تظاهرات ایرانیان موجب تغییر محل نشست کمیسیون برجام در وین شد | DW | 06.12.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

تصمیم گروهی از ایرانیان ساکن وین برای تجمع مقابل هتل کوبورگ در همبستگی با اعتراض‌ها در ایران موجب تغییر محل نشست کمیسیون برجام شد. پلیس وین به تجمع‌کنندگان خبر داد که هیات ایرانی مخالف تجمع مسالمت‌آمیز آنهاست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نشست کمیسیون مشترک برجام با شرکت نمایندگان کشورهای باقی‌مانده درتوافق هسته‌ای با ایران، قرار بود پیش از ظهر روز جمعه ۱۵ آذر (۶ دسامبر) در هتل کوبورگ وین برگزار شود. اما محل و زمان این نشست به علت مخالفت هیات ایرانی با تجمع مسالمت‌آمیز جمعی از ایرانیان در مقابل این هتل تغییر کرد.

حسن نایب‌هاشم به دویچه وله فارسی گفت مجوز این تجمع را یک هفته پیش از پلیس وین دریافت کرده بودند و از ساعت ۸ صبح جمعه تا دو روز بعد از آن مجوز تجمع در برابر هتل داشتند. آنها صبح جمعه به همراه جمعی از ایرانیان در برابر هتل حاضر می‌شوند اما پلیس حوالی ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه به آنها اطلاع می‌دهد که هیات ایرانی مخالف تجمع آنهاست و تهدید کرده که در نشست شرکت نخواهد کرد.

تجمع ایرانیان ساکن وین قرار بود برای ابراز همبستگی به اعتراض‌های ایرانیان در آخرین روزهای آبان‌ماه در بیش از ۷۰۰ شهر و نقطه ایران برگزار شود؛ اعتراض‌هایی که به خونین‌ترین شکل ممکن از سوی نیروهای انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی سرکوب شد. این اعتراض‌ها در پی اعلام ناگهانی سه‌برابر شدن قیمت بنزین در ایران رخ داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آیا زمان پهلوی هم دولتها و پلیس اروپا به همین راحتی معترضین را متفرق میکرد؟ یا با حمایت از آنها هیزم به آتش تظاهرات میریخت؟ همه پایتخت های اروپایی یک RichardGrenell لازم دارن تا وظایف انسانی را بهشون یادآوری کنه.

رژیم کثیف و حامیان و عاملان کثیفترش و سران اروپای خائن به مردم و کشور ایران در حال سازش 👎👎👎👎

آفتاب با دو انگشت پنهان نمیشود . همه میبینند که این برجام لعنتی که هدف این دولت فاسد و پوسیده گشته سر هزاران ایرانی بی گناه و گرسنه و بیکار را خورد و در آن یک ٪ حرفی از اسلام و ارزشهای آن نیست اما ۱۰۰۰ ٪ اهداف نهفته که باسن سنگین آقازاده های گنده مغز را به کرسی قدرت محکم میکند .

نیازی به قضاوت نیست آنها خود را به همه جهان معرفی کرده اند . به آنها چه که بنزین ، گوجه ، نان ، پنیر و تا چه اندازه گران شده سردار عوضی ها ....... اگر الان تحریم برداشته شود با عبا و قبا به دیدار ترامپ و دختره خوشگل اش به امریکا خواهد رفت 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کسی را گفتند : برو به فلان آدم بگو ننه ات درگذشت . اما به رمز بفهمان براش . قاصد که آدم کله پوک و میان تهی بود به آن شخص گفت: رمزو میدانی ؟ جواب داد آری گفت : ننه ات در گذشت . آقازاده های رژیم خود به اروپایان ثبوت بدست میدهند که تا چه اندازه از ملت خود در گریز اند .

متاسفانه تمام دولت های اروپایی فقط دنبال منافع اقتصادی خود هستند و مسایل انسانی و حقوق بشری در خاورمیانه اصلا براشون مهم نیست و فقط نفت براشون مهم است. خدا لعنتشون کنه و خودشان هم هر روز گرفتار ترروریسم شوند.

اروپا با حمایتهای خود از رژیم جنایتکار آخوندی ننگی ابدی برای خود در تاریخ به ثبت رسانده است. تغییر مکان اسکان تروریستها هرگز مانع اعتراضات ایرانیان نخواهد شد و هر کجا بروند با خروش و فریاد آنها مواجه خواهند بود.

یعنی این اوروپای کسکش لاشخور دنبال چیه?برجام یا چاپیدن ایران . اونا نمیدونن ای اخوندای حروم زاده اصلا اصول و منطق غربی و قبول ندارن تا در چارچوبش پایبند بمونن یعنی اوروپا نمیدونه بقای اخوندا جز قتل و غارت و بدبختی کشورایران و منطقه نیست .انقدر اوروپا لاشخور شده که ...

هیئت ایرانی موافق چی هست؟!

Österreich , Deutschland und Frankreich die neben russen und chinesen in so ein Conference teilnehmen sollten sich fragen, ob Massenmord des Regimes gegen Iranern die auf der Straßen der klein und groß Städte im Iran passierte im Klang mit deren Demokratie steht ? Oder Geschäfte?

اینکه اروپا رفیق نظام آخوندهاست شکی درش نیست، غیر از اینهم از دولت اتریش انتظار نمیرفت. سوال اصلی اینجاست، کمسیون برجام با کی برگزار میکنید؟ آمریکا که کشیده کنار!!! نکنه موضوع نشست اصلا برجام نیست و میخواهین فکراتونو بریزین رو هم که چطور با آمریکا آشتی کنین؟؟؟؟

دولت اتریش بهتر است چشمان خود را بروی وقایع ایران و خواست مردم ایران نبندد و به فکر ۲ روز دیگر هم باشد که این رژیم دیگر وجودی نخواهد داشت ولی تاریخ بیان میکند اتریش و اروپا چه سیاستی دنبال کردند!

هر چه سریعتر باید راه مواد مخدر و پناهجو از طریق ایران به اروپا باز بشه، باید اروپا با کلمه باید اشنا تر بشه تا یاد بگیره کجا ازش استفاده کنه، باید یه خط امن انتقال مواد مخدر باز بشه به سمت اروپا البته نه مثل خط اعتباری که قراره گذاشته بشه

اروپایی ها برا عراقچی ساک هم بزنن

حالا خوبه ایرانیا هیچ حرکت سازنده ای در این چهل سال نداشتن اینا انقدر حساسن فقط دمکراسی برای کشورهای شما خوبه برای ایرانیا هرجا باشه استبدا دیکتاتوری

هيأت ایرانی عن خورد

برای وین هم تصمیم میگیرند این آشغالها

هیئت ایرانی نیست فقط از ایران آمده ضمنا ماهم تحمل حضور اینها را دراین اب وخاک نداریم

هیات جمهوری اسلامی تحمل مخالفان را ندارد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

11 کشته و ده‌ها زخمی در اثر انفجار گاز در یک تالار جشن عروسی در سقزمنابع خبرى ایران شامگاه پنج‌شنبه از کشته شدن دست‌کم 11 نفر و مصدوم شدن 36 تن بر اثر انفجار گاز در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری نشست کمیسیون مشترک ناظر بر توافق هسته‌ای در وین | DW | 06.12.2019جلسه کشورهای باقی‌مانده در برجام برای یافتن راه حلی دیپلماتیک در وین برگزار می‌شود. کاهش تدریجی تعهدات اتمی ایران احتمال ارجاع مناقشه هسته‌ای این کشور به شورای امنیت را افزایش داده است. ایران خواستار لغو تحریم‌هاست. اینا یا متوجه نیستن یا خودشونو زدن به گیجی بابا بدون امریکا نمیشه به هزارو یک دلیل حالا هی بگو چیچیتکس درست میکنیم.... وجدانن شما کی دست ازحمایت دیکتاتورهای منطقه برمیدارید. مرگ_بر_دیکتاتور مرگ_بر_حامیان_دیکتاتور
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۹۵ دانشجو در اعتراضات اخیر بازداشت شدند/ ۸ دانشجوی دیگر همچنان در بازداشت هستندوزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر تنها هفت الی هشت دانشجو در بازداشت هستند و امیدواریم تا یکی دو روز آینده مشکل آنان نیز حل شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه آتش‌نشان‌های یونیفورم‌پوش بریتانیا در گفت‌وگو با ایران‌وایر: از جنبش کارگری در ایران حمایت می‌کنیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: دو غیرنظامی در حمله تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در رسولین کشته شدندوزارت دفاع ترکیه: 2 غیرنظامی بر اثر حمله تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در رسولین سوریه کشته و دست‌کم 10 نفر دیگر زخمی شدند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت 95 دانشجو در اعتراضات اخیر/ درحال حاضر 8 دانشجو در بازداشتندوزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر تنها هفت الی هشت دانشجو در بازداشت هستند و امیدواریم تا یکی دو روز آینده مشکل آنان نیز حل شود. البته این افراداشراروبه سمت مردم شلیک می کردندوحق هرحکومتی هست دربرابر آنان ایستادگی کند.کشورهای غربی به سمت مردم بی دفاع شلیک می کنند وداد هیچ کسی درنیومد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »