حکم حمید سجادی برای محمد پولادگر؛ از حوزه علمیه تا وزارت ورزش

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سه روز پس از آن‌که محمد_پولادگر در انتخابات فدراسیون تکواندو شکست خورد و پس از ۲۱ سال از ریاست این فدراسیون کنار رفت،حمید_سجادی وزیر ورزش و جوانان او را به سمت«معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای»وزارت ورزش منصوب کرد. اخبار_ایران فدراسیون_تکواندو_ایران

استان‌وایر - سه روز پس از آن‌که «محمد پولادگر» در انتخابات فدراسیون تکواندو ایران شکست خورد و پس از ۲۱ سال از ریاست این فدراسیون کنار رفت، «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان او را به سمت «معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای» وزارت ورزش منصوب کرد. این، مهم‌ترین معاونت در وزارت ورزش و جوانان است.

محمد پولادگر از سال ۱۳۶۳ وارد حوزه علمیه قم شد و هم‌زمان به عضویت سپاه پاسداران درآمد. او حد فاصل سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۹ نایب رئیس فدراسیون تکواندو و از سال ۱۳۷۹ ریاست فدراسیون تکواندو ایران را برعهده داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتیجه پژوهش علمی: عادت ماهیانه زنان پس از تزریق واکسن کرونا اندکی عقب می‌افتددانشمندان امیدوار هستند که یافته‌های این تحقیق بتواند به مقابله با پخش اطلاعات جعلی درباره واکسیناسیون کرونا در شبکه‌های اجتماعی کمک کند. نميشه دانشمندانتون يه گوهي بخورن كلن ور بيفته درست ه برای منم اتفاق افتاد دقیقا درسته.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا: ممنوعیت استفاده از هشتگ‌های حمایت از پرواز پی‌‌اس‌۷۵۲ برداشته شد▪️اینستاگرام در پاسخ به صدای آمریکا درباره ایجاد محدودیت برای هشتگ‌های حمایت از خانواده‌های قربانیان پرواز PS752، ضمن عذرخواهی اذعان کرد که این محدودیت «به اشتباه» بوده و از برداشته شدن آن خبر داد من_هم_شمعی_روشن_خواهم_کرد IWillLightACandelToo ps752justice از شما سپاسگزارم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

امام جمعه اصفهان: آرایش و ورزش زنان خانواده‌ها را فرومی‌پاشد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اگر لازم باشد، زمینه انتقام سخت را از داخل خانه‌های آمریکایی‌ها فراهم می‌کنیمفرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیازی نیست ما در همه جا به صورت مباشر حضور داشته باشیم، هر جا که لازم باشد زمینه انتقام از آمریکایی ها را از داخل خانه‌هایشان و با افرادی از کنار دست خودشان فراهم می‌کنیم، بدون اینکه خودمان حضور داشته باشیم. راست ميگه سبك و سياقشون متفاوته، اونا ميزنن اينارو كتلت ميكنن ، اينا هم وايميسن از دور فحش ميدن:)
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شماری از زندانیان سیاسی: دخالت نهادهای امنیتی در امور قضایی موجب نقض حقوق زندانیان شده استشماری از زندانیان سیاسی: دخالت نهادهای امنیتی در امور قضایی موجب نقض حقوق زندانیان شده است شماری از زندانیان_سیاسی سابق و فعلی در نامه‌ای به رؤسای قوه مجریه و قضائیه ایران، از سیطره نهادهای امنیتی بر سرنوشت زندانیان سیاسی انتقاد کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دشمنان انقلاب حتی از نام و تصویر شهید سلیمانی هراس دارندسیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور: سردار سلیمانی در طول سال های حیات دنیوی خود همواره برای تامین امنیت کشور و مردم تلاش کرد و در هر شرایطی در خط مبارزه با دشمنان قرار داشت. برای همین دشمنان حتی از نام و تصویر حاج قاسم بعد از شهادت او هراس دارند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »