چهار متهم به تجاوز جنسی در هند به دست پلیس فرار کشته شدند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

چهار مرد که به اتهام تجاوز جنسی تحت پیگرد بودند هنگامی که برای بازسازی صحنه تجاوز به محل ارتکاب جرم برده شده بودند به ضرب پلیس هند کشته شدند. آنها در نظر داشتند از این فرصت استفاده کرده و فرار کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

چهار مرد هندی که به تجاوز جنسی متهم بودند هنگام فرار کشته شدند.

به گزارش شهر حیدرآباد در هند، در جریان پیگیری پرونده این تجاوز، این چهار مرد به منظور بازسازی صحنه تجاوز به محل ارتکاب جرم برده شده بودند اما در صدد فرار برآمدند.هر چهار مرد به ظن ربودن یک دامپزشک زن در هفته گذشته بازداشت شده بودند. آنان سپس به طور جمعی به او تجاوز کردند و جسدش را هم آتش زدند. این واقعه واکنش گسترده ای را در هند در پی داشت و اعتراضاتی علیه آنچه که بی توجهی پلیس خوانده می شد صورت گرفت.

تجاوز و خشونت علیه زنان در سطح بالایی در هند قرر دارد هر چند در سال های اخیر موارد خشونت علیه زنان توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ دستاورد سفرش به اجلاس ناتو را «عظیم» خواند؛ واکنش به روند استیضاح🔺 پرزیدنت ترامپ دستاورد سفرش به اجلاس ناتو را «عظیم» خواند؛ واکنش به روند استیضاح ⚡️رئیس جمهوری آمریکاگفت سفر او برای شرکت در اجلاس پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو، دستاوردهای عظیمی داشت و هیچ رئیس جمهوری تاکنون در این مدت کوتاه، این همه دستاورد نداشته است هنوز هاله نور ندیده؟ بله یکی از دستاوردهای بزرگش مسخره شدن توسط سران کشورها بود Our dear president we are extremely proud of you. Please let us know how can we help in your reelection
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اخطار به کاندیداها: پرداختن به مسائل قومی و تقسیمات کشوری ممنوع
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هفت سال حبس به خاطر گل دادن به مردم در مترو | DW | 05.12.2019هفت فعال مدنی که دو تن از آنان در مترو به مردم گل داده بودند مجموعا به ۲۹ سال حبس محکوم شدند. ندا_ناجی، فعال مدنی نیز به پنج سال و شش ماه زندان محکوم شد. خبرگزاری رکنا نیز خبر از حکم اعدام برای یک فعال تلگرامی داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش تند ظریف به نامه ادعایی تروئیکای اروپا به سازمان مللواکنش تند ظریف به نامه ادعایی تروئیکای اروپا به سازمان ملل وزیر امورخارجه ایران نامه تروئیکای اروپا به سازمان ملل علیه ایران را دروغی باطل از سوی این کشورها برای پوشاندن بی کفایتی بدبختانه آنها در اجرای تعهداتشان ذیل برجام دانست. استفساریه معلمان حق التدریس چی شد نمایندگان مجلس بی حال وسران مملکتی؟؟؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شاهد کلیدی مولر به تزریق غیرقانونی پول به کارزار کلینتون متهم شدهشت نفر از جمله اعضاء یک تشکیلات سیاسی قدیمی و مدیرعامل آن، به اتهام تزریق غیرقانونی پول به کارزار هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی و برخی دیگر از گرو‌های سیاسی متهم شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«تصور کن»؛ اعتراض به برکسیت به کمک ترانۀ جان لنونیکی از معترضان ترانۀ معروف «تصور کن» از جان لنون را می‌خواند؛ اما بخشی از این ترانه را تغییر داده بود تا آن را با حال و هوای اعتراضاتشان به برکسیت هماهنگ کند. «تصور کن برکسیتی نیست؛ کار سختی نیست!»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »