بیست ماه حبس برای فردی در آمریکا به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۲۰ ماه حبس برای فردی در آمریکا به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران فاکس نیوز: یک فرد در ایالت اوهایوی آمریکا، به اتهام فروش پنهانی نفت و قطعات اتصلات[پالایشگاهی] به مدتی بیش از ده سال درتلاشی برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، به ۲۰ ماه زندان محکوم شد

به گزارش ایسنا، فاکس نیوز اعلام کرد: یک فرد در یالت اوهایوی آمریکا، روز پنج‌شنبه به اتهام فروش پنهانی نفت و قطعات اتصلات[پالایشگاهی] به مدتی بیش از ده سال در تلاشی برای دور زدن تحریم‌های تجاری آمریکا علیه ایران، به بیست ماه زندان محکوم شد.

گفته شده که این فرد که بهروز بهروزیان شصت وچهارساله معرفی شده، از سال 2006 شروع به استفاده از کسب‌وکارش در زمینه قطعات رایانه‌ای به نام کامپچ اینترنشنال در زمینه تامین روپوش اتصال، شیر فلکه و رابط‌هایی برای ایران کرد که برای گاز صنعتی و پالایشگاه‌های نفت استفاده می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اشکالی نداره! با همین روند به زندانی شدن در آمریکا هم افتخار خواهد شد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا به یک شرکت کشتیرانی چینی دو ماه مهلت داد تا همکاری‌هایش با ایران را کاهش دهدآمریکا به یک شرکت کشتیرانی چینی دو ماه مهلت داد تا همکاری‌هایش با ایران را کاهش دهد طبق بیانیه‌ای که روز پنجشنبه دوم آبان از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا منتشر شده، تحریم‌ های آمریکا تا تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) بر شرکت کاسکو اعمال نخواهد شد. فشار حداکثری (بخوانید تروریزم اقتصادی) امریکا علیه مردم مقاوم و غیور ایران،محکوم به شکست و افتضاح و انزوای امریکا حتی بین متحدین آن است. ایران اسلامی تسلیم زورگوئی های باند حاکم بر امریکا نخواهد شد.آبروی امریکا و دموکراسی امریکائی را بیش از این نبرید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ثبت پایین‌ترین نرخ دلار در دو ماه گذشته؛ قیمت سکه و طلا کاهش یافتبانک مرکزی ایران نرخ فروش دلار در سامانه رسمی سنا را با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به روز سه‌شنبه به پایین‌ترین سطح در ۵۱ روز گذشته رساند و متعاقب آن نرخ دلار آزاد نیز به سطح قیمت ۵۶ روز پیش رسید. گویا اغازاده ها میخواهند اموال را تبدیل به پول نقد کنند و بروند در تاریکی گم شوند. به نظرتون دلار بالا ميره به اين زوديا ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خیز تورمی مسکن، کاهش شتاب رشد قیمت غذا؛ تحلیل آمار تورم مهر ماه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پنج ماه بعد از آغاز اعتراضات، هنگ کنگ رسما لایحه استرداد متهمان به چین را پس گرفت🔺هنگ کنگ رسما لایحه استرداد متهمان به چین را پس گرفت ⚡️دولت هنگ کنگ رسما لایحه استرداد متهمان به چین که موجب آغاز ناآرامی‌های چندماهه در این دولت‌شهر شده است را روز چهارشنبه یکم آبان ‌ماه‌ پس گرفت. کشورهای دیگه اگه تجمع میکنن چون حکومتشون عقب‌نشینی میکنه، رژیم ایران اینگونه نیست و فقط باید همه چیز رو تخریب کرد و آتش زد تا همه بیان و حکومت ساقط بشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تلاش برای آغاز مجدد مذاکرات آمریکا-طالبان ادامه داردپس از توقف مذاکرات صلح میان آمریکا و گروه طالبان در ماه گذشته، تلاش برای از سرگیری این روند ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم، اما آمادگی آن را داریممارك اسپر، وزیر دفاع آمریكا روز پنج‌شنبه 24 اکتبر در سمیناری در بروكسل تأكید كرد كه ایران به حفظ آمادگی خوبه وی_افزود: به همین خاطر هیچ پاسخی به زدن هواپیمای پیشرفته گلوبال هاوک ندادیم!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »