کاپادوکیا؛ انتخابی امن برای گذراندن تعطیلات در ایام کرونایی

14/07/1399 05:16 ب.ظ

رعایت کامل و دقیق پروتکل‌های بهداشتی در کاپادوکیا باعث انتخاب این شهر زیبا و تاریخی از سوی گردشگران داخلی و خارجی شده‌است.

تدابیر بهداشتی گسترده‌ای که در ایام پاندمی کرونا در شهر تاریخی و زیبای کاپادوکیا در استان نوشهیر ترکیه اتخاذ شده، اعتماد گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب کرده‌است.

( Behçet Alkan - خبرگزاری آناتولی )

با توجه به امکانات و خدمات بی‌نظیری که درکاپادوکیا وجود دارد، توریستهای زیادی به این شهر افسانه‌ای سفر می‌کنند. مسئولان شهر کاپادوکیا که در فهرست میراث جهانی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد «یونسکو» قرار دارد برای تفریح و لذت بیشتر گردشگران، برنامه‌های متنوعی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ترتیب می‌دهند.

نارسیسا دالکا، گردشگر رومانیایی که از خانه‌های سنگی «پری باجالاری» بازدید می‌کرد به خبرنگار آناتولی گفت: پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در کاپادوکیا رعایت می‌شود. این باعث می‌شود که احساس امنیت کنم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

محدودیت‌های جدید کرونایی در استان تهرانمعاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: بنا به اعلام وزارت کشور، محدودیت‌های جدید کرونایی در این استان برای تعطیلی یک هفته ای برخی صنوف و واحدهای آموزشی اعلام شد. درسته دلار شده ۳۰ هزار تومن، سکه داره از ۱۵ میلیون تومن رد میشه، بورس داره میریزه و هیچ نظارتی روی قیمت اجناس بازار نیست، عوضش ترامپ کرونا گرفته و رییس جمهورم ازاز ترس جانش دفترش یه قدمم بیرون نمیاد و ماسک میزنه تا کرونا نگیره، از همه مهمتر برجام زنده است. کرونا روحانا روحاني خرفت پس چي شد ؟؟دوگانه علم و ... ثابت شد /؟ خخخخخخ واقعاكه مسخره ترين رييس حمهور جهاني تورم_ايران

خداکرمی: تنها طی روز گذشته 136 بیمار کرونایی در تهران جان باختندرئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت دیروز 136 بیمار کرونایی در تهران فوت کرده‌اند و موارد فوتی روز گذشته در ایران 179 نفر بوده است. - خبرگزاری آناتولی

روند افزایشی کرونا در ایران؛ 235 نفر جان باختند

شجریان باز هم در بیمارستان بستری شد- اخبار موسیقی و تجسمی - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnimمحمدرضا شجریان برای سومین بار در سال جاری و به دلیل ناپایداری در شرایط عموومی، قلبی و ریوی و افت سطح هوشیاری در بیمارستان بستری شد. جواهری که قدرش نمیدانیم شجریان دیر یا زود می میرد اما اگر کج فهمی های بخشی از سیاسیون نبود می شد در این سالهای پایانی از قدرت او در خلق آثار موسیقایی ماندگار بهره گرفت و در این مکاره بازار فرهنگ، چند کار با کیفیت و مناسب برای اوقات فراغت فارسی زبانان تولید کرد. چیزی که این روزها کم پیدا میشود

گزارش| اربعین متفاوت عاشقان حسینی/ ممنوعیت تردد از مرزهای خسروی، مهران، شلمچه و چذابه/ هموطنان به مرزها مراجعه نکنند- اخبار ایلام - اخبار استانها تسنیم - Tasnimممنوعیت تردد از مرزهای خسروی، مهران، شلمچه و چذابه پس از شیوع جهانی کرونا، ‌مسئولان ایرانی بر ممنوعیت راهپیمایی اربعین تأکید و عراقی‌ها نیز از پذیرش زائر خارجی در ایام اربعین عذرخواهی کردند هموطنان به مرزها مراجعه نکنند

ثبت قیمت 130 میلیون تومانی برای پراید در سایه سکوت نهادهای نظارتی- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimپراید_۱۳۰_میلیونی در سایه سکوت نهادهای نظارتی بی‌سامانی بازار خودرو عاملی شده تا دلالان نرخ‌های نجومی را برای انواع خودروهای داخلی در آگهی‌ها اعلام کنند در مورد تیبا نیز رقم‌های ۱۵۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان در آگهی‌ها درج شده است چرا تقصیر بی سر و سامانی میندازید خب با این وضع دلار قیمت پراید همینه دیگه جنگل وضع اش از وضع کشور ما بهتره همه عمدی هست،دولت تعطیله،البته تقصیر مردم صف نشین،که یک روز توصف ثبت نام خودرو و دلار و چیزای دیگه میرن هست،دولت و دلالها هم این مردم شناختند،میگن این مردم که ما هر قیمتی روی هر چیزی بذاریم میخرن بذار گرونترش کنیم،نخرید این حلبی کهنه های بی کیفیت رو به قیمت مرسدس بنز.

رعایت کامل و دقیق پروتکل‌های بهداشتی در کاپادوکیا باعث انتخاب این شهر زیبا و تاریخی از سوی گردشگران داخلی و خارجی شده‌است.نوشهیر/ خبرگزاری آناتولی

تدابیر بهداشتی گسترده‌ای که در ایام پاندمی کرونا در شهر تاریخی و زیبای کاپادوکیا در استان نوشهیر ترکیه اتخاذ شده، اعتماد گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب کرده‌است.

تدابیر بهداشتی گسترده‌ای که در ایام پاندمی کرونا در شهر تاریخی و زیبای کاپادوکیا در استان نوشهیر ترکیه اتخاذ شده، اعتماد گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب کرده‌است. ( Behçet Alkan - خبرگزاری آناتولی )

با توجه به امکانات و خدمات بی‌نظیری که درکاپادوکیا وجود دارد، توریستهای زیادی به این شهر افسانه‌ای سفر می‌کنند.

مسئولان شهر کاپادوکیا که در فهرست میراث جهانی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد «یونسکو» قرار دارد برای تفریح و لذت بیشتر گردشگران، برنامه‌های متنوعی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ترتیب می‌دهند.

نارسیسا دالکا، گردشگر رومانیایی که از خانه‌های سنگی «پری باجالاری» بازدید می‌کرد به خبرنگار آناتولی گفت: پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در کاپادوکیا رعایت می‌شود. این باعث می‌شود که احساس امنیت کنم.

وی افزود: تدابیر بهداشتی در هتل محل اقامتمان نیز کاملا رعایت شده‌است آن قدر لحظات زیبایی سپری می‌کنیم که قصد دارم مدت سفرم را تمدید کنم.