فرانک لمپارد رسما به‌عنوان سرمربی اورتون انتخاب شد

11/11/1400 10:58:00 ب.ظ

فرانک لمپارد رسما به‌عنوان سرمربی اورتون انتخاب شد العربيه_فارسى

ستاره و سرمربی 43 ساله سابق تیم چلسی، به‌عنوان سرمربی جدید اورتون برگزیده شد. باشگاه فوتبال اورتون، عصر دوشنبه 31 ژانویه اعلام کرد که فرانک لمپارد، سرمربی هافبک سابق تیم ملی انگلیس در سومین تجربه خود به عنوان سرمربی، قراردادی به مدت دو سال و نیم تا ژوئن 2024 با اورتونی‌ها امضا کرد.

Advertisement پس از معرفی شدن فرانک لمپارد به‌عنوان سرمربی «تافی‌ها» در گفت‌وگویی با تارنمای باشگاه عنوان کرد: «برای شروع ماموریت جدیدم بسیار هیجان‌زده هستم.

پس از صحبت با مالک، رئیس و اعضای هیئت‌مدیره، توانستم اشتیاق و جاه‌طلبی آن‌ها را احساس کنم. امیدوارم همه آنها هم این موضوع را در مورد من درک کرده باشند. اولین پیامم به بازیکنان نیز این است که ما در کنار هم می‌توانیم از پس کار برآییم. تلاش می‌کنم که تیم را به اهدافش برسانم و می‌دانم که هواداران هم از ما حمایت خواهند کرد.»

گفتنی است، فرانک لمپارد 43 ساله، پیش از این سابقه سرمربی‌گری تیم‌های دربی کانتی و چلسی را در کارنامه خود دارد. اورتون هم اکنون با 19 امتیاز در رتبه شانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال انگلستان قرار دارد. headtopics.com

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

روزنه‌هایی برای «توسعه ایران» بر پایه «ملیت» | حجت میرزایی

مدتی است باوری من را خوش‌دل و امیدوار کرده است که اندیشه توسعه در سرزمین‌مان جوانه زده است. با آنکه همه روندها و رکوردها، نگران‌کننده و پرمخاطره می‌نماید، اما همین حس فراگیر بازندگی در رقابت جهانی و بی‌آینده‌بودن به همان اندازه که ممکن است رخوت‌انگیز و امیدشکن باشد، می‌تواند نهیب و تلنگری برانگیزاننده و پیشران برای یافتن روزنه‌ و گریزگاهی از این درماندگی شود. این توسعه‌خواهی هم رهایی‌بخش از کمند درماندگی و هم انسجام‌بخش و وحدت‌آفرین برای یکپارچگی ایران است. به زبان کوتاه، ما ایرانیان روزنه‌هایی پر‌سو و چشم‌نواز برای گشودن راهی به سوی توسعه ملی یافته‌ایم و به همان اندازه که توسعه در ذهن و زبان‌مان برجسته می‌شود، ملیت و وطن‌خواهی قدرتمندتر و اندیشیده‌تر می‌شود. صد‌البته که درخت تنومند و پربار توسعه در 80 سال گذشته در هر جایی روییده و بارور شده، ریشه در ملیت داشته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سرجیو ماتارلا مجددا به عنوان رئیس جمهور ایتالیا انتخاب شد | DW | 30.01.2022پس ازچندن رای‌گیری در پارلمان ایتالیا سرانجام سرجیو ماتارلا برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. او که ۸۰ سال دارد نمی‌خواست این سمت را بپذیرد، اما سرانجام حاضر شد دوباره نامزد شود.

قسمت چهارم: آن فرانک؛ یک رمان گرافیکیآن فرانک در ۱۵ سالگی قربانی هولوکاست شد؛ اما دفترچه خاطراتش نجات یافت، منتشر شد، بر سر زبان‌ها افتاد و به بیش از هفتاد زبان ترجمه شد.اما آن فرانک که بود،بر او چه گذشت، چه مطالبی در خاطراتش نوشت و این نوشته‌ها چگونه نجات یافت؟ موزه_هولوکاست پروژه_سرداری Muhammad Qasim’s dreams are full of warnings and glad tidings for the entire Muslim Ummah and they assert that Pakistan has to assume the role of the leadership for the entire Muslim world. I believe Muhammad Qasim is the awaited Imam Al-Mahdi.

مدال آسیا سهم هندبال ایران نشدمدال آسیا سهم هندبال ایران نشد تیم ملی هندبال ایران در دیدار رده‌بندی مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا عربستان چهارم شد

امیر قطر عازم آمریکا شدامیر قطر عازم آمریکا شد دیوان امیری قطر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر این کشور برای انجام یک سفر رسمی راهی واشنگتن شد.

تعطیلی 3 روزه مدارس ابتدایی قم به علت شیوع کرونا/ آموزش‌ها "غیرحضوری" دنبال می‌شود‌- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم | Tasnimمدارس ابتدایی قم ۳ روز تعطیل شد مدارس ابتدایی استان قم به دلیل شیوع گسترده کرونا به مدت ۳ روز تعطیل شد آموزش‌ها به صورت غیرحضوری دنبال می‌شود

رئیس‌جمهوری اسرائیل در امارات: خاورمیانه دو انتخاب دارد؛ صلح منطقه‌ای یا آشوب ایراناسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهوری اسرائیل، که برای انجام سفری دو روزه به امارات رفته بود، می‌گوید خاورمیانه در میانه یک انتخاب جسورانه از آینده‌های ممکن است؛ صلح و امید از یک طرف و... این بچه شناگر هم همون حرف دابلیو بوش پسر را با بازی با کلمات تکرار کرد ایران کشور دلیران و نوابغ است رژیم کودک کش صهیونیستی لنگه کفش مردان ایران هم نیست چند کشور ذره بینی عربی نماینده کل مسلمانان نیستند و مشروعیت حرف زدن درباره ایران را ندارد ترجمه: آشوب اسلام‌گرایان، مجریان سنتی سیاست دوم آنگلوساکسون‌ها!