مزاحمت هلی‌کوپتر در تجمع خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی در شاهد‌شهر

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در دومین سالگرد سرنگونی هواپیمای_اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران شماری از خانواده‌های قربانیان که در ایران زندگی می‌کنند روز شنبه صبح، ۱۸ دی‌ماه، به فرودگاه امام خمینی تهران و سپس در محل سرنگونی هواپیما در شاهدشهر رفتند. اخبار_ایران تهران دادخواهی

استان‌وایر- در دومین سالگرد سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شماری از خانواده‌های قربانیان که در ایران زندگی می‌کنند روز شنبه صبح، ۱۸ دی‌ماه، به فرودگاه امام خمینی تهران و سپس در محل سرنگونی هواپیما در شاهدشهر رفتند.

بعد از مراسم در فرودگاه امام خمینی تهران، جمع بزرگی از خانواده های جان باختگان و مردم در شاهدشهر، محل سرنگون شدن هواپیما، گرد هم آمده اند تا همدردی و اتحاد خود را با خانواده‌ها نشان دهند. درهنگام تجمع خانواده‌ها در شاهد‌شهر، پرواز یک هلی‌کوپتر در ارتفاع کم بر فراز محل سقوط هواپیمای اوکراینی باعث نارضایتی و خشم آنها شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افشای اسرار حزب‌الله لبنان در پی سرنگونی پهپاد آن در اسرائیلدر پی سرنگونی پهپاد حزب‌الله در مرز لبنان و اسرائیل در سه‌شنبه گذشته، عکس‌هایی از رهبران و عناصر حزب‌الله لبنان فاش شد که در حافظه دوربین این پهپاد ذخیره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نمایش موشکی سپاه پاسداران در آستانه سالگرد سرنگونی هواپیمای اوکراینی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دومین سالگرد سرنگونی هواپیمای اوکراینی؛ بیانیه «گروه بین‌المللی هماهنگی» در نکوهش عملکرد ایران«ما با یکدیگر متحد می‌مانیم تا به تعهد خود برای پاسخگو کردن ایران در قبال اقدامات و کوتاهی‌های مقامات نظامی و غیرنظامی این کشور که منجر به سرنگونی پرواز ۷۵۲ شد عمل کنیم و مطمئن شویم که ایران غرامت کامل این حادثه را جبران می‌کند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقلال و پرسپولیس، قربانیان یک عمر اسارت در دست حاکمیت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حضور خانواده قربانیان پرواز ۷۵۲ در فرودگاه امام خمینی: «تا محاکمه جنایتکاران محکم ایستاده‌ایم»در دومین سالگرد سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی، آن دسته از خانواده‌های قربانیان که در ایران زندگی می‌کنند روز شنبه صبح، ۱۸ دی‌ماه، به فرودگاه امام خمینی تهران رفتند. و دسته ايى از ايرانيان پناهند مثل الاغ به ايران برگشتند. BehrangRahbari Shame on Justin Trudeau & his cabinet for shaking the representative of a terrorist government of Iran. 2 years after the massacre of 176 people and you have done nothing to get justice for the families.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت ۳ زن در دادگاه انقلاب به اتهام شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »