حمله لفظی شدید بایدن به ترامپ در سالروز حمله به کاپیتول | DW | 06.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهوری آمریکا و معاون او در سالروز حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کاپیتول، در نطق خود شهروندان آمریکا را خطاب قرار دادند. جو بایدن ترامپ را فردی 'خودخواه' نامید که دموکراسی و قانون اساسی را قربانی منافع خود کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا و معاون او در سالروز حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کاپیتول، در نطق خود شهروندان آمریکا را خطاب قرار دادند. جو بایدن ترامپ را فردی"خودخواه" نامید که دموکراسی و قانون اساسی را قربانی منافع خود کرد.

بایدن اظهار داشت، در آن روز،"در حالی که پایتخت کشور در آشوب به سر می‌برد، دونالد ترامپ در کاخ سفید تلویزیون نگاه می‌کرد و ساعت‌ها از هر گونه واکنشی خودداری کرد".به گفته بایدن"ایالات متحده باید بیاموزد تا بار دیگر با حقایق کنار بیاید و بداند که مسیر به سوی آینده از به رسمیت شناختن حقیقت می‌گذرد". طرفداران دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ به ساختمان کاپیتول در واشنگتن یورش بردند تا مانع از اعلام پیروزی جو بایدن، رقیب انتخاباتی ترامپ شوند.

رئیس‌جمهوری آمریکا در باره این آشوب گفت: «آنها انتخاباتی منصفانه و آزاد نمی‌خواستند‌؛ آن‌ها می‌خواستند نتایج یک انتخابات منصفانه و آزاد را به عقب بازگردانند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در پی اعتراضات مردمی در قزاقستان، رییس جمهوری کابینه را منحل کردنقطه آغاز اعتراضات روز یکشنبه پس از اعلام افزایش قیمت گاز مایع طبیعی، ال‌ان‌جی در شهر جانا اوزن واقع در منطقه‌ای سرشار از منابع طبیعی در غرب کشور آغاز شد و سپس به شهر بزرگ دیگر منطقه یعنی آق‌داغ در ساحل دریای خزر گسترش یافت. درود بر رئیس جمهور بابت انحلال کابینه ،در ایران رئیس جمهورش اعلام بی اطلاعی از روز شروع گرانی قیمت بنزین کرد،
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادستانی آمریکا دو فرزند دونالد ترامپ را به دادگاه احضار کرد | DW | 04.01.2022دادستانی نیویورک سه سال است علیه امپراتوری املاک دونالد ترامپ تحقیق می‌کند. ایوانکا و دونالد جونیور، فرزندان دونالد ترامپ برای ادای توضیحات به دادگاه احضار شده‌اند. دادستانی مظنون به فرار مالیاتی خانواده ترامپ است. راستی آمریکا احمد جنتی رو نمی خواد چون خیلی حرفه ای تر از این قضات و‌دادستانهای آمریکا است😂😂 رستاخیز_ملی_با_پهلوی اشتباه نوشتاری: دادستانی به فرار مالیاتی ترامپ ظنین است بجای ....مظنون است ترامپ اگر نبود کرونا هم نمیآمد مادر منو ازم بگیره ؛؛😥😥 منطقه داشت توسط ترامپ به جنگ کِشیده میشد که کرونا را در آزمایشگاه ساختند که جنگ نشه !!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ملانیا ترامپ کلاهش هنگام استقبال از زوج ماکرون را به حراج رمزارزی می‌گذاردملانیا ترامپ، همسر رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در نظر دارد یک کلاه، یک نقاشی آبرنگ و یک اثر دیجیتال در قالب رمز دیجیتالی غیرقابل معاوضه و منحصر به فرد (ان اف تی) را برای فروش به حراج بگذارد جزئیات بیشتر🔽 عن خانم Only 1500 years for Muslim ummah, and we are living in 1443. Less than 60 years left! But people don't care and they make fun and don't want to prepare for it.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«تویوتا» سبقت گرفت؛ «جنرال موتورز» عنوان پرفروش‌ترین خودروساز در آمریکا را از دست داد«تویوتا» سبقت گرفت؛ «جنرال موتورز» عنوان پرفروش‌ترین خودروساز در آمریکا را از دست داد شرکت آمریکایی جنرال موتورز، مستقر در دیترویت، نزدیک به یک قرن این عنوان را در اختیار خود داشت. جنرال موتورز از سال ۱۹۳۱ تا ۲۰۲۱ پرفروش‌ترین خودروساز در ایالات متحده بود بایدن و حزب او مایه ننگ آمریکا است. آنان فاسد و اَقتصاد آمریکا را شکوفا نکرده و سیاست های داخلی و خارجی او غیر شَفاف میباشد و پوپولیستی است آمریکا نیاز ب یک پریزیدنت مَلی گرا نظیر ترامپ دارد تا اول ب فکر آمریکایی ها باشد به این میگن مشت محکم در دهان آمریکا. ژاپن خیلی شیک و مجلسی انتقام جنگ جهانی دوم را از آمریکا میگیره. 👏👏👏👏👏
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل در سال 2021 میلادی 319 فلسطینی را به قتل رسانداسرائیل سال گذشته 319 فلسطینی از جمله 71 کودک را به شهادت رسانده و خانه 295 فلسطینی را به بهانه ساخت و ساز غیر مجاز تخریب کرده است. - خبرگزاری آناتولی مسلمانان اگه قدرت اسرائیلی ها رو داشتن همه یهودی ها رو میکشتن برو خدا رو شکر کن بقیشون رو نمیکشه شما هم که تو قتل عام ارامنه خودتون رو اثبات کردید....
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا اقدام شبه‌نظامیان حوثی در توقیف یک کشتی اماراتی را محکوم کردند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اقدام شبه‌نظامیان حوثی تحت حمایت ایران در توقیف یک کشتی با پرچم امارات متحده عربی را در نزدیکی بندر حدیده یمن محکوم کرد. دو‌صد گفته چون نیم کردار نیست.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »