بنت: اسرائیل به هیچ‌وجه خود را به توافق برای احیای برجام مقید نمی‌داند

15/12/1400 10:56:00 ب.ظ

نفتالی بنت تصمیم مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای ندادن پاسخ مثبت به درخواست‌ ایران جهت بستن پرونده‌های فعالیت تهران در چند سایت مشکوک را «یک تصمیم حرفه‌ای مهم» دانست.

نفتالی بنت تصمیم مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای ندادن پاسخ مثبت به درخواست‌ ایران جهت بستن پرونده‌های فعالیت تهران در چند سایت مشکوک را «یک تصمیم حرفه‌ای مهم» دانست. نسخه چاپی نفتالی بنت روز یکشنبه ۱۵ اسفند در مورد مذاکرات وین برای احیای توافق ایران و قدرت‌های...

نسخه چاپی نفتالی بنت روز یکشنبه ۱۵ اسفند در مورد مذاکرات وین برای احیای توافق ایران و قدرت‌های جهانی موسوم به برجام گفت: «موضع اسرائیل در مقابل این قرارداد آشکار است؛ موارد منفی آن به مراتب بیش‌تر از امتیازات آن است».

نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر تاکید کرد که هیچ توافقی میان ایران و کشورهای دیگر، اسرائیل را «به هیچ‌وجه مقید نمی‌کند». او که در نشست دولت خود سخن می‌گفت، تصمیم مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای ندادن پاسخ مثبت به درخواست‌ ایران جهت بستن پرونده‌های فعالیت تهران در چند سایت مشکوک را «یک تصمیم حرفه‌ای مهم» دانست.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

عراق موجودیت خود را از ایران دارد

محمد صدر: با بالا گرفتن جنگ های داخلی عراق در سالهای پس از سقوط صدام، این کشور با اعلام موجودیت گروهی با نام «داعش» در خاک خود مواجه شد که به نام برپایی تعالیم و قوانین اسلامی، ظالمانه ترین رفتار را در برخورد با مردم عراق به ویژه زنان این کشور دنبال می کردند(البته شاخه سوری این گروه، سال‌ها قبل فعالیت خود را در سوریه آغاز کرده بود) اینکه در نهایت چگونه ماهیت این گروه به نابودی انجامید و برخورد دولت عراق با ناجیان این کشور در سال‌های پس از سقوط داعش چه بود. گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جنگ اوکراین؛ کی‌یف سربازان روسی را به تجاوز جنسی به زنان متهم کردزلنسکی از رد درخواست ایجاد منطقه پرواز ممنوع از سوی ناتو انتقاد کرد جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: دیگر حتی کانال تلگرام RT در آلمان فیلتر شد! فیلترینگ کجا رفتن سردمداران آزادی_بیان که مدام در رسانه‌های فارسیِ غربی برای مردم ایران از اصول آزادی و دموکراسی در غرب رجزخوانی می‌کردند؟ سه روز است اینترنت من احساس میکنم کند شده ارباب هم كه داره مسير مارو ميره!!

سنگاپور روسیه را به دلیل تهاجم به اوکراین تحریم کردوزارت خارجه سنگاپور از اعلام برخی تحریم‌ها علیه روسیه به دلیل حمله این کشور به اوکراین خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

گرد و خاک، خوزستانی‌ها را به بیمارستان کشاندگرد و خاک، خوزستانی‌ها را به بیمارستان کشاند مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از بستری ۱۰ نفر در بیمارستان‌ها در پی گرد و خاک دیروز خوزستان خبر داد.

ویزا و مسترکارت فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق درآوردندویزا و مسترکارت فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق درآوردند همزمان با ورود جنگ اوکراین به یازدهمین روز خود، شرکت‌های خدمات مالی ویزا و مسترکارت مستقر در ایالات متحده، اعلام کردند که فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق در می‌آورند. مطالب باباباغی چندان مطابق واقعیت نیست. مطالب باباباغی مطابق واقعیت نیست.

هشدار وزیر دفاع انگلیس به پوتین: غرب را دست‌کم نگیریدهشدار وزیر دفاع انگلیس به پوتین: *غرب را دست‌کم نگیرید *انگلیس را آزمایش و امتحان نکن *تاریخ مملو از رهبران مستبدی بوده که غرب و انگلیس را دست کم گرفته‌اند *اگر ما کنار یکدیگر باشیم و نترسیم، مطمئنم پوتین شکست خواهد خورد

جامعه را عادت دهیم دنبال قهرمان نباشد/ جریان اصلاحات باید به سمت مردم حرکت کندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: آقای خاتمی به دنبال این است که با استفاده از راهنمایی‌ها و نفوذ اجتماعی رهبری جریان اصلاحات را از «فرد» به «جمع» منتقل کند.