تاکنون 415 تروریست در عملیات چشمه صلح از پای درآمدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد در چارچوب عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه در شرق فرات تاکنون 415 تروریست پ.ک.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ از پاى درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد در چارچوب عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه در شرق فرات تاکنون 415 تروریست پ.ک.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ از پاى درآمدند.وزارت دفاع ملی ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در چارچوب عملیات موفقیت‌آمیز چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه در شرق فرات تاکنون 415 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ از پای درآمدند.

بر اساس این اطلاعیه همچنین در عملیات چشمه صلح شمار زیادی از مواضع گروه‌های تروریستی در شرق فرات منهدم شده است. گفتنی است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه مطابق با قوانین بین‌المللی و بر اساس حق ذاتی دفاع مشروع مقرر در ماده 51 منشور سازمان ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت این نهاد درباره مبارزه با تروریسم انجام مى شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عملیات چشمه صلح؛ تاکنون 399 تروریست از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد در چارچوب عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه در شرق فرات تاکنون 399 تروریست پ.ک.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی Allah, haqqın yanında olsun!
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ترکیه: 228 تروریست در عملیات چشمه صلح از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد از زمان آغاز عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح کشور در شرق فرات تاکنون 228 تروریست از پای درآمده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشت غیرنظامی در حمله ی.پ.گ/پ.ک.ک در ماردین شهید شدند- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: بیش از صد شبه‌نظامی در عملیات نیروهای ترکیه در سوریه کشته شده‌انداردوغان : بیش از صد شبه‌نظامی در عملیات نیروهای ترکیه در سوریه کشته شده‌اند به گزارش رویترز، نیروهای ترکیه با استفاده از حملات سنگین توپخانه ای و حملات هوایی، مواضع گروه موسوم به یگانهای مدافع خلق را هدف حملات خود قرار داده اند. عکس هاش اومده بیرون شبه نظامیان ۴ ساله و زنان بی دفاع رو کشتن. خیلی مردی خردوغان. مطمعن باش کوبانی و شمال سوریه میشه باتلاق برات دست آورد ترامپ روان پریش رژیم ج.ا و سپاه که شبانه روز تبلغاتشون برای کشته شدن فلسطینی های مظلوم گوش فلک را کر کرده الان چی؟؟؟ اینها مظلوم نیستند؟ معترضین عراق مظلوم نیستند؟هر جا که پوتین و مزدورانش بکشند و قتل عام کنند اشکال نداره..... ولی ایندفعه با بد کسانی درافتادید پایان دیکتاتوریها در راهست لردگان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۱۱۸ گورخر در معرض انقراض در پارک توران سرشماری شدسمنان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: تعداد گونه ارزشمند و در خطر انقراض گورخر ایرانی بر اساس آخرین سرشماری انجام شده در پارک ملی توران در استان سمنان، ۱۱۸ راس است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ در صورت استیضاح، روی کمک جمهوریخواهان در سنا حساب می‌کندپرزیدنت ترامپ در صورت استیضاح، روی کمک جمهوریخواهان در سنا حساب می‌کند نظرسنجی جدید «دانشگاه کوینیپیک» که سه شنبه منتشر شد از حمایت ۵۲ درصدی از تحقیقات برای استیضاح و مخالفت ۴۵ درصدی با آن حکایت دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »