آکار: این عملیات چشمه صلح را بار دیگر با موفقیت به پایان خواهیم رساند

20/07/1398 10:04 ق.ظ

خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه: این عملیات(چشمه صلح) را بار دیگر برای وطن و ملت خود با موفقیت با پایان خواهیم رساند

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه: این عملیات(چشمه صلح) را بار دیگر برای وطن و ملت خود به موفقیت با پایان خواهیم رساند. آکار، براى ارزيابى آخرين تحولات عمليات چشمه صلح از مرکز فرماندهی در خط مرزی بازديد كرد.

خبرگزاری آناتولی خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه: این عملیات(چشمه صلح) را بار دیگر برای وطن و ملت خود به موفقیت با پایان خواهیم رساند. آکار، براى ارزيابى آخرين تحولات عمليات چشمه صلح از مرکز فرماندهی در خط مرزی بازديد كرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آکار افزود: مورد هدف قرار گرفتن سربازان ائتلاف و آمرکیا قطعا مطرح نیست. هماهنگى لازم میان پایگاه‌ها برقرار است.

گفت‌وگوی تلفنی آکار با وزرای دفاع انگلستان و آمریکا

دولت آلمان می‌گوید امنیت یهودیان این کشور را تضمین خواهد کرد | DW | 10.10.2019پس از حمله تروریستی یک راستگرای افراطی به یک کنیسه در هاله آلمان، دولت این کشور اعلام کرد به طور دائم امنیت جامعه یهودی آلمان را تأمین خواهد کرد. نماینده دولت آلمان در امور یهودیان خواستار افزایش پرسنل امنیتی کشور شد.

واکنش ایران به انفجار در نفتکش این کشور در دریای سرخسخنگوی وزارت امور خارجه ایران به هدف قرار گرفتن نفتکش این کشور در دریای سرخ واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی

هیچ کودک مبتلا به HIV که مادرش مبتلا به این ویروس نباشد، مشاهده نشده استرییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ کودک مبتلا به HIV که مادرش مبتلا به این ویروس نباشد، مشاهده نشده است. در ادامه تقریبا تمام مادران هم از طریق پدران مبتلا شده اند و پدران هم از طریق ...😏🤔 خب مگه مادری که میخواد باردار بشه تست HIV نمیشه ؟ مگه جز اینه که نباید بگذاریم کودکی HIV مثبت به دنیا بیاد و رنج ابتلاء به ایدز رو ببره ؟ وای بر سیستم بهداشتی ما همرو کردید مادرجنده، که خودتونو تبرئه کنید

پیام تبریک جیانی اینفانتینو برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها؛ این اول راه است

عکس‌‌هایی که این روزها باید می‌دیدید | DW | 11.10.2019عکس‌‌هایی که این روزها باید می‌دیدید دست‌ساز یا آکبند؟، اخم جواد ظریف در مجلس، اعتراض به حضور زنان در استادیوم، مهارت‌های یگان ویژه، اعتراض کارگران آذرآب و تصاویر دست​چین دیگری از رویدادهای این روزهای ایران که باید می‌دیدید.