وزیر دفاع اسرائیل خواستار اعمال فشارهای بین‌المللی برای مقابله با اقدامات بی‌ثبات کننده رژیم ایران شد

14/07/1399 09:55:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وزیر دفاع اسرائیل در یک نشست خبری با اشاره به این که صلح با کشورهای عربی در منطقه راهبرد آن کشور برای مقابله با رژیم ایران را تقویت کرده است، خواهان اعمال فشارهای بین‌المللی بر جمهوری اسلامی شد.

به گزارش تارنمای «تایمز اسرائیل»، بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل، روز یکشنبه ۱۳ مهرماه در جریان یک نشست خبری مجازی با خبرنگاران چند رسانه عربی، با اشاره به تلاش‌های رژیم جمهوری اسلامی برای بر هم زدن ‌ثباتی در منطقه و تضعیف تلاش‌ها برای دستیابی به صلح خواستار انجام تلاش‌های بین‌المللی در این زمینه شد.

وزیر دفاع اسرائیل درباره روابط جدید کشورهای عربی با اسرائیل گفت: «ما ابزارهای راهبردی برای مقابله با ایران را در اختیار داریم. ما از آنها قوی‌تر هستیم. همکاری‌های ما [با کشورهای عربی] راهبرد‌ها و گزینه‌های جدیدی را به ما داده است و ایرانی‌ها نیز آن را درک کرده‌اند. صلح، بهترین راهبرد برای ثبات منطقه‌ای است.»

گانتز همچنین با اشاره به لبنان و گروه حزب الله، از کشورهای عربی خواست که با گروه‌های تروریستی فعال در خاک‌شان مقابله کنند. وی افزود: «من می‌خواهم کشورها [در قبال اقدامات‌شان]‌ پاسخگو باشند. لبنان نمی‌تواند به حزب الله اجازه دهد که از داخل آن کشور علیه اسرائیل عملیات انجام دهد و بعد بگوید: ببخشید، کار ما نیست.» headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

حضور همزمان وزیر خارجه ایران و وزیر دفاع آمریکا در کویت | DW | 04.10.2020محمد جواد ظریف که به نمایندگی از طرف حسن روحانی به کویت سفر کرده با امیر جدید، نواف احمد جابر صباح دیدار کرد. همزمان، وزیر دفاع ایالات متحده نیز که به کویت سفر کرده به طور جداگانه با امیر جدید این کشور ملاقات کرد. پس ظریف رفته باج بده و ی مقداری خایه ها امیر جدید کویت و وزیر دفاع امریکا رو بماله 👏👏👏👏👏 وزیر آمریکایی تف هم کف دست زخیم نگذاشت .

وزارت دفاع ترکیه: ارمنستان 30 سال است از برقراری صلح و آرامش در منطقه ممانعت می‌کندوزارت دفاع ترکیه: ارمنستان 30 سال است از برقراری صلح و آرامش در منطقه ممناعت می‌کند ممانعت صحیح است

مشاور وزیر بهداشت ایران: توان بیمارستان‌ها رو به اتمام استمحمد آسایی اردکانی، مشاور وزیر بهداشت ایران گفت توان و ظرفیت بیمارستان‌ها و کادر درمان برای مراقبت از مبتلایان به کرونا محدود و رو به اتمام است. - خبرگزاری آناتولی

معاون وزیر کشور: واقعی‌شدن قیمت خودرو ضرورتی فوری استمعاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با بیان این‌که صنعت خودروسازی پیشران بخش مهمی از اقتصاد کشور است، گفت: چالش اصلی امروز این صنعت در فاصله‌ی معنادار قیمت از در کارخانه تا مصرف‌کننده واقعی است. تشگیلات شئونیزم فارسی با جاهلان و ملاها و سلمانهای فرقه فارسیسم پایان ندارد.چون علومش، علوم بی استدلال بی منطق شئونیزم هفتگانه ی جاهلیت بازی با فکرها و فتنه سازیهاست. یعنی چی؟ یعنی گرونتر از این کنن؟ از این واقعیتر که گنجشک را جای قناری به ملت بفروشند؟

'سونامی کرونا' پیش روی کارگران است/ نه آماری داریم؛ نه اقدام مثمرثمری انجام داده‌ایمابهام در خصوص آمار و ارقام تلفات و ابتلا کارگران، درحالی‌ست که کارگران به دلیل فعالیت مداوم کاری، تورم شدید و نیز وضعیت معیشتی و شغلی بی‌ثبات، در معرض بیشترین خطر ابتلا به کرونا قرار دارند. به همه این دلایل لازم است آمار و ارقام دقیق و قابل اتکایی برای بررسی وضعیت کارگران در دوره کرونا وجود داشته باشد.

رئیس کارکنان کاخ سفید: پزشکان بسیار نگران بودند اما حال ترامپ بهتر استمارک مدوز، رئیس کارکنان کاخ سفید می‌گوید: «دیروز صبح [جمعه صبح] ما بسیار نگران بودیم. او تب داشت و سطح اکسیژن [در خون] هم به سرعت افت کرده بود.» شخص رئيس‌جمهوری آمریکا نیز گفته است هنگام مراجعه به بیمارستان حالش «خیلی خوب نبوده» است. گویا تزریق ضدعفونی جواب داده آخه چقدر مسئولین وزارت بهداشت آمریکا به این رئیس کله به هوا سرزنش کردن وگفتن که COVID 19 شوخی بردار نیست و ميبايستي شما بسيار محتاطانه عمل كنيد، اما ايشان هميشه مسخره میکردن و به ماسک زنان هم تيكه مينداخت، ببینید حال و احوال امروز رئيس آمريكا !