برخی مشتریان اوبر در آمریکا قربانی آزار جنسی می‌شوند | DW | 06.12.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

شرکت اوبر برای اولین بار گزارشی در مورد تجاوز و آزار جنسی مسافران و رانندگان خود منتشر کرده است. طبق این آمار در طی دو سال نزدیک به ۶ هزار مورد آزار جنسی و تجاوز مسافران و رانندگان در آمریکا گزارش شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شرکت اوبر روز پنجشنبه ۱۴ آذر (۵ دسامبر) گزارشی ۸۴ صفحه‌ای درباره موارد تجاوز و آزار جنسی مسافران و رانندگان خود منتشر کرد. این نخستین بار است که این شرکت آمریکایی دست به چنین کاری زده است.

در این گزارش از نزدیک به ۶ هزار مورد تجاوز و آزار جنسی مسافران و رانندگان اوبر سخن رفته که ۴۶۴ مورد از این‌ها تجاوز صورت گرفته است. طبق گزارش اوبر اکثر قربانیان تجاوز و آزارهای جنسی مسافران زن و در هفت درصد موارد نیز رانندگان اوبر بوده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرکت اوبر آمار آزار جنسی مسافران و رانندگان را منتشر کردشرکت اوبر که خدمات همسفری آنلاین را در اختیار مسافران قرار می‌دهد برای اولین بار آمار گزارش‌هایی را که از آزار جنسی مسافران در ایالات متحده دریافت کرده منتشر کرده و گفته است که در سال گذشته بیش از سه هزار گزارش از جمله تعدادی موارد تجاوز جنسی دریافت کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

11 کشته و ده‌ها زخمی در اثر انفجار گاز در یک تالار جشن عروسی در سقزمنابع خبرى ایران شامگاه پنج‌شنبه از کشته شدن دست‌کم 11 نفر و مصدوم شدن 36 تن بر اثر انفجار گاز در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چهار متهم به تجاوز جنسی در هند به دست پلیس فرار کشته شدندچهار مرد که به اتهام تجاوز جنسی تحت پیگرد بودند هنگامی که برای بازسازی صحنه تجاوز به محل ارتکاب جرم برده شده بودند به ضرب پلیس هند کشته شدند. آنها در نظر داشتند از این فرصت استفاده کرده و فرار کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۹۵ دانشجو در اعتراضات اخیر بازداشت شدند/ ۸ دانشجوی دیگر همچنان در بازداشت هستندوزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر تنها هفت الی هشت دانشجو در بازداشت هستند و امیدواریم تا یکی دو روز آینده مشکل آنان نیز حل شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه آتش‌نشان‌های یونیفورم‌پوش بریتانیا در گفت‌وگو با ایران‌وایر: از جنبش کارگری در ایران حمایت می‌کنیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: دو غیرنظامی در حمله تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در رسولین کشته شدندوزارت دفاع ترکیه: 2 غیرنظامی بر اثر حمله تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در رسولین سوریه کشته و دست‌کم 10 نفر دیگر زخمی شدند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »