هزینه‌های زندگی چقدر بیشتر شد؟

25/10/2019 11:33:00 ق.ظ

در مهرماه روند روبه رشد تورم متوقف شد، اما در همین شرایط خانوارهای ایرانی به طور میانگین بیش از ۲۸ درصد برای خرید کالا و خدمات خود نسبت به مهرماه سال گذشته هزینه کردند.

هزینه‌های زندگی چقدر بیشتر شد؟ در مهرماه روند روبه رشد تورم متوقف شد، اما در همین شرایط خانوارهای ایرانی به طور میانگین بیش از ۲۸ درصد برای خرید کالا و خدمات خود نسبت به مهرماه سال گذشته هزینه کردند.

در مهرماه روند روبه رشد تورم متوقف شد، اما در همین شرایط خانوارهای ایرانی به طور میانگین بیش از ۲۸ درصد برای خرید کالا و خدمات خود نسبت به مهرماه سال گذشته هزینه کردند.

تورم نقطه به نقطه که بیانگر تغییر وضعیت شاخص کالا و خدمات نسبت به ماه مشابه سال قبل است، در مهرماه به ۲۸.۳ درصد رسید که نشان می‌دهد خانوارها به طور میانگین ۲۸.۳ درصد بیشتر از مهرماه سال ۱۳۹۷ برای خرید مجموعه‌ای از کالا و خدمات یکسان هزینه کرده‌اند.البته تورم نقطه به نقطه از چند ماه قبل روند کاهشی در پیش گرفته و افزایش هزینه‌ها نسبت به سال گذشته کاهشی بود که البته این به معنای ارزان شدن نیست و تنها از سرعت رشد کمتر شده است.

اما در بین کالا و خدمات مصرفی مردم خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها نسبت به مهرماه سال گذشته ۳۳.۶ درصد افزایش قیمت داشته‌ است و در سایر بخش‌ها همچنان گوشت قرمز، ماکیان و ماهی‌ها دارای بیشترین تورم هستند، در حال حاضر برای خرید گوشت قرمز و مجموعه این گروه نسبت به مهرماه سال گذشته، ۵۴ درصد هزینه‌ها افزایش دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

و در عوض در مشاغل دولتی با حذف اضافه کاریها و کارانه حقوق کارمندانشو ۳۰٪ کاهش داد. 😂😂😂 ادمین داری این خبر و توییت میکنی خودت خنده ات نمیگیره؟؟ ۲۸ درصد...😂😂😂😂😂😂😂

محکومیت ۱۶ تن به اعدام در بنگلادش در پرونده آزار جنسی و قتل دختر جوانمدیر یک مدرسه مذهبی در بنگلادش و ۱۵ تن دیگر به دلیل برنامه ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم شده‌اند.

روحیه جهادی در همه صحنه‌ها موفقیت به همراه داردفرمانده نیروی انتظامی کشور معتقد است ورزشکاری که در شادی گل خود، به مسئولان تبعیت از ولی فقیه را گوشزد می‌کند، راه شهدا را رفته است. فرهنگ کثیف 'شهادت' رو آخوندا زنده کردن تا خوب خرتون کنن. ماله کشان هم که مشقول ماله کشی. 🤣 ج.ا. و آخوند به فاضلاب تاریخ تعلق داره. کمتر ناز کنین. 🤣🤣 به امید شهادت همه مسئولین و ورزشکار مورد نظر ورهبرمعظم جمهوری اسلامی شهید اگر اهل تظاهر و ریا کاری بود، مدیر می شد نه شهید!

زندگی در شهر تل‌ابیض به روال عادی بازگشت

سخنگوی سپاه: اعضای «شبکه زم» در داخل شناسایی شدند، نیاز چندانی به اعترافات او نیستماموران وزرات_اطلاعات برای جلوگیری از انتشار بوی گند خشتک گهی عاغا و حفظ آبروی نداشته نظام با توسل به شکنجه و تهدید و ارعاب مشغول گرفتن اعترافات_اجباری از بیگناهان و آزادیخواهان برای گردن گرفتن مسئولیت قتل ها و ترورها و بمب گذاریهایی که توسط خود رژیم صورت گرفته است میباشند

اوکتای: در زمینه شاخص سهولت کسب و کار بانک جهانی به 33 ارتقا یافتیمفواد اوکتای، معاون رئیس‌جمهور ترکیه: در زمینه شاخص سهولت کسب و کار بانک جهانی از رده 43 به 33 در میان 190 کشور ارتقا یافتیم

خبرنگار فلسطینی آناتولی در زندان‌های اسرائیل به قرار وثیقه آزاد شدمصطفی الخروف، خبرنگار فلسطینی آناتولی پس از 9 ماه اسارت در زندان‌های اسرائیل به قرار وثیقه آزاد شد به قرار وثیقه یعنی چی قسم

به گزارش ایسنا، اعلام وضعیت تورم در مهرماه از سوی مرکز آمار از این حکایت داشت که بعد از حدود ۱۶ ماه افزایش تورم سالانه، این شاخص معکوس و کاهشی شده است؛ به طوری که نرخ تورم از ۴۲.Aa دادگاهی در بنگلادش مدیر یک مدرسه مذهبی و ۱۵ تن دیگر را به اتهام برنامه‌ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم کرده است.به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری شامگاه (چهارشنبه) در یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین، اظهار کرد: اگر بخواهیم درباره عظمت شهید و شهادت صحبت کنیم، مطالب رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) در ارتباط با این موضوع بهترین صحبت درباره شهدا است.در پی پاکسازی تل ابیض از لوث تروریست‌های ی.

۷ در شهریورماه به ۴۲ درصد رسید. تورم نقطه به نقطه که بیانگر تغییر وضعیت شاخص کالا و خدمات نسبت به ماه مشابه سال قبل است، در مهرماه به ۲۸. در پی مرگ این دختر نوجوان، اعتراضات گسترده‌ای در سراسر بنگلادش صورت گرفت.۳ درصد رسید که نشان می‌دهد خانوارها به طور میانگین ۲۸. وی تاکید کرد: با وجودی که این جوانان حتی ۱۳ سال بعد از جنگ متولد شده اند، اما همواره با استمداد از سیره و راه شهدا، موفق می‌شوند.۳ درصد بیشتر از مهرماه سال ۱۳۹۷ برای خرید مجموعه‌ای از کالا و خدمات یکسان هزینه کرده‌اند. طبق گزارش رسانه‌ها، در روز قتل جهان رفیع به پشت بام مدرسه برده شده و مهاجمان از او خواسته بودند که شکایتش را پس بگیرد. البته تورم نقطه به نقطه از چند ماه قبل روند کاهشی در پیش گرفته و افزایش هزینه‌ها نسبت به سال گذشته کاهشی بود که البته این به معنای ارزان شدن نیست و تنها از سرعت رشد کمتر شده است. 23.

اما در بین کالا و خدمات مصرفی مردم خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها نسبت به مهرماه سال گذشته ۳۳. پلیس اعلام کرد که دست‌کم پنج نفر از بازداشت شده‌ها از جمله سه نفر از همکلاسی‌های این دختر با روسری قبل از به آتش کشیدنش، دست و پای او را بسته بودند. وی با بیان اینکه بسیاری از مدافعین حرم ما جوانان دهه هفتادی‌ بودند، ادامه داد: فرماندهان جبهه مقاومت در سراسر دنیا به ویژه در فلسطین، یمن، عراق و .۶ درصد افزایش قیمت داشته‌ است و در سایر بخش‌ها همچنان گوشت قرمز، ماکیان و ماهی‌ها دارای بیشترین تورم هستند، در حال حاضر برای خرید گوشت قرمز و مجموعه این گروه نسبت به مهرماه سال گذشته، ۵۴ درصد هزینه‌ها افزایش دارد. چای، قهوه و کاکوئو گروه دیگر کالا و خدمات هستند که ۵۵. قتل دختر نوجوان در بنگلادش واکنش‌های گسترده ای را در میان مردم این کشور برانگیخت حافظ احمد، دادستان بنگلادش، پس از اعلام حکم دادگاه با اعلام اینکه از حکم صادره رضایت دارد، گفت: «رای دادگاه نشان داد هیچ قتلی در بنگلادش بدون مجازات نمی‌ماند.۶ درصد تورم نقطه به نقطه برای آن گزارش شده است. بارها گفته‌اند که شهید خرازی، همت، میثمی، باکری، ردانی و زرین را الگوی خود قرار می‌دهند، با وجودی که آنها را ندیده اند. از سوی دیگر مبلمان و لوازم خانگی نیز که در سال ۱۳۹۷ افزایش قیمت قابل توجهی داشت و در بین آمارهای تورمی نیز همواره در رده‌های بالا قرار می‌گرفت، در مهرماه امسال تورم ۴۲ درصدی برای آن گزارش شده است که نشان می‌دهد نسبت به سال گذشته تا این حد هزینه‌ها در این بخش افزایش دارد. پیشتر محمد اقبال، مقام ارشد پلیس بنگلادش به خبرگزاری فرانسه اظهار داشته بود «مدیر به آن‌ها [مهاجمان] گفته بود که رفیع را برای پس گرفتن شکایتش تحت فشار بگذارند و اگر قبول نکرد وی را بکشند.ک.

اما در بین کالاها و خدمات برخی در مقایسه با مهرماه سال گذشته افزایش کمتری دارند، از جمله سبزیجات و میوه‌ها که با حدود ۱۵ تا ۱۶ درصد، کمترین افزایش هزینه را داشتند. در این بین گروه دخانیات تورم منفی داشته و نشان می‌دهد هزینه تامین دخانیات نسبت به مهرماه سال گذشته ۰. او در این ویدئو گفته بود: «مدیر من را لمس کرد. هدف آنها ما انسانی و والا است.۷ کمتر شده است. انتهای پیام .» بیشتر بخوانید:.