افزایش ۲۷.۴ درصدی نرخ اجاره‌ در تهران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اساس گزارش بانک مرکزی در مردادماه امسال نرخ اجاره واحد مسکونی در تهران نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۲۷.۴ درصد افزایش یافته است. شاخص اجاره مسکن در کل مناطق شهری نیز طی مرداد ماه امسال افزایش ۳۰.۶ درصدی نسبت به ماه مشابه سال گذشته داشته است. اخبار_ایران

استان‌وایر- بر اساس گزارش بانک مرکزی در مردادماه امسال نرخ اجاره بهای واحد مسکونی در تهران نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۲۷.۴ درصد افزایش یافته است.تازه بانک مرکزی آمده شاخص اجاره مسکن در کل مناطق شهری طی مرداد ماه امسال افزایش ۳۰.۶ درصدی نسبت به ماه مشابه سال گذشته داشته است.

بر اساس نمودار روند رشد قیمت مسکن و اجاره‌بها در شهر تهران از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ تا مرداد امسال، بیشترین افزایش قیمت مربوط به مهرماه سال ۱۳۹۸ است.در پی همه‌گیر شدن ویروس کرونا در ایران، قانونی تصویب شده که حداکثر افزایش نرخ اجاره در ماه‌های آتی را حداکثر ۲۵ درصد در کلان‌شهر‌ها تعیین کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ٣۵ درصدی نرخ سرویس مدارس در شیراز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بروز موج سوم کرونا با افزایش مسافرت‌ها/ فشار مضاعف در انتظار کادر درمانمعاون بهداد ناجا: *متأسفانه در تعطیلات ایام محرم، افراد زیادی با بی‌توجهی راهی جاده‌ها شدند *اگر هوشیار نباشیم با شروع موج سوم بیماری، پاییز و زمستان سختی را پیش‌رو خواهیم داشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار قربانیان کرونا در برزیل، هند و مکزیک افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش فشار غرب برای ایجاد اصلاحات در لبنان؛ هشدار مکرون به مقامات لبنانیافزایش فشار غرب برای ایجاد اصلاحات در لبنان؛ هشدار مکرون به مقامات لبنانی رئیس جمهوری فرانسه گفت که اگر‌ آنها نتوانند در سه ماه آینده تغییر جهت دهند می توان اقدامات تنبیهی، از جمله عدم ارائه کمک مالی و تحریم طبقه حاکم، را اعمال کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افزایش ۲۵۰۰ مگاواتی ظرفیت تولید سالانه برق در دولت تدبیر و امیدتهران – ایرنا – وزیر نیرو با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در صنعت برق انجام شده، گفت: سال آینده گزارش خواهیم داد که در ۸ سال دولت تدبیر و امید علاوه بر مدیریت مصرف، هر سال ۲۵۰۰ مگاوات ظرفیت جدید به مدار بهره‌برداری اضافه شده است. ۲۸۰هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برقی در ۷ سال | وزیر نیرو: در طول دولت تدبیر و امید، سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش برق انجام گرفته است. سرمایه مورد نیاز نیز از منابع عمومی (بودجه دولت) و سرمایه‌های بخش خصوصی انجام شده است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

۲ هفته بعد از تعطیلات با افزایش مبتلایان به کرونا روبه‌رو می‌شویمسخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در هر زمانی که تعطیلی‌های رسمی داریم و مسافرت صورت می‌گیرد آمار بستری‌های دو هفته بعد از تعطیلات و آمار فوتی‌های ۴ هفته بعد از تعطیلات با افزایش روبه‌رو می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »