جنگ اوکراین؛ کی‌یف سربازان روسی را به تجاوز جنسی به زنان متهم کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زلنسکی از رد درخواست ایجاد منطقه پرواز ممنوع از سوی ناتو انتقاد کرد جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین جمعه شب از تصمیم ناتو مبنی بر رد درخواست ایجاد منطقه پرواز ممنوع در اوکراین انتقاد کرد.

اسلوبودان میلوشوویچ سال ۲۰۰۶ در سلول زندانش پیش از پایان رسیدگی به اتهام‌هایش در دادگاه لاهه درگذشت. او به «نسل‌کشی» و «جنایت جنگی» متهم شده بود. مقامات روسیه جمعه شب پس از آنکه دستور فیلتر شبکه اجتماعی فیسبوک را صادر کردند تصمیم به ایجاد «محدودیت» در دسترسی به شبکه اجتماعی توئیتر گرفتند.پوتین قانون مجازات پخش‌کنندگان «اطلاعات دروغ» درباره ارتش روسیه را امضاء کرد

بنا به این قانون کسانی که با پخش «اطلاعات دروغ» درباره ارتش روسیه «پیامدهای جدی» برای ارتش رقم بزنند به حداکثر ۱۵ سال حبس محکوم خواهند شد. در قانون جدید برای کسانی که «خواستار وضع تحریم علیه روسیه» شوند نیز مجازات در نظر گرفته شده است.امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه شامگاه جمعه از تهدید امنیت هسته‌ای در اوکراین به دنبال حمله روسیه ابراز نگرانی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هر چی رسانه‌ی روسی هست رو محدود کردید. حتی رسانه‌های ضد جنگ رو محدود کردید. حتی به گربه‌ها هم رحم نکردید، حاا اخبار در مورد محدودیت توئیتر تو روسیه می‌نویسید؟ خودتون حالتون به هم نمی‌خوره؟

آخه چرا واقعا؟؟؟ اروپا راشاتودی و....رو کلا در اروپا قطع کرده .... ولی دادش از کار روسیه هوا رفته... این اشک تمساح نیست ؟ فقط همین بس

لطفا کمکم کنید

دراین ده روز جنگ روسیه شکست خورده اگر چه در اوکراین است ورئیس جمهور زلنسکی قهرمان و پوتین شیطان

اون موقع که همه گفتند به غرب اعتماد نکن گوش نکردی

اخر بوریس جانسون هم ادم است،

خودش با راتاتویی قابل مقایسه‌س

بوریس جانسون هم از نظر قیافه وهیکل شبیه اون کارتون انگلیسی بنام آقای پستچی هستش!!! 🤣 ولی از نظر شخصیت نانجیب یه سیاستمدار انگلیسی، دقیقا کپی تونی بلره!!! که البته همه عین پوتین خبیث و پست ودورغگو هستند!!!

😂😂روسیه خودش جنگ رو شروع کرده و تو باتلااااقی ک خودش درست کرده افتاده، حالاااا با فیلتر و محدودیت نمیخواد مردم روسیه از تلفات ارتش و سردرگمی سربازان روسی در 🇺🇦🇺🇦🇺🇦باخبر بشن.

حالا ببینند تازه ما تو ایران چی می کشیدم 😁😁😁

ارباب هم كه داره مسير مارو ميره!!

دیگر حتی کانال تلگرام RT در آلمان فیلتر شد! فیلترینگ کجا رفتن سردمداران آزادی_بیان که مدام در رسانه‌های فارسیِ غربی برای مردم ایران از اصول آزادی و دموکراسی در غرب رجزخوانی می‌کردند؟

سه روز است اینترنت من احساس میکنم کند شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروه‌های وابسته به جمهوری اسلامی تابلوهای تبلیغاتی در حمایت از پوتین در بغداد نصب کردنددر زیر همه این تابلوهای تبلیغاتی عبارت «دوستانِ رئیس‌جمهوری» به چشم می‌خورد و بر روی آن‌ها به زبان انگلیسی نوشته شده است: «ما از روسیه حمایت می‌کنیم». Nobody surprised terrorist supporting Putin same as Muslims leaders supported Hitler طرفداری حزب الله لبنان و وابستگان ج.ا از پوتین طبیعیه، غیر از این بود باید تعجب می کردید، همه تروریست ها از مادرشان حمایت میکنند. نیابتی های بیشرف
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کارنامه نظامی روسیه در حمله به اوکراین از نگاه کارشناسان آمریکاییکارشناسان آمریکایی می‌گویند حمله ارتش روسیه به اوکراین به لحاظ تاکتیک و استراتژی نظامی یک اشتباه بزرگ بوده است که ضعف‌های آن با کمبود مواد غذایی و سوخت، رها شدن وسایل نقلیه زرهی، از دست دادن هواپیماها و آمار تلفات سربازان به صورت آشکار نمایان شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زنجیره فرماندهی استفاده از سلاح اتمی در روسیه؛ چه کسی دستور حمله را صادر می‌کند؟ولادیمیر پوتین، رئیس‌ جمهور روسیه، در آخر هفته گذشته گفت که نیروهای هسته‌ای کشورش باید در حالت آماده‌باش بالا قرار گیرند و این نگرانی را افزایش داد که حمله روسیه به اوکراین منجر به تشدید تنش هسته‌ای شود. اما زنجیره فرماندهی استفاده از سلاح اتمی در روسیه چگونه است و دستور نهایی را چه کسی صادر می‌کند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زلنسکی از مردم اروپا خواست در برابر حملات روسیه ساکت نمانندرئیس‌جمهور اوکراین از مردم اروپا خواست در برابر حملات روسیه ساکت نمانده و در خیابان‌ها تظاهرات همبستگی با اوکراین برگزار کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جان باختن 8 غیرنظامی در حملات روسیه به خارکیفدرپی حملات روسیه به استان خارکیف اوکراین 8 غیرنظامی از جمله 2 کودک جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله روسیه به مخازن سوخت در چرنیهیف اوکرایننیروهای روسیه به مخازن سوخت در شهر چرنیهیف اوکراین حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »