۲طلا و ۲ برنز جهان در انتظار فرنگی کاران ایران/ عباس‌پور حذف شد

02/08/2019 06:45:00 ب.ظ

در پایان رقابت‌های مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بلغارستان، امیررضا ده‌بزرگی در ۴۸ و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم راهی فینال شدند حجت رضایی در ۶۵ و کامران ارقش در ۸۰ کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در نیمه نهایی راهی رده‌بندی شدند

در پایان رقابت‌های مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بلغارستان، امیررضا ده‌بزرگی در ۴۸ و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم راهی فینال شدند حجت رضایی در ۶۵ و کامران ارقش در ۸۰ کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در نیمه نهایی راهی رده‌بندی شدند

در پایان رقابت‌های مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بلغارستان،امیررضا ده بزرگی در ۴۸ و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم راهی فینال شدند، حجت رضایی در ۶۵ و کامران ارقش در ۸۰ کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در نیمه نهایی راهی رده بندی شدند و سجاد عباس‌پور در ۵۵ کیلوگرم نیز حذف شد.

در وزن ۴۸ کیلوگرم امیررضا ده بزرگی در نیمه نهایی مقابل یربول کامالیف از قزاقستان به برد قاطع ۸ بر صفر رسید و راهی فینال شد. ده بزرگی پیش از این در دور نخست استراحت کرد،سپس به مصاف اولگ خلیل اف از اوکراین رفت و با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید. وی در دور سوم و مرحله یک‌چهارم نهایی نیز مقابل علی بک امیراف از روسیه با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی راه یافت.

در وزن ۵۵ کیلوگرم سجاد عباس پور در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل سوران آقاجانیان از ارمنستان ۹ بر ۲ به برتری رسید اما در یک چهارم نهایی مقابل عمر بودایف از روسیه ۱۴ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس مقابل حریف هندی در نیمه نهایی، عباس پور از دور رقابت ها کنار رفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

درخشش شاگردان علیزاده در ۵ وزن نخست/ صعود ۴ فرنگی‌کار ایران به نیمه نهایی قهرمانی جهانامیررضا ده بزرگی در ۴۸، حجت رضایی در ۶۵، کامران ارقش در ۸۰ و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم با برتری مقابل رقبایشان در مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان جهانی راهی مرحله نیمه نهایی شدند به تیم فرنگی کار تبریک میگم

ساخت نخستین تله‌کابین فرا‌مرزی جهان میان چین و روسیه؛ سفر بین دو کشور در کمتر از ۸ دقیقهکابین‌های این تله‌کابین می‌توانند تا ۶۰ مسافر و چمدان‌هایشان را حمل کنند. هر ۱۵ دقیقه یک کابین بین دو شهر در چین و روسیه حرکت می‌کند.

جنگل کاری در اتیوپی؛ کاشت بیش از ۳۵۰ میلیون نهال در ۱۲ ساعتدر حال حاضر کمتر از ۴ درصد خاک اتیوپی را جنگ تشکیل می‌دهد، این در حالی است که در پایان قرن ۱۹ میلادی حدود ۳۰ درصد خاک اتیوپی را جنگل پوشانده بود.

هایکو ماس: در ائتلاف آمریکا در تنگه هرمز شرکت نمی‌کنیمهایکو ماس: در ائتلاف آمریکا در تنگه هرمز شرکت نمی‌کنیم وزیر امور خارجه آلمان با تاکید بر اینکه خواهان تنش‌زدایی در منطقه است، گفت: آلمان در ائتلاف دریایی که آمریکا ارائه و برنامه‌ریزی کرده است شرکت نخواهد کرد اگه یه سر به پیج سفیرش بزنید میفهمیدین چیز بعدی نبود باید دید جمهوری اسلامی کدام قسمت و به آلمان واگذار کرده 2 تا موشک که اومد پایین کف برلین می فهمند کجا باید شرکت کنند کجا نه

هایکو ماس: آلمان در عملیات آمریکا در تنگه هرمز مشارکت نمی‌کند | DW | 31.07.2019وزیر امور خارجه آلمان یک بار دیگر مخالفت دولت متبوعش با خواست آمریکا مبنی بر مشارکت در مأموریت دریایی برای حفاظت از کشتیرانی در تنگه هرمز را اعلام داشت. آمریکا از ۶۰ کشور خواسته است در این مأموریت نظامی شرکت کنند. آخوند کراواتی: توهین به پیامبر اسلام موجب آزار مسلمانان میشود و اصولا توهین کار پسندیده ای نیست مجری: پس اینکه در قرآن به پیروان سایر ادیان گفته شده چهارپایانند و حتی بدتر، آیا این توهین نیست؟ آخوند كرواتي؛ دِ نشد ديگه! (يكي بره اينو از گِل دربياره) آلمان تو رزمايش ش از جارو به جاي اسلحه استفاده ميكنه ، اروپا فقط ميتونه از ظرفيت ديپلماتيكش استفاده كنه ، ديگه نيروي تاثير گذار توي زمينه نظامي نيست كما سابق آلمان گوه خورد خایه مالی ملا ها چه ارزشی داره?

پذیرش قوانین قلدرمآبانه آمریکا در حوزه پزشکی نقطه ای تاریک در تاریخ خواهد ماندسفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه در پیامی به مناسبت یکصدمین سالگرد تاسیس انستیتو پاستور ایران نوشت:\r\nپذیرش قوانین قلدرمآبانه آمریکا در حوزه پزشکی نقطه ای تاریک برای همیشه در تاریخ خواهد ماند.

به گزارش ایسنا، در پایان رقابت‌های مقدماتی پنج وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان ۲۰۱۹ که در صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است، امیررضا ده بزرگی در ۴۸ کیلوگرم و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم راهی فینال شدند اما حجت رضایی در ۶۵ و کامران ارقش در ۸۰ کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در مرحله نیمه نهایی از رسیدن به فینال بازماندند.به گزارش ایسنا، در جریان رقابت های ۵ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان ۲۰۱۹ که در صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است، ۵ نماینده ایران به مصاف رقبایشان رفتند که حاصل آن صعود ۴ فرنگی کار ایران به دیدار نیمه نهایی بود.Aa چین و روسیه در اقدامی مشترک ساخت نخستین تله‌کابین فرامرزی جهان که روی رودخانه آمور قرار دارد و شهر مرزی «بلاگووشچنسک» در روسیه را به شهر همسایه‌اش «هی‌هه» در چین وصل می‌کند، آغاز کردند.Aa مردم اتیوپی روز دوشنبه در جریان کارزاری به نام «میراث سبز» که برای جنگل‌کاریِ دوبارۀ سطح وسیعی از کشور راه اندازی شده بود، ظرف ۱۲ ساعت بیش از ۳۵۳ میلیون اصله درخت کاشتند.

سجاد عباس پور در ۵۵ کیلوگرم نیز حذف شد. در وزن ۴۸ کیلوگرم امیررضا ده بزرگی در نیمه نهایی مقابل یربول کامالیف از قزاقستان به برد قاطع ۸ بر صفر رسید و راهی فینال شد. در وزن 48 کیلوگرم امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف اولگ خلیل اف از اوکراین رفت و با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید. ده بزرگی پیش از این در دور نخست استراحت کرد،سپس به مصاف اولگ خلیل اف از اوکراین رفت و با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید.‌ان. وی در دور سوم و مرحله یک‌چهارم نهایی نیز مقابل علی بک امیراف از روسیه با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی راه یافت. در وزن 55 کیلوگرم سجاد عباس پور در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل سوران آقاجانیان از ارمنستان ۹ بر ۲ به برتری رسید اما در یک چهارم نهایی مقابل عمر بودایف از روسیه ۱۴ بر ۶ مغلوب شد. در وزن ۵۵ کیلوگرم سجاد عباس پور در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل سوران آقاجانیان از ارمنستان ۹ بر ۲ به برتری رسید اما در یک چهارم نهایی مقابل عمر بودایف از روسیه ۱۴ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس مقابل حریف هندی در نیمه نهایی، عباس پور از دور رقابت ها کنار رفت. در سال ۲۰۱۷ میلادی هند با بسیج بیش از یک و نیم میلیون داوطلب، ظرف ۱۲ ساعت بیش از ۶۶ میلیون نهال کاشت.

در وزن ۶۵ کیلوگرم حجت رضایی در نیمه نهایی مقابل شلوز اوچیلوف از تاجیکستان ۳ بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند. در وزن 65 کیلوگرم حجت رضایی در دور اول مقابل الکساندر سولووی از مولداوی با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد، سپس مقابل گئورگیوس بارابانوس از سوئد ۷ بر صفر به برتری رسید. هنوز نام شرکت سازنده ترمینال این تله‌کابین در بخش چینی آن اعلام نشده است. رضایی پیش از این در دور اول مقابل الکساندر سولووی از مولداوی با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد، سپس مقابل گئورگیوس بارابانوس از سوئد ۷ بر صفر به برتری رسید.وی در سومین مبارزه و در یک چهارم نهایی نیز مقابل خاسی حسن لی از آذربایجان با حساب ۳ بر ۲ پیروز شد و به نیمه نهایی رسید. در وزن 80 کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست به مصاف یوسوف قولباشی از ترکیه رفت و در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد و در دومین مبارزه نیز ریونوسوکه کاوا ایچی از ژاپن را ۹ بر صفر از پیش رو برداشت. اما در وزن ۸۰ کیلوگرم کامران ارقش در مرحله نیمه نهایی مقابل میکیتا الکسیف از اوکراین با نتیجه سنگین ۹ بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد تا او نیز برای رسیدن به مدال برنز مبارزه کند.‌ان. ارقش پیش از این در دور نخست به مصاف یوسوف قولباشی از ترکیه رفت و در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد. در وزن 110 کیلوگرم شاهرخ میکائیلی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل گریگوریوس کونتوونیسیوس از یونان ۳ بر صفر پیروز شد. کشورهای جهان هر سال حدود ۱۰ میلیارد تن کربن تولید می‌کنند.

وی در دومین مبارزه نیز ریونوسوکه کاوا ایچی از ژاپن را ۹ بر صفر از پیش رو برداشت و در سومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی نیز مقابل احمد باتاژیف از روسیه قاطعانه و با نتیجه ۷ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی راه یافت. در وزن ۱۱۰ کیلوگرم شاهرخ میکائیلی در نیمه نهایی مقابل آدولف بازو از مجارستان با نتیجه ۶ بر صفر پیروز شد و دومین و آخرین فینالیست ایران در ۵ وزن نخست نام گرفت. تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها با هدایت فرشاد علیزاده در رقابت های قهرمانی جهان حاضر شده است.» رودخانه آمور که اغلب در زمستان یخ زده است، بطور تاریخی مسیر ارتباطات تجاری و اجتماعی مردمان دو شهر بلاگووشچنسک و هی‌هه است. میکاییلی پیش از این پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل گریگوریوس کونتوونیسیوس از یونان ۳ بر صفر پیروز شد. وی در یک چهارم نهایی نیز مقابل شویی کاوامورا از  ژاپن با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت. رقابت های رده بندی و فینال ۵ وزن نخست و مقدماتی ۵ وزن دوم فردا (شنبه) برگزار می‌شود.

تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها با هدایت فرشاد علیزاده در رقابت‌های قهرمانی جهان حاضر شده است. انتهای پیام .