اکران خصوصی فیلم ایرانی «گربه سیاه» با حضور رادان و پروانه در استانبول

20/10/1400 10:19 ق.ظ

اکران خصوصی فیلم_ایرانی «گربه سیاه» با حضور رادان و پروانه در استانبول فیلم سینمایی «گربه سیاه» به کارگردانی «کریم امینی» شب گذشته با حضور بهرام رادان و ترلان پروانه در یک اکران خصوصی در شهر استانبول ترکیه بر روی پرده رفت.

اکران خصوصی فیلم «گربه سیاه» با حضور بازیگران نقش اول آن بهرام رادان و ترلان پروانه در استانبول برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی فیلم سینمایی «گربه سیاه» به کارگردانی «کریم امینی» شب گذشته با حضور بهرام رادان و ترلان پروانه در یک اکران خصوصی در شهر استانبول ترکیه بر روی پرده رفت.

این رویداد که در سال سینمای «کانیون» استانبول برگزار شد، مورد استقبال پرشور علاقه‌مندان سینما و ایرانی‌های مقیم ترکیه قرار گرفت.

تماشاگران پس از گرفتن عکس یادگاری با رادان و پروانه وارد سالن سینما شدند. این فیلم که بهرام رادان هم‌زمان تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد، نخستین بار در بخش مسابقه جشنواره 2020 ورشو اکران شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید

محکومیت ۳ زن در دادگاه انقلاب به اتهام شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی

مزاحمت هلی‌کوپتر در تجمع خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی در شاهد‌شهر

اردوغان: موسیلاژ در نرخ تورم را در اسرع‌ وقت از بین خواهیم بردرئیس‌جمهور ترکیه تاکید کرد همان‌گونه که معضل موسیلاژ در نرخ ارز را پاکسازی کردیم، موسیلاژ در نرخ تورم را نیز در اسرع‌ وقت از بین خواهیم برد. - خبرگزاری آناتولی لە کلکی ئەم تێرۆریستە بەم کە ئێوە پێی ئێژن; سەرۆک کۆمار.

۸ کشته و زخمی در انفجار تانکر حامل مازوت در سنندج

انفجار تانکر سوخت در حسین‌آباد سنندج؛ سه تن کشته و ۳۰ منزل در آتش سوختمقام‌های استانداری کردستان می‌گویند شامگاه شنبه واژگونی و انفجار یک دستگاه تانکر حامل سوخت مازوت در حسین‌آباد سنندج دست کم سه کشته و شش مجروح برجای گذاشته است.

اکران خصوصی فیلم «گربه سیاه» با حضور بازیگران نقش اول آن بهرام رادان و ترلان پروانه در استانبول برگزار شد.استانبول/ شاهین دمیر/ خبرگزاری آناتولی

فیلم سینمایی «گربه سیاه» به کارگردانی «کریم امینی» شب گذشته با حضور بهرام رادان و ترلان پروانه در یک اکران خصوصی در شهر استانبول ترکیه بر روی پرده رفت.

این رویداد که در سال سینمای «کانیون» استانبول برگزار شد، مورد استقبال پرشور علاقه‌مندان سینما و ایرانی‌های مقیم ترکیه قرار گرفت.

تماشاگران پس از گرفتن عکس یادگاری با رادان و پروانه وارد سالن سینما شدند.

این فیلم که بهرام رادان هم‌زمان تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد، نخستین بار در بخش مسابقه جشنواره 2020 ورشو اکران شد.

این فیلم داستانی اجتماعی را روایت می‌کند و مخاطب آن عمدتاً جوانان هستند.