تا ۴۸ ساعت دیگر به اغما می‌روم؛ یک زندانی سیاسی خطاب به ابراهیم رئیسی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«تا ۴۸ ساعت دیگر به اغما فرو می‌روم»؛ این بخشی از سخنان «حسین_هاشمی»، زندانی_سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ است که در یک فایل صوتی در اختیار «ایران وایر» قرار گرفته است؛او دست به اعتصاب_غذا است. آن_سوی_خبر شهروندخبرنگار جزییات را اینجا بخوانید:

ساعت دیگر به اغما فرو می‌روم»؛ این بخشی از سخنان «حسین هاشمی»، زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ است.فایل صوتی که از زندان تهران بزرگ در اختیار «ایران وایر» قرار گرفته است؛ از شرایط خود در زندان سخن گفته و اعلام کرده که از روز دهم خرداد دست به اعتصاب غذای تر و خشک زده است. حسین هاشمی متولد ۱۳۷۲ و از بازداشت‌شدگان اعتراضات سراسری آبان ۱۳۹۸ است که به ۶ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است.

ایران وایر روز چهارم خرداد از افزایش فشار بر زندانیان اعتراضات آب ماه ۹۸ در زندان تهران بزرگ خبر داد. بر اساس این خبر چند تن از معترضان آبان‌ماه بهحسین هاشمی نیز روز سه‌شنبهاین زندان منتقل شد و هم اکنون بدون رعایت اصل تفکیک جرایم در کنار زندانیان متهم به جرایم خشن به سر می‌برد. حسین هاشمی در بخش دیگری از این فایل صوتی به مقایسه ابراهیم رئیسی و محمود احمدی‌نژاد می‌پردازد و می‌گوید: «آیا شما هم مانند احمدی‌نژاد صورت مساله را حذف می‌کنید؟ سالدرصد عنوان کرد؛ چرا که طبق تعریف او هر کس حتی یک‌ساعت مشغول به کار بود، شاغل محسوب می‌شد. به ناگهان همه مردم ایران شاغل شدند. حالا هم به این بهانه که من اغتشاشگرم و سیاسی نیستم؛ مرا به تیپکه مختص زندانیان غیرسیاسی و جرایم خشن است، منتقل کرده‌اید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمیسر محیط زیست اتحادیه اروپا: کرونا بیدارباشی بود تا به مدیریت متفاوت امور فکر کنیمویرگنیوس سینکاویچوس، کمیسر اتحادیه اروپا در امور محیط زیست، اقیانوس‌ها و ماهیگیری: «موثرترین راه مقابله با آلودگی این است که مانع از پیدایش آن بشویم. زیرا بعد از آن شرایط خیلی پیچیده می‌شود.» Globalconversation يك بيدار باش پر هزينه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ربیعی: به احیای برجام تا پایان دولت دوازدهم خیلی امیدواریم | DW | 01.06.2021سخنگوی دولت ابراز خوش‌بینی کرد هیچ یک از جزئیات باقی مانده در مذاکرات احیای برجام 'موانع غیرقابل عبور' نیستند. سرپرست هیئت مذاکره‌کننده ایران یک روز پیش گفته بود مذاکرات وین به موضوعات اصلی مورد اختلاف رسیده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار زندانیان سیاسی سابق در ایران به گردشگران خارجی: به ایران سفر نکنیدجیسون رضائیان و کایلی مور گیلبرت، دو زندانی سابق در ایران، با انتشار توئيت‌هایی جداگانه از گردشگران خارجی خواستند به ایران سفر نکنند.رضائیان در صفحه‌ کچل جان شما روی ما ایرانیان چپ نکنید.این آشیه که سیاستمداران کشورهای خودتان سال 1979میلادی برای ایرانیان وجهانیان پخته اند.صابونش به تن ماهم خورده.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

عراقچی: به موضوعات اصلی مورد اختلاف رسیده‌ایم/ مطمئن نیستم در این دور، مذاکرات به پایان برسدرییس تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین گفت: شخصا مطمئن نیستم که در این دور از مذاکرات بتوانیم مسائل را جمع بندی کنیم‌. چه عجب زود باشید فرصت کمه ها!!! احتمالا تا الان داشتن تمرین خودکار پرت کردن میکردن خدا قوت پس‌از اون موقع چی‌میکردین😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات وین به هیچ وجه تحت تاثیر نتایج انتخابات نیست/ عده‌ای می‌خواهند با فرار رو به جلو احتمال مشارکت کم را به نارضایتی از دولت گره بزنندسخنگوی دولت گفت: صندوق ها به عنوان دستاوردی بزرگ در بیش از یکصد سال فداکاری یک ملت و در کوران دو انقلاب مشروطه و انقلاب اسلامی بدست آمده است. صندوق رای میراث انقلاب و امام است؛ دستاورد به بلوغ‌ رسیده از مشروطه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دلبری نامزدها با وعده‌های نقدی و غذایی؛ از یارانه یک میلیون تومانی تا سفره‌های رنگارنگنامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران یکی پس از دیگری از وعده‌های خود برای توزیع نقدی و غذایی در میان مردم به ویژه اقشار کم‌درآمد رونمایی می‌کنند حتی برخی از آنها که پیشتر چنین رویکردی را پوپولیستی توصیف کرده بودند؛ اما دلیل شکل‌گیری چنین رقابتی چیست؟ چرا از دلبری نامزدهای خودتون در دوره قبلی چیزی نگفتین ؟ دلبران قبلی همان خائنین فعلی هستند! تا کور شود هر که نتوان دید... 😡👎
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »