تحریم‌ها تاکنون بسیار مفید بوده‌اند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مایک پمپئو مدعی شد؛ تحریم‌ها تاکنون بسیار مفید بوده‌اند

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، «مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگویی در مورد دیدار با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به آمریکا گفت: خیر هیچ گفت‌وگویی نداشتیم. اما رسانه‌های آمریکایی تصمیم گرفتند که امکانی در اختیار ظریف قرار دهند تا در مورد وضعیت کشورش به مردم آمریکا دروغ بگوید. من هم می‌خواهم چنین موقعیتی در اختیار من قرار گیرد تا واقعیت‌ها را به مردم ایران بگویم.

وی در ادامه در مورد تحریم‌ها مدعی شد: اجازه دهید کمی به عقب برویم. دولت قبل آمریکا اجازه داد که ایران به منابع مالی عظیمی دست پیدا کند و نفود خود در منطقه را افزایش دهد. ما تلاش می‌کنیم منابع مالی آنها را کاهش دهیم. تحریم‌ها تاکنون در این زمینه بسیار مفید بوده‌ است. ما توانسته‌ایم صادرات نفتی ایران را صددرصد کاهش دهیم و در عین حال قیمت نفت نیز بسیار کمتر از زمانی است که من به وزارت خارجه آمریکا آمدم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: تصمیم گیری در مورد کنوانسیون دریای خزر وابسته به تصمیم مجلس استوزیر امور خارجه با تاکید بر این که پس از انجام مراحل لازم در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر این کنوانسیون به مجلس برای تصویب خواهد آمد گفت: تاکنون هر تصمیمی در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر با اجازه شورای عالی امنیت ملی و امضای مقام معظم رهبری انجام شده است و پس از طی شدن مراحل کامل آن برای تصمیم نهایی به مجلس خواهد آمد. سهم ایران از دریای خزر ۵۰٪ ۱۱٪ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جداااا؟!! پس سه تا جزیره هارم بدن امارات زمان جنگ هم غلط کردن گفتن ملت برن بجنگن! سیاست نزدیکی با همه همسایه ها رو پیش میگرفتن! اینهمه خانواده داغ عزیز نبینن! در ثانی پس چرا هی پادشاهان نالایق قاجار سر میدادن اونام دقیقا سیاست نزدیکی با همسایگان پیش گرفته بودن دیگه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سه کشته در تیراندازی فستیوال غذا در کالیفرنیادر تیراندازی صورت گرفته در فستیوال غذا در کالیفرنیای آمریکا تاکنون حداقل سه نفر کشته و ۱۱ نفر زخمی شده‌اند. پلیس اعلام کرده که یکی از عاملان مسلح تا این لحظه توسط پلیس کشته شده است. کشتن بخشی ازنمایش فستیوالهاشده گویا عنقریب است که درندگان وچرندگان ولایی بیان زیراین پست وسعی درموجه جلوه دادن کشتارمردم ایران توسط رژیم غاصب اخوندی کنند. اگر این کشتار در ایران اتفاق اُفتاده بود ، پیرتروریستهای کمپ تیرانا و bbcو العربیه چه ها که نمیگفتند؟ آمریکایی وحشی غیرمتمدن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

«تعمیر» به جای «تعویض»از سال گذشته تاکنون شاهد افزایش قیمت کالاها بوده‌ایم که لوازم خانگی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. با این وجود شرایط خرید لوازم خانگی برای مردم مشکلاتی را به وجود آورده، از این رو دیگر مردم کمتر به فکر خرید لوازم جدید می‌افتند و سعی بر آن دارند که با تعمیر مجدد از آن وسیله چندین سال دیگر استفاده کنند. همچنین از سوی دیگر مردم توان اقتصادی برای خرید یکی از نیازهای اساسی خود از قبیل پوشاک است. شرایط اقتصادی و گرانی تا جایی پیش رفته که امروزه کمتر در فروشگاه‌ها شاهد خرید و فروش وسایل مورد نیاز و زندگی هستیم و مردم با تعمیر داشته‌های خود آن‌ها را دوباره قابل استقاده می‌کنند. واقعا میشه صدای شکسته شدن استخوان طبقه ضعیف رو زیربار این همه مشکلات اقتصادی شنید. گوشت ۹۶ هزارتومنی و برنج ۳۰هزار تومنی و رب ۲۰ هزار تومنی و.... نرخ های تورم ۵۰درصد و ۴۰درصد و... کاش برجام را خراب نمی کردند یخچالمون سوخت رفتیم بگیرم یخجال ب درد بخور از 8 میلیون ب بالاست اگه 4 ماه چیزی نخورم و قسط ندیدم پول برق اب ندیم و تا 4 ماه دیگه قیمت نره بالا شاید بخریم لعنت خدا و همه فرشتگان خدا بر کسی ک بگه تحریم اثری نداره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناخدای نفتکش توقیف‌شده ایران: نشستن هلی‌کوپتر بریتانیایی روی عرشه بسیار خطرناک بودناخدای کشتی حامل نفت ایران که از سوی نیروهای بریتانیایی در تنگه جبل‌الطارق توقیف شده، به بی‌بی‌سی گفت که خدمه این کشتی در یک 'بازی سیاسی ' گرفتار شده‌اند. او جزییاتی از توقیف کشتی گریس ۱ ارائه داده و فرود هلی‌کوپتر نظامی بریتانیا روی عرشه در هنگام توقیف نفتکش را 'بسیار خطرناک' خوانده است. لندن دراعمال فشار برایران ناکام بود کریس پری: واکنش دولت انگلیس به اقدام ایران درتوقیف نفتکش این انگلیس«کاملا تعجب‌آور»است. اگریکی از دانشجویان من درمرکز جنگ دریایی چنین طرحی را برای من می‌آورد،وی را اخراج می‌کردم. این طرح کاملا تعجب‌آور بودو هیچ فشاری رابه ایران واردنکرد hsr به گفته ناخدای گریس ۱ پلیس هنگام عبور کشتی از تنگه جبل‌الطارق از طریق ارتباط رادیویی از آنها خواسته که وارد کشتی شود و خدمه هم نردبان را برای ورود ماموران باز کرده‌اند، اما ناگهان یک هلی‌کوپتر نظامی در اقدامی 'بسیار خطرناک' روی عرشه کشتی فرود آمده و نیرو پیاده کرده است. نشستن بالگرد ما خطرناک تر بود😅😅😅😅😅
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو: هیچ گفت‌وگویی در آمریکا با ظریف نشده است/ تحریم‌ها علیه ایران تاثیرگذار بوده استپمپئو: هیچ گفت‌وگویی در آمریکا با ظریف نشده است مطبوعات و رسانه‌ها به ظریف بلندگو دادند امیدوارم به من فرصت گفت‌وگو با ایرانی‌ها داده شود پامپئو فک کرده اینجا هم دمکراسیه،بابا اینجا توتالیتر بر سر کاره و از یه مصاحبه هم میترسه کاش با پیشنهاد پمپئو موافقت می شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امکان پیشگامی زنان در امور حقوق بشری بسیار بالاست/ زنان ایرانی در سیاست‌گذاری‌های آکادمیک و تحرکات اجتماعی عاری از خشونت موفق هستند«الن مک لارنی» عضو هیئت رئیسه انستیتو مطالعات اسلامی آمریکا معتقد است که زنان در سرزمین‌های اسلامی، آموخته‌اند که چگونه هم مسلمان باشند و هم از حقوق طبیعی خود دفاع کنند و این ظرافت را بدون خشونت دنبال کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »