تحقیق و تفحص از متروی تبریز: یک ایستگاه بی‌دلیل خاکریزی و پنهان شده است

30/10/1400 12:42:00 ب.ظ

پایگاه خبری «نصر» خبر داده و نوشته است که یک ایستگاه متروی شهری تبریز که پیمانکار آن قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران بوده، پس از سه سال فعالیت عمرانی و صرف هزینه‌های میلیاردی به دلایل نامعلوم خاکریزی و از دید عمومی پنهان شده است. اخبار_ایران

نوشته است که یک ایستگاه متروی شهری که پیمانکار آن قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران بوده، پس از سه سال فعالیت عمرانی و صرف هزینه‌های میلیاردی به دلایل نامعلوم خاکریزی و از دید عمومی پنهان شده است.

بنا بر این گزارش و به نقل از رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای شهر تبریز آمده است که طرح تحقیق و تفحص از سازمان قطار شهری و شرکت بهره‌برداری مترو تبریز پس از شش ماه پیگیری سرانجام با هشت امضا جهت انجام روال قانونی تحویل رییس شورای شهر تبریز شده است.

به گفته روح الله دهقان نژاد، ساخت و ساز قطار شهری تبریز قریب به بیست سال قبل آغاز شده اما « علی­رغم هزینه کرد هزاران میلیارد از سرمایه‌­های مردم شهر تبریز برای این پروژه، متاسفانه تا کنون نتیجه‌­ای نداشته است.»

این مقام شورای شهر تبریز گفته است علت «عدم تکمیل و امکان بهره‌برداری از خط متروی تبریز وقوع حادثه‌ای در سال گذشته» عنوان می‌شود در حالی که به گفته او تاکنون هیچ گزارشی از این موضوع به صورت روشن و واضح ارایه نشده و مقصرین شناسایی نشده‌اند. headtopics.com

روح‌الله دهقان‌نژاد تایید کرده است که در حوالی ایستگاهی که بعد از سه سال توسط قرارگاه خاتم خاکریزی و پنهان تا یک‌صد متر حفاری انجام شده و مشخص نیست چرا به یکباره از دید عموم پنهان و فعالیت آن بدون ارائه توضیحی متوقف شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

یک خبرنگار حوزه اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی به بیش از سه سال زندان محکوم شدامیرعباس آذرم‌وند که خبرنگار حوزه‌ اقتصادی در برخی از رسانه های داخل ایران بود،‌ از سوی دادگاه انقلاب تهران به حداقل سه سال و هفت سال زندان محکوم شد.

آزادی «افشار محب» از زندان اردبیل پس از یک ماه بازداشت

چین در یک ماه بیش از ۲۶۰ هزار تن نفت خام از ایران خریده است | DW | 20.01.2022علیرغم تحریم‌های آمریکا، چین در دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی بیش از ۲۶۰ هزار تن نفت خام از ایران وارد کرده است. خریداران می‌گویند قیمت نازل این نفت ارزش رویارویی با تحریم‌های آمریکا را دارد. خریداران ...چرا خودشون اغوا نمیشن ونمیخرند...🤔🤔🤔

محاکمه گردشگر فرانسوی یک سال پس از دستگیری در دادگاه انقلاب

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های آمریکا بودوزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگویی خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای را یکی از بدترین تصمیمات سیاست خارجی آمریکا خواند. کدام تصمیم امریکادرمورد نحوه برخورد باایران درست بوده که بلینکن تصمیم کشورش بخروج از برجام را اشتباه اعلام کرده است.؟ترامپ برای خشنودی لابی اسراییل و عربستان لازم بود امریکا را هم آتش میزد.

میراسماعیلی: چرا باید هم از خارج سیلی بخوریم، هم از داخل؟رییس فدراسیون جودو گفت: چرا کمیته ملی المپیک ۵۰ درصد بودجه ما را کاهش داده است؟ چرا باید هم از بیگانگان سیلی بخوریم، هم از داخلی‌ها؟