هزینه‌های زندگی چقدر بیشتر شد؟

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزینه‌های زندگی چقدر بیشتر شد؟ در مهرماه روند روبه رشد تورم متوقف شد، اما در همین شرایط خانوارهای ایرانی به طور میانگین بیش از ۲۸ درصد برای خرید کالا و خدمات خود نسبت به مهرماه سال گذشته هزینه کردند.

به گزارش ایسنا، اعلام وضعیت تورم در مهرماه از سوی مرکز آمار از این حکایت داشت که بعد از حدود ۱۶ ماه افزایش تورم سالانه، این شاخص معکوس و کاهشی شده است؛ به طوری که نرخ تورم از ۴۲.۷ در شهریورماه به ۴۲ درصد رسید.

البته تورم نقطه به نقطه از چند ماه قبل روند کاهشی در پیش گرفته و افزایش هزینه‌ها نسبت به سال گذشته کاهشی بود که البته این به معنای ارزان شدن نیست و تنها از سرعت رشد کمتر شده است. چای، قهوه و کاکوئو گروه دیگر کالا و خدمات هستند که ۵۵.۶ درصد تورم نقطه به نقطه برای آن گزارش شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

و در عوض در مشاغل دولتی با حذف اضافه کاریها و کارانه حقوق کارمندانشو ۳۰٪ کاهش داد.

😂😂😂 ادمین داری این خبر و توییت میکنی خودت خنده ات نمیگیره؟؟

۲۸ درصد...😂😂😂😂😂😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محکومیت ۱۶ تن به اعدام در بنگلادش در پرونده آزار جنسی و قتل دختر جوانمدیر یک مدرسه مذهبی در بنگلادش و ۱۵ تن دیگر به دلیل برنامه ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحیه جهادی در همه صحنه‌ها موفقیت به همراه داردفرمانده نیروی انتظامی کشور معتقد است ورزشکاری که در شادی گل خود، به مسئولان تبعیت از ولی فقیه را گوشزد می‌کند، راه شهدا را رفته است. فرهنگ کثیف 'شهادت' رو آخوندا زنده کردن تا خوب خرتون کنن. ماله کشان هم که مشقول ماله کشی. 🤣 ج.ا. و آخوند به فاضلاب تاریخ تعلق داره. کمتر ناز کنین. 🤣🤣 به امید شهادت همه مسئولین و ورزشکار مورد نظر ورهبرمعظم جمهوری اسلامی شهید اگر اهل تظاهر و ریا کاری بود، مدیر می شد نه شهید!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زندگی در شهر تل‌ابیض به روال عادی بازگشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی سپاه: اعضای «شبکه زم» در داخل شناسایی شدند، نیاز چندانی به اعترافات او نیستماموران وزرات_اطلاعات برای جلوگیری از انتشار بوی گند خشتک گهی عاغا و حفظ آبروی نداشته نظام با توسل به شکنجه و تهدید و ارعاب مشغول گرفتن اعترافات_اجباری از بیگناهان و آزادیخواهان برای گردن گرفتن مسئولیت قتل ها و ترورها و بمب گذاریهایی که توسط خود رژیم صورت گرفته است میباشند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اوکتای: در زمینه شاخص سهولت کسب و کار بانک جهانی به 33 ارتقا یافتیمفواد اوکتای، معاون رئیس‌جمهور ترکیه: در زمینه شاخص سهولت کسب و کار بانک جهانی از رده 43 به 33 در میان 190 کشور ارتقا یافتیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خبرنگار فلسطینی آناتولی در زندان‌های اسرائیل به قرار وثیقه آزاد شدمصطفی الخروف، خبرنگار فلسطینی آناتولی پس از 9 ماه اسارت در زندان‌های اسرائیل به قرار وثیقه آزاد شد به قرار وثیقه یعنی چی قسم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »