۸ کشته و زخمی در انفجار تانکر حامل مازوت در سنندج

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اثر انفجار و آتش سوزی یک دستگاه تانکر حامل سوخت مازوت در شهر حسین آباد سنندج تاکنون ۸ نفر کشته و زخمی شده‌اند. هلال احمر کردستان گفته تعداد مصدومان بیشتر است چون افرادی قبل از رسیدن عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شده‌اند. اخبار_ایران

استان‌وایر- بر اثر انفجار و آتش سوزی یک دستگاه تانکر حامل سوخت مازوت در شهر حسین آباد سنندج تاکنون ۸ نفر کشته و زخمی شده‌اند.

جلالی ادامه داد که تعداد مصدومان این حادثه بیشتر بوده چون تعدادی از افراد قبل از رسیدن عوامل امدادی توسط اهالی منطقه به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.جمعیت هلال احمر ایران نیز با انتشار تصاویری نوشته حدود ۳۰ خانه و ۱۰ تا ۱۵ خودروی شخصی نیز در این حادثه دچار آتش سوزی و آسیب شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار سنگین تانکر حامل مازوت در سنندج/۲ کشته و حریق ۳۰منزل مسکونیمدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: در پی آتش سوزی امشب بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر حامل مازوت در محور حسین آباد سنندج، حدود ۲۰ تا ۳۰ خانه دچار آسیب شد و ۲ نفر هم جان باختند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واژگونی خودروی حامل مهاجران افغانستانی پنج کشته و ده زخمی برجای گذاشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نوزده فلسطینی در حمله نظامیان اسرائیل زخمی شدندنظامیان اسرائیل با یورش به کرانه باختری اشغالی 19 فلسطینی را مجروح کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جراحت و قطع عضو ۴ نوجوان بر اثر انفجار مین در مهرانمین هایی که در جنگ توسط سپاه پاسداران و بسیج کاشته شد و تله های انفجاری،بدون کالک و نقشه می باشد حتی تله ها را هم نمیدانند کشش است یا قطع کشش . نقشه ای نیست که کجا مین است و تله انفجاری .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ در جست‌وجوی آسترازنکا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ادامه پیشروی ارتش یمن در مأرب و بازپس‌گیری مناطقی در استان شبوهبا ادامه نبردها در استان‌های شبوه و مأرب، ارتش یمن و گردان‌های العمالقه، توانستند در چندین منطقه پیشروی‌های چشمگیری را محقق کنند.مرکز رسانه‌ای ارتش یمن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »