ببینید

ببینید

برای حفظ هویت ملی

مجموعه پنج جلدی «جغرافیای جامع ایران» روز گذشته رونمایی شد.

07/10/2020 01:10:00 ب.ظ

مجموعه پنج جلدی «جغرافیای جامع ایران» روز گذشته رونمایی شد. | اهمیت این مجموعه کتاب را در گفت‌وگو با گردآورندگان آن در سه دقیقه ببینید .

مجموعه پنج جلدی «جغرافیای جامع ایران» روز گذشته رونمایی شد.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایرنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

تاکید بر حفظ تمامیت ارضی آذربایجان/خواهان صلح ایم/پاسخ به انتقادها درباره توزیع واکسن آنفولانزاسخنگوی دولت: امروز جلوگیری از اجتماعات مهم است شرایط سخت است و باید بیش از گذشته مراعات کرد کشور هفته سختی را پشت سر گذاشت متاسفانه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی درسطح کشور به ۶۰.۳ و در تهران ۴۵ درصد درسیده اختیار تعطیلی مراکز را به استانها واگذار کردیم عربیعن را با شکوه برگزار کنید تا عمام حسین همتون را شفا بده خامنه‌ای_گوه_خورد

رایزنی برای دورکاری کارمندان و محدودیت سفر از مبدا تهرانمعاون برنامه‌ریزی و نظارت ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در پایتخت با اشاره به تاثیر مستقیم دورکاری کارمندان در کاهش ترددها و کنترل و مهار کرونا، از اتخاذ تصمیم و ارایه پیشنهاد اعمال دورکاری کارمندان و محدودیت سفر از مبداء تهران به سایر شهرها و استان‌های کشور خبر داد.

وزیر دفاع اسرائیل خواستار اعمال فشارهای بین‌المللی برای مقابله با اقدامات بی‌ثبات کننده رژیم ایران شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایران طرحی را برای پایان دادن به درگیری‌های ناگورنو-‌قره‌باغ آماده کرده است«تلاش کردیم بصورت دوجانبه با دو پایتخت ایروان و باکو در ارتباط مستمر باشیم و با کنشگران دیگر منطقه‌ای نیز به همین صورت، امیدواریم در چارچوب طرح ایران که در حال بررسی‌های نهایی است بتوانیم به این جنگ هرچه زودتر پایان دهیم.» غلط کرد ... گر اگر طبیب بودی ، سر خود دوا نمودی .. فعلا برای مشکلات خودت یه راه حلی پیدا کن که ملت ات رو به فنا هستن ، بعد برو ریش سفید بقیه شو ! اسمش قره باغ است...اسم دیگری برایش جعل نکنید... ایران بیل زن بود باغچه خودشو بیل میزد

طرح جدید اتحادیه اروپا برای کاهش محدودیت‌های سفر در دوران کرونادولت‌های عضو اتحادیه اروپا قصد دارند تا بر اساس طرح پیشنهادی جدیدی، محدودیت‌های سفرهای هوایی را در دوران شیوع ویروس کرونا کاهش دهند.

کاپادوکیا؛ انتخابی امن برای گذراندن تعطیلات در ایام کرونایی