ویزا و مسترکارت فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق درآوردند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ویزا و مسترکارت فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق درآوردند همزمان با ورود جنگ اوکراین به یازدهمین روز خود، شرکت‌های خدمات مالی ویزا و مسترکارت مستقر در ایالات متحده، اعلام کردند که فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق در می‌آورند.

به گزارش ایسنا، به نقل از آناتولی، در بیانیه شرکت ویزا آمده است که این شرکت با مشتریان و شرکای خود در روسیه همکاری خواهد کرد تا تمامی پشتیبانی‌های آن در روزهای آینده متوقف شود.

در بیانیه مذکور به نقل از ال کلی، مدیر اجرایی ویزا آمده است که پس از"اشغال بدون دلیل" روسیه و رویدادهای"غیرقابل قبولی" که شاهد بوده‌اند، باید اقدامی انجام دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مطالب باباباغی مطابق واقعیت نیست.

مطالب باباباغی چندان مطابق واقعیت نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویزا و مسترکارت فعالیت‌های خود را در روسیه تعلیق کردندویزا و مسترکارت فعالیت‌های خود را در روسیه تعلیق کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار به پوتین در مورد تحقیق دیوان کیفری لاهه درباره جنایات جنگی در اوکرایندومینیک راب، وزیر دادگستری و معاون نخست ‌وزیر بریتانیا، روز جمعه پیش‌بینی کرد که ولادیمیر پوتین و همه فرماندهان ارتش روسیه به خاطر جنایات جنگی در اوکراین سر از زندان درخواهند آورد. the best news
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان حمله به مسجد شیعیان در پاکستان به 56 نفر رسیدشمار قربانیان حمله تروریستی امروز به مسجد شیعیان در پاکستان به 56 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلینکن: امکان ایجاد منطقه پرواز ممنوع در اوکراین به دلیل خطر جنگ با روسیه، وجود ندارد📌 بلینکن: امکان ایجاد منطقه پرواز ممنوع در اوکراین به دلیل خطر جنگ با روسیه، وجود ندارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روند نزولی بستری‌های کرونا در عمده استان‌ها / افزایش فوتی‌ها در ۱۹ استاندر هفته ۱۰۶ همه‌گیری کووید۱۹ در کشور، روند بستری‌های ناشی از این بیماری در عمده استان‌ها نزولی یا ایستاست، اما فوت همچنان در اکثر استان‌های کشور روندی افزایشی داشته و در برخی استان‌ها از جمله تهران، کرمان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی نیز افزایش بارز فوتی‌ها را در هفته اخیر شاهد بوده‌ایم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«حمله» زندانیان جرایم خطرناک در زندان تهران بزرگ به زرتشت احمدی راغبزرتشت احمدی راغب، کنشگر مدنی زندانی روز جمعه ۱۳ اسفند از سوی حدود ۱۵ نفر از زندانیان جرایم خطرناک در زندان تهران بزرگ مورد حمله قرار گرفت. اکنون وقت آنست فعالان مدنی، سیاسی، اجتماعی معلمان، کارگران، دانشجویان، زنان یا فعالان حقوق_بشر از خود بپرسند چرا دستگیر می‌شوند؛ همه پاسخ‌ها یک جواب دارد، این هموطنان بدون اینکه خود بدانند ستون_پنجم آمریکا محسوب می‌شوند. ارتباط با نهادی مختلف اوپوزیسیون خارجی ممنوع.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »