بحران اوکراین؛ بایدن: برای هر اتفاقی آماده‌ایم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بحران اوکراین؛ بایدن: برای هر اتفاقی آماده‌ایم در این صفحه می‌توانید آخرین تحولات مرتبط با تنش‌ها بر سر اوک...

لیز تراس وزیر خارجه بریتانیا از وضع قانون تشدید تحریم‌ها خبر داد. این لایحه در صورت تصویب نهایی به لندن اجازه می‌دهد تحریم‌های بیشتری را در صورت حمله روسیه به اوکراین علیه مسکو صورت دهد.

آقای بایدن تاکید کرد آمریکا تمامی جنبه‌های تهدیدهای روسیه را در جریان نشست روز دوشنبه اعضای شورای امنیت ترسیم کرده است.امانوئل ماکرون، رییس جمهوری فرانسه برای دومین بار ظرف چهار روز گذشته با ولادیمیر پوتین همتای روس خود تلفنی گفتگو کرد. طبق بیانیه کاخ کرملین موضوع «تضمین امنیتی» مسکو در کانون صحبت‌های رهبران دو کشور قرار داشته است. طرفین بر راه‌های تضمین طولانی مدت به روسیه و تبیین حقوقی آن تاکید کردند.

لیندا توماس گرین‌فیلد، سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل روز دوشنبه روسیه را متهم کرد در نظر دارد تا اوایل فوریه بیش از ۳۰ هزار نیروی نظامی خود را به بلاروس در همسایگی اوکراین اعزام کند. خانم گرین‌فیلد که در نشست ویژه شورای امنیت سخن می‌گفت ادعا کرد آمریکا شواهدی در دست دارد که ثابت می‌کند روسیه درصدد تقویت حضور نظامی خود در نوار مرزی بلاروس با اوکراین است. سفیر آمریکا محل استقرار احتمالی نیروهای روس در خاک بلاروس را در فاصله ۲ ساعتی از شمال کی‌یف پایتخت اوکراین دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Allah will help Pakistan by his mercy with powerful Black Jet Fighters, that will help conquer India in the Ghazwa-e-Hind and will later help in reclaiming lost Muslim countries. Imam Al-Mahdi will lead this war, & Muhammad Qasim is the Mahdi.

بایدن 😂کیر پوتینم نمیتونی بخوری 😂😂😂😂

خالی می بنده برای هیچ چی آماده نیست جنمش رو نداره

بایدن فقط آماده‌ی گوزیدنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران اوکراین؛ بایدن: اگر روسیه از دیپلماسی رو برگرداند باید منتظر تبعات سنگین و آنی باشدبحران اوکراین؛ بایدن: اگر روسیه از دیپلماسی رو برگرداند باید منتظر تبعات سنگین و آنی باشد در این صفحه می‌توانید آخرین تحولات مرتبط با تنش‌ها بر سر اوکراین را دنبال کنید. Activision
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه هشدار بریتانیا بر سر بحران اوکراین را «بسیار نگران‌کننده» خواندروسیه هشدار بریتانیا بر سر بحران اوکراین را «بسیار نگران‌کننده» خواند دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین، هشدار بریتانیا را «بسیار نگران‌کننده» خواند و گفت که این هشدار، بریتانیا را برای سرمایه گذاران کمتر جذاب می‌کند و به شرکت‌های بریتانیایی آسیب می‌زند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پوشش زنده بحران اوکراین؛ روسیه در دریای نروژ رزمایش دریایی انجام دادوزارت دفاع روسیه روز دوشنبه همزمان با رویارویی این کشور با ناتو بر سر اوکراین از انجام رزمایش دریایی در دریای نروژ خبر داد آخرین تحولات مرتبط با تنش‌ها بر سر اوکراین را در صفحه پوشش زنده وب‌سایت یورونیوز دنبال کنید🔽 مجلس سنای آمریکا در آستانه تصویب تحریم‌ها علیه روسیه است پوشش زنده خبرها درباره تنش میان اوکراین و روسیه در وب‌سایت یورونیوز: ایشالا اوکراین را اشغال کنه و بعد بقیه اروپا را هم بگیرد تا ببینید ما چه می کشیم از دست پوتین خان بی وجدان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست مقامات بانک مرکزی اتحادیه اروپا؛ تورم و افزایش بهای سوخت زیر سایه بحران اوکراینافزایش خطر وقوع جنگ در اوکراین به عنوان عاملی تاثیرگذار بر افزایش قیمت انرژ‌ی در منطقه یورو موجب شده تا نگرانی از تورم فزاینده به اصلی‌ترین محور نشست روز پنجشنبه هیات ۲۵ نفره سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا بدل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران اوکراین؛ آمریکا به شرق اروپا نیرو می‌فرستد، پنتاگون: پوتین خواسته‌ خارج از اختیاراتش دارددر حالی گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال حمله روسیه به اوکراین ادامه دارد، جو بایدن، رئيس‌جمهور آمریکا، اعلام کرده است که در آینده نزدیک نیروهای آمریکایی را به شرق اروپا می‌فرستد.... زن تودگاییدم هومن عسگری داشت یادم میرفت امروز 😂😂🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بازگشت فروش خدمت سربازی در ایران؛ این بار تنها برای افراد مرفهکمیسیون تلفیق بودجه مجلس ایران در مصوبه‌ای تازه، موضوع خرید سربازی را در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ تصویب و بهای آن را از ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان در مقاطع مختلف دانشگاهی تعیین کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »