مجلس ایران «۱۹ هزار میلیارد تومان» بودجه برای افزایش جمعیت تصویب کرده است

16/10/1400 08:34:00 ب.ظ

یک نماینده مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۱۶ دی خبر داد که برای اجرای به گفته او «طرح تعالی جمعیت و خانواده» ۱۹ هزار میلیارد تومان بودجه پیش‌بینی و تصویب شده است. محمدحسن...

یک نماینده مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۱۶ دی خبر داد که برای اجرای به گفته او «طرح تعالی جمعیت و خانواده» ۱۹ هزار میلیارد تومان بودجه پیش‌بینی و تصویب شده است. محمدحسن... ایرج مسجدی: دور پنجم مذاکرات ایران و عربستان به‌زودی در عراق برگزار می‌شود ایرج مسجدی که پیش از انتصاب به عنوان سفیر ایران در بغداد در سال ۱۳۹۵ مشاور عالی قاسم سلیمانی فرمانده وقت نیروی قدس سپاه بود.

ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی در عراق روز چهارشنبه گفته است به «زودی» بغداد میزبان دور پنجم گفت‌وگوهای بین ایران و عربستان خواهد بود.

به گزارش ایرنا، ایرج مسجدی در مصاحبه با «شبکه العهد نیوز عراق» گفته است: « بغداد تا کنون میزبان چهار دور از گفت‌وگوهای ایران و عربستان بوده و به زودی میزبان دور پنجم آن هم خواهد بود.» سرتیپ ایرج مسجدی که پیش از انتصاب به عنوان سفیر ایران در بغداد در سال ۱۳۹۵ مشاور عالی قاسم سلیمانی فرمانده وقت نیروی قدس سپاه بود، با اشاره به «پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بزرگ میان ایران و عربستان سعودی» اظهار داشت: «کشورهای منطقه می‌توانند مشکلات میان خودشان را به دور از دیکته‌های آمریکا حل کنند.»

هنوز مقام‌های عربستان سعودی به اظهارات ایرج مسجدی واکنش نشان نداده‌اند. دولت مصطفی کاظمی، نخست وزیر عراق از آغاز سال جاری شمسی تلاش‌هایی را برای کاهش تنش بین ایران و عربستان انجام داده است.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ارزش سهام اپل به ٣ هزار میلیارد دلار رسید | DW | 04.01.2022شرکت آمریکایی اپل به اولین شرکت جهان تبدیل شد کە ارزش سهام آن به ٣ هزار میلیارد دلار می‌رسد. ارزش اپل بیشتر از تولید اقتصادی سالانه بریتانیا و کمی کمتر از تولید اقتصادی سالانه آلمان است.

قانون اصلاح نحوه رسیدگی به لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی ابلاغ شدرئیس جمهور «قانون اصلاح ماده (۱۸۲) قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی» که نحوه رسیدگی به لایحه بودجه را از شکل یک‌شوری به دوشوری اصلاح خواهد کرد، برای اجرا به مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد. آیت الله دکتر! ببین بنزین شوخی بردار نیس ۹۸در ایران اون فاجعه رو افرید امروز هم دولت قزاقستان سره همین افزایش قیمت بنزین کامل سقوط کرد اشتباهات و تکرار نکن نفت داریم خرج مردم بکن ارث بابات نیس که تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_پس_از_۱۰_سال_بلاتکلیفی

مرسدس بنز ۸۰۰ هزار خودروی خود را به دلیل نقص فنی فراخواند | DW | 05.01.2022مرسدس بنز خودروساز مشهور آلمانی از مشتری‌های خود خواست، ۸۰۰ هزار خودروی مدل‌ دیزلی را به‌خاطر نقص فنی و امکان 'آتش‌سوزی' به این شرکت بازگردانند. قرار است از اواسط ژانویه ۲۰۲۲ قطعات خودروهای فراخوانده شده تعویض شوند.

هزار زخمی در قزاقستان؛ پلیس از 'حذف' معترضان می‌گوید | DW | 06.01.2022سخنگوی پلیس قزاقستان می‌گوید شماری از معترضانی که قصد حمله به مقرهای پلیس داشتنند 'حذف' شده‌اند. وزارت بهداشت از مجروح‌شدن هزار نفر خبر داده است. اتحادیه اروپا، چین و روسیه به ناآرامی‌های قزاقستان واکنش نشان داده‌اند. پس از گذشت ۴ دهه کشور این جوری شده: ۱-شمال کشور، چوب بَر ۲-جنوب کشور ، خاک بَر ۳-شرق کشور، سوخت بَر ۴-غرب کشور، کول بَر ... ۵-مرکزِ قدرت، پول بَر! لعنت به چین و روسیه

تصاویری از ماهی تُنی که در حراج توکیو ۱۴۵ هزار دلار فروش رفتنخستین حراج ماهی تُن در سال جدید میلادی صبح روز چهارشنبه در بازار ماهی تویوسو در توکیو برگزار شد و در جریان آن بالاترین قیمت پیشنهادی نصیب یک ماهی تُنِ ۲۱۱ کیلوگرمی شد.

اجباری شدن «گواهی واکسیناسیون» در فرانسه؛ مجلس ملی گام اول را برداشتبا قانونی شدن این لایحه، تدابیر مد نظر دولت از نیمه ژانویه اجرایی و «گواهی واکسیناسیون» در سراسر این کشور جایگزین «گواهی سلامت» خواهد شد. سگ توروح گوه خورشون.