عراقچی: به موضوعات اصلی مورد اختلاف رسیده‌ایم/ مطمئن نیستم در این دور، مذاکرات به پایان برسد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عراقچی: در مذاکرات وین به موضوعات اصلی مورد اختلاف رسیده‌ایم

به گزارش ایسنا، سید عباس عراقچی بعداظهر امروز با بیان این که تقریباً یک هفته است که دور پنجم مذاکرات وین در حال انجام است، گفت: مذاکرات پیچیدگی های زیادی دارد و ما به موضوعات اصلی مورد اختلاف رسیده‌ایم.

این دیپلمات ارشد کشورمان با بیان اینکه متن ها تهیه شده است و مقدار زیادی از متن ها آماده است و چند مورد اختلافی کماکان در دست بررسی است، افزود: جلسات فشرده‌ای را در این دوره داشتیم، من امروز جلسه سه جانبه ای را با دو کشور چین و روسیه داشتم هماهنگی های بسیار خوبی بین ما و این دو کشور وجود دارد و یک جلسه نیز با سه کشور اروپایی و به صورت چهار جانبه داشتیم، جلسات کارشناسی نیز به همین ترتیب برگزار شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما مردم هم در موارد متعدد به موضوع مورد اختلاف با دولت کلید شکسته رسیده ایم. اما خب چه میشود کرد؟؟؟؟!!!

چند هفته چه غلطی دارید میکنید پس مگه وجه اشتراک هم دارید

بخدا اگه رهبر نبود سیاست امریکا در قبال لیبی در ایران تکرار میشد رو اصل وزارت خارجه نوشته.حکمت اذت حال شما در برجام به اذت رسیدید یا حکمت بکار بردید دولت روحانی باید جوابگوی هشت سال الاف کردن هشتاد میلیون نفر باشد .

اقا جون بی خیال یکدفعه بیا حقیقت را بگو ، خط مشی امریکا برای همیشه عوض کردن سیستم ایران هست و بس. تحریم بهانه است

عراقچی از بعد عید فقط داره همین ی جمله رو میگه؟

این عراقچی آخرش سر به کوه و بیابون های عراق میذاره

تو که گفتی توافقات اصلی شده و جزئیات مانده. حالا میگی به موضوعات اصلی رسیده اید.بابا تو را به جدت راست بگید دروغ بس

احتمالا تا الان داشتن تمرین خودکار پرت کردن میکردن

خدا قوت پس‌از اون موقع چی‌میکردین😂

چه عجب زود باشید فرصت کمه ها!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در مذاکرات وین موضوعات کلیدی باقی مانده است/ گفت‌وگو با عربستان در فضای مناسب ادامه داردسخنگوی وزارت خارجه: *نباید در مورد مذاکرات وین و روند آن تعجیل کرد *موضوعات کلیدی باقی مانده است *مذاکرات وین در هر سه کارگروه پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است *ما این مذاکرات را با دقت و وسواسی که لازم است پی‌گیری می‌کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بایدن: به پوتین خواهم گفت که در برابر نقض حقوق بشر در روسیه سکوت نمی‌کنیمرئیس‌جمهوری آمریکا چند هفته پیش در جریان یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود که باور دارد ولادیمیر پوتین «یک قاتل» است. رئیس‌جمهوری روسیه نیز در واکنش گفته بود: «این صفت برازنده گوینده آن است.» فراموش نکنیدکه درموردنقض حقوق افغانهادرچهلسال اخیرهم چیزی بگوئید،اگراین ملت نصرف وسائل بازیهای سیاسی بلکه بحیث بشردرکرهٔ زمین محاسبه میشوند.زیرااین محاسبه در گفتاربوده امادرعمل صرف گروه خاص و ‌محدودی ضدبشریت که تیکه داران سیاسی ومذهبی اندازهمه حقوق وامتیازات بشری برخورداربوده اند سلطان نقض حقوق بشر از حقوق بشر میگه. پروژه های تروریستی امریکا در سراسر کشور های جهان بخصوص کشورهای اسلامی که روزانه به هزار ها نفر ره به قتل میرسانند چراحقوق بشر جهانی خاموش نشسته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعداد کشته‌شدگان در اعتراضات علیه کودتا در میانمار به 840 نفر رسیدطی یک روز گذشته 3 نفر دیگر در میانمار در اعتراضات علیه کودتا کشته شدند و شمار کشته شدگان به 840 تن افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وجود ۷۰ هزار مبتلا به ام‌اس در ایران/ افزایش شیوع بیماری در مناطق شهری کشورمیزان شیوع ام‌اس در ایران وزارت بهداشت: طی دهه‌های اخیر شیوع ام‌اس در کشور بخصوص در مناطق شهری افزایش یافته بطور متوسط سالانه حدود ۵ هزار بیمار به جمعیت مبتلایان در کشور افزوده می‌شود در ایران شیوع ام‌اس معادل ۸۷ بیمار به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت بوده به_داد_اساتید_دانشگاه_آزاد_برسید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: حوثی‌ها می‌گویند به خط مقدم نیروهای سعودی در مرز حمله کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. لعنت بر بایدن..الان دینا و رسانه های چپی مزخرف به صدق گفتار ترامپ پی بردن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله مرگبار به اتوبوس حامل استادان و دانشجویان در نزدیکی کابل | DW | 30.05.2021در اثر انفجار یک بمب کارگذاری شده در کنار جاده‌ در شهر چاریکار، دست‌کم چهار نفر کشته و بیش از ۱۲ نفر مجروح شده‌اند. به دنبال کاهش حضور نیروهای نظامی ناتو در افغانستان بر شمار حملات در این کشور افزوده شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »