پنج ماه بعد از آغاز اعتراضات، هنگ کنگ رسما لایحه استرداد متهمان به چین را پس گرفت

01/08/1398 02:17 ب.ظ

🔺هنگ کنگ رسما لایحه استرداد متهمان به چین را پس گرفت ⚡️دولت هنگ کنگ رسما لایحه استرداد متهمان به چین که موجب آغاز ناآرامی‌های چندماهه در این دولت‌شهر شده است را روز چهارشنبه یکم آبان ‌ماه‌ پس گرفت.

دولت هنگ کنگ رسما لایحه استرداد متهمان به چین را که موجب آغاز ناآرامی‌های چندماهه در این دولت‌شهر شده، روز چهارشنبه یکم آبان ‌ماه‌ پس گرفت. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، جان لی وزیر امنیت هنگ کنگ ر فعالان محیط زیست در اعتراض به انتقال آب از دریای خزر به سمنان تجمع کردند جمعی از شهروندان حامی محیط زیست در شهرستان بابل در اعتراضی به طرح انتقال آب دریاچه خزر به سمنان تجمع کردند.

بر اساس اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، این فعالان روز سه‌شنبه ۳۰ مهر با در دست گرفتن بنری که روی آن نوشته بود «نه به انتقال آب دریای خزر» در اعتراض به طرح انتقال آب از دریای خزر به سمنان در ساحل بابلسر تجمع کردند.

تجمع کنندگان می‌گویند اجرای این طرح علاوه بر تخریب‌های زیست محیطی، معیشت کشاورزان مسیر لوله گذاری خط انتقال را نیز به خطر خواهد انداخت و نتیجه‌اش بیکاری، فقر و حاشیه نشینی صدها هزار کشاورز در سواحل دریای خزر است.

آنها می‌گویند مردم مازندران به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهند چنین طرح مخربی اجرا شود و اگر این طرح به مرحله اجرا برسد از جنگل‌های هیرکانی و آبزیان خزر اثری نخواهد ماند. دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران در بابلسر نیز روز سه‌شنبه ۳۰ مهر، با در دست گرفتن پلاکاردهای که روی آن نوشته شده بود «نه به انتقال آب دریای خزر» در اعتراض به این طرح در این دانشگاه دست به تجمع اعتراضی زدند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اکران فیلم پرحاشیه کیانوش عیاری از یکم آبان‌ماهفیلم «خانه پدری» کیانوش عیاری پس از نزدیک به یک دهه از اول آبان ماه اکران می‌شود. تا حالا چند بار گفتن اکران میشه،نشده عالی

افزایش دوباره قیمت لبنیات در کمتر از 3 ماه- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«افزایش دوباره قیمت لبنیات در کمتر از ۳ ماه» قیمت لبنیات به فاصله کمتر از سه ماه افزایش یافته این درحالی است که بخش زیادی از مصرف کنندگان قدرت خرید این محصولات با نرخ های قبلی را نیز نداشتند اصلاً مگر در سه ماه گذشته قیمت ثابت بود که حالا شما افزایش آنرا فهمیدی؟

تلاش برای آغاز مجدد مذاکرات آمریکا-طالبان ادامه داردپس از توقف مذاکرات صلح میان آمریکا و گروه طالبان در ماه گذشته، تلاش برای از سرگیری این روند ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

اکران فیلم خانه پدری از یکم آبان با اصلاحاتفیلم سینمایی خانه پدری به کارگردانی کیانوش عیاری سرانجام پس از ۹ سال از چهارشنبه یکم آبان با انجام اصلاحات اکران عمومی می‌شود.

ترکیه: با پایان یافتن آتش‌بس عملیات نظامی را از سر نخواهیم گرفتترکیه چهارشنبه 23 اکتبر ضمن اشاره به این‌که آمریکا به آنکارا اطلاع داده، عقب‌نشینی نیروهای کُرد از

لاگارد: هَرَس اقتصاد جهان توسط ترامپ دلیل اصلی رکود و بیکاری استرئیس جدید بانک مرکزی اروپا گفت: بی‌ثباتی ناشی از وقوع جنگ تجاری میان چین و آمریکا مهمترین دلیل کاهش رشد اقتصادی جهان به کمترین حد از سال ۲۰۰۸ تاکنون است.