حکم حمید سجادی برای محمد پولادگر؛ از حوزه علمیه تا وزارت ورزش

18/10/1400 02:12:00 ب.ظ

سه روز پس از آن‌که محمد_پولادگر در انتخابات فدراسیون تکواندو شکست خورد و پس از ۲۱ سال از ریاست این فدراسیون کنار رفت،حمید_سجادی وزیر ورزش و جوانان او را به سمت«معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای»وزارت ورزش منصوب کرد. اخبار_ایران فدراسیون_تکواندو_ایران

حمید سجادی در حکم خود برای محمد پولادگر، او را مدیری «متعهد» و «متخصص» خطاب کرده و از او خواسته است برای «اصول عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی»، «فسادستیزی» و «قانون‌مداری» تلاش کند.

محمد پولادگر از سال ۱۳۶۳ وارد حوزه علمیه قم شد و هم‌زمان به عضویت سپاه پاسداران درآمد. او حد فاصل سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۹ نایب رئیس فدراسیون تکواندو و از سال ۱۳۷۹ ریاست فدراسیون تکواندو ایران را برعهده داشت.

طی ده سال پایانی ریاست او، فشار بر تکواندوکاران زن و مرد به حدی افزایش یافت که موج گسترده مهاجرت و پناهندگی تکواندوکاران ایرانی به خارج از کشور آغاز شد. آقای پولادگر، تکواندوکارانی را که به کشورهای دیگر پناهنده شده بودند یا با تغییر تابعیت در کشور دیگری مبارزه می‌کردند، «مزدور» نامیده بود. headtopics.com

محمد پولادگر از روحانیان سپاهی تندرو و اصولگرا است. او طی پنج سال گذشته، مخترع رقابت‌های تلفیقی «قرآن‌خوانی و اجرای فنون تکواندو» بود. حمید سجادی در حکم انتصاب خود از محمد پولادگر خواسته است «موجبات ارتقا

سطح کمی و کیفی فعالیت‌های ورزشکاران، مربیان و خصوصا قهرمانان را در عرصه‌های ملی، آسیایی و جهانی» را فراهم نماید.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

نتیجه پژوهش علمی: عادت ماهیانه زنان پس از تزریق واکسن کرونا اندکی عقب می‌افتددانشمندان امیدوار هستند که یافته‌های این تحقیق بتواند به مقابله با پخش اطلاعات جعلی درباره واکسیناسیون کرونا در شبکه‌های اجتماعی کمک کند. نميشه دانشمندانتون يه گوهي بخورن كلن ور بيفته درست ه برای منم اتفاق افتاد دقیقا درسته.

اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا: ممنوعیت استفاده از هشتگ‌های حمایت از پرواز پی‌‌اس‌۷۵۲ برداشته شد▪️اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا درباره ایجاد محدودیت برای هشتگ‌های حمایت از خانواده‌های قربانیان پرواز PS752، ضمن عذرخواهی اذعان کرد که این محدودیت «به اشتباه» بوده و از برداشته شدن آن خبر داد من_هم_شمعی_روشن_خواهم_کرد IWillLightACandelToo ps752justice از شما سپاسگزارم

امام جمعه اصفهان: آرایش و ورزش زنان خانواده‌ها را فرومی‌پاشد

اگر لازم باشد، زمینه انتقام سخت را از داخل خانه‌های آمریکایی‌ها فراهم می‌کنیمفرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیازی نیست ما در همه جا به صورت مباشر حضور داشته باشیم، هر جا که لازم باشد زمینه انتقام از آمریکایی ها را از داخل خانه‌هایشان و با افرادی از کنار دست خودشان فراهم می‌کنیم، بدون اینکه خودمان حضور داشته باشیم. راست ميگه سبك و سياقشون متفاوته، اونا ميزنن اينارو كتلت ميكنن ، اينا هم وايميسن از دور فحش ميدن:)

شماری از زندانیان سیاسی: دخالت نهادهای امنیتی در امور قضایی موجب نقض حقوق زندانیان شده استشماری از زندانیان سیاسی: دخالت نهادهای امنیتی در امور قضایی موجب نقض حقوق زندانیان شده است شماری از زندانیان_سیاسی سابق و فعلی در نامه‌ای به رؤسای قوه مجریه و قضائیه ایران، از سیطره نهادهای امنیتی بر سرنوشت زندانیان سیاسی انتقاد کردند.

دشمنان انقلاب حتی از نام و تصویر شهید سلیمانی هراس دارندسیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور: سردار سلیمانی در طول سال های حیات دنیوی خود همواره برای تامین امنیت کشور و مردم تلاش کرد و در هر شرایطی در خط مبارزه با دشمنان قرار داشت. برای همین دشمنان حتی از نام و تصویر حاج قاسم بعد از شهادت او هراس دارند.