد و به فکر وطن و ایرانی هموطنش نیست تحریم ظریف نتیجه دیپلماسی لبخند است hsr
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تصویب قانونی جدید در کالیفرنیا؛ ممکن است پرزیدنت ترامپ مجبور به انتشار فرم‌های مالیاتی خود شودفرماندار دموکرات ایالت کالیفرنیا در آمریکا، قانونی را امضا کرده است که براساس آن نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، باید فرم‌های مالیاتی پنج سال منتهی به انتخابات خود را منتشر کنند، در غیر این صورت نام آ جمهوريخواهان رو رأي كاليفرنيا حساب باز نميكنند ، چون كاليفرنيا دموكرات هستند، در حقيقت براشون فرقي نميكنه البته ترامپ به رای کالیفرنیا احتیاجی نداره کالیفرنیا هم که همه دموکراتن پس اصلا ولشون کن بگذار هرچی میخوان بگن، حالا یک نفر اگه با این همه ثروت مالیاتش شفاف نیست دلیل نمیشه که آدم بدی باشه، ما هم توی ایران از این انسانها داریم که زیاد شفاف نیستن، فقط اومدن یه خدمتی بکنن و پول اندکی به جیب بزنن برن، حتی یارانه هم میگیرن !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »