بحرین حریم هوایی خود را برای پروازهای تمام کشورها به امارات باز ‌می‌‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بحرین با درخواست ابوظبی حریم هوایی خود را برای تمام پروازهای خارجی به امارات متحده عربی را باز می‌کند.

سازمان هواپیمایی بحرین درخواست امارات متحده عربی برای باز نگه‌داشته شدن حریم هوایی بحرین برای پروازهای متقابل تمام کشورها با امارات متحده عربی را پذیرفت.

به گزارش خبرگزاری رسمی بحرین، این تصمیم راه را برای استفاده هواپیماهای اسرائیل از حریم هوایی بحرین برای رفت و آمد از امارات متحده عربی هموار کرده است. گفتنی است پیش از این ریاض در پاسخ به درخواست ابوظبی اعلام کرده بود که همه پروازها از امارات می‌توانند از حریم هوایی عربستان سعودی عبور کنند. سازمان هواپیمایی عربستان سعودی در یکم سپتامبر برای اولین بار در طول تاریخ این کشور برای یک هواپیمایی اسرائیلی اجازه استفاده از حریم هوایی عربستان سعودی را داده و بدین ترتیب نخستین پرواز تجاری از تل‌آویو به ابوظبی صورت گرفت.

عربستان سعودی استفاده هواپیماهای اسرائیلی از حریم هوایی عربستان سعودی را بدلیل عدم روابط دیپلماتیک میان ریاض و تل‌آویو ممنوع کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عربستان آسمان خود را برای پروازهای امارات به «همه کشورها» گشوداین تصمیم سازمان هواپیمایی کشوری عربستان سعودی در پی برقراری رسمی روابط میان امارات و اسرائیل گرفته شده و مشخصا منظور از این مجوز، پروازها به مقصد یا از مبدا اسرائیل است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستور دولت آمریکا برای آماده شدن مراکز توزیع واکسن کرونا تا ۱۱ آباندولت آمریکا از فرمانداران ایالت‌های این کشور خواسته است تا ۱۱ آبان (اول نوامبر) به سرعت مراکز مورد نظر خود را برای توزیع واکسن کرونا آماده کرده و موانع احتمالی موجود برای توزیع‌کنندگان را از هم‌اکنون برطرف کنند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: تمام وقت خود را برای ناکام کردن تلاش‌های‌ دشمن اختصاص داده‌ایمتهران- ایرنا- وزیر امور خارجه با بیان اینکه برای تامین منافع ملی از هر کوششی فروگذار نخواهیم کرد، گفت: بنده و همکارانم در وزارت امور خارجه و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران به صورت شبانه‌روزی تمام وقت خود را برای ناکام کردن تلاش‌های رژیم ترامپ و صهیونیست‌ها اختصاص داده‌ایم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دژاگه: در توییتر فعالیتی ندارم/ قهرمانی تراکتور در زمین رقم خوردرد توییت جنجالی از سوی دژاگه اشکان دژاگه با رد توییت خبرساز: اکانتی در توییتر ندارم و فعالیتی در این شبکه اجتماعی نداشته‌ام اما متاسفانه بعد از بازی امشب یک نفر به نام من صفحه جعلی در توییتر فعال کرده و حرف‌هایی زده که اصلا ادبیات من نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائیل به سوریه؛ دمشق: موشک‌های اسرائیلی را منهدم کردیمبه گفته خبرگزاری دولتی سوریه هدف این حمله پایگاه هوایی تی ۴ در استان حمص بوده و پدافند هوایی این کشور موفق شده «تعدادی از موشک‌ها» را در آسمان منهدم کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: آمریکا، اسرائیل و امارات، جمهوری اسلامی ایران را «بزرگترین تهدید برای ثبات خاورمیانه» می‌دانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »