محکومیت ۳ زن در دادگاه انقلاب به اتهام شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنا بر گزارش خبرگزاری هرانا یکی از شعب دادگاه انقلاب تهران سه زن را که در «جلسه مشاوره روانشناسی خانوادگی» شرکت کرده بودند، به ۱۲ سال زندان محکوم کرده است.اتهام انتسابی به این شهروندان«اجتماع و تبانی و تبلیغ علیه نظام» عنوان شده است. حقوق_شهروندی

استان‌وایر- یکی از شعب دادگاه انقلاب اسلامی تهران سه زن را که در «جلسه مشاوره روانشناسی خانوادگی» شرکت کرده بودند، بهدادگاه انقلاب اسلامی تهران در تاریخ ۲۲ آذرماه ۱۴۰۰ صادر شده و مطابق آن سه شهروند به نام‌های آذر کروندی موسی‌زاده، مخصوص بخارائی هر یک به ۵ سال حبس و رقیه سلطان‌میرزایی به ۲ سال حبس و ضبط ملک واقع در شهریار به نفع دولت محکوم شده‌اند.

اتهامات انتسابی به این شهروندان «اجتماع و تبانی از طریق همکاری با سازمان مجاهدین خلق و تبلیغ علیه نظام» عنوان شده است.:« «مخصوص بخارایی و آذر کروندی هر دو از زندانیان سیاسی دهههستند .خانم بخارائی هشت سال و خانم کروندی شش سال سابقه زندان دارند و چند تن از از اعضای خانواده خانم سلطان‌میرزایی از قربانیان دهه شصت بوده‌اند.

در حکم صادر شده رای به ضبط ملکی واقع در شهریار به نفع دولت داده شده است. به گفته منبع مطلعی که درباره جزییات این موضوضع گفتگو کرده مخصوص بخارایی مشاور و روانشناس است و این سه تن برای «جلسه خانوادگی مشاوره» در این مکان دور هم جمع می‌شدند. این پرونده از تابستان ۱۳۹۸ مفتوح شده و مخصوص بخارایی پس از یک هفته بازداشت با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی

، آذر کروندی با وثیقه 200 میلیون تومانی آزاد بوده‌اند و خانم سلطان میرزایی صرفا به‌دلیل میزبانی این جلسات در باغ شخصی‌اشپیشتر مقامات قضایی به این شهروندان بصورت شفاهی از مختومه بودن پرونده خبر داده بودند اما بنا بر گزارش ‌های منتشر شده آذرماه امسال دوباره آنها را برای دادگاه فراخواندند و این احکام را برایشان صادر کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا:‌ اگر به زودی درباره «برجام» به تفاهم نرسیم راه متفاوتی را در پیش می‌گیریمند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با اشاره به اینکه در دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته‌ای، پیشرفت مختصری حاصل شده هشدار داد، اگر به زودی واشینگتن و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مقام مسئول: محموله کیوی از امارات به هند رفته بود، در امارات به قرنطینه اهمیت نمی‌دهندمدیر سازمان حفظ نباتات ایران روز جمعه ضمن اشاره به این که مسئله صادرات کیوی به هند حل شده، دلیل مرجوع شدن محموله کیوی ایران از این کشور را «نبود قرنطینه در امارات» اعلام کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر🔺کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر اپلیکیشن ماسک وابسته به وزرات بهداشت ایران با صدور اطلاعیه ای هشدار داده است که گونه امیکرون ویروس کووید-۱۹ می‌تواند کشور را با «موج سهمگین ششم» مواجه کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله لفظی شدید بایدن به ترامپ در سالروز حمله به کاپیتول | DW | 06.01.2022رئیس‌جمهوری آمریکا و معاون او در سالروز حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کاپیتول، در نطق خود شهروندان آمریکا را خطاب قرار دادند. جو بایدن ترامپ را فردی 'خودخواه' نامید که دموکراسی و قانون اساسی را قربانی منافع خود کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشتار جمعی و سکوت جامعه؛ اهمیت دادگاه نوری در گفت‌وگو با رضا معینی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »