اپل هفته آینده از آیفون ۱۲ مجهز به نسل پنجم اینترنت رونمایی می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اپل هفته آینده از آیفون ۱۲ مجهز به نسل پنجم اینترنت رونمایی می‌کند بیشتر بخوانید🔽

سایت «اپل» روز سه شنبه اعلام کرد که قصد دارد مراسم رونمایی از «آیفون ۱۲» را ۱۵ سپتامبر برگزار کند.

آیفون ۱۲ نخستین گوشی تلفن هوشمند اپل است که مجهز به نسل پنجم اینترنت خواهد بود. پیش از این، شرکت سامسونگ کره جنوبی و هواوی چین گوشی‌های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبکه نسل پنجم اینترنت را به بازار ارائه کرده بودند. سایت اپل، این شرکت عظیم الکترونیک و فناوری در خصوص مراسم رونمایی از «آیفون ۱۲» نوشته است که ساعت ۱۰ صبح روز ۱۵ سپتامبر از «اپل پارک» شاهد «رویداد اپل» باشند.

استراتژیکی بازاریابی شرکت اپل به گونه‌ای است که پیش از رونمایی محصولاتش، اطلاعاتی درباره آن ارائه نمی‌کند اما همیشه در پاییز از مدل‌های جدیدش رونمایی کرده است.برخی صاحب نظران پیش‌بینی می‌کنند «اپل» و ارائه کننده‌های آسیایی‌اش با تعداد بسیار زیاد درخواست برای بزرگ‌ترین مدل آیفون که ۱۷ سانتی‌متر است مواجه شوند.

متخصصان حوزه فن‌آوری پیش‌بینی می‌کنند که بیش از یک سوم از ۹۵۰ میلیون دستگاه آیفونی که در حال حاضر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد یعنی کمی بیش از ۳۰۰ میلیون دستگاه، در ماه‌های آینده با مدل جدیدتر جایگزین شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پزشکان آلمانی: ناوالنی پس از خروج از کما به سخنان اطرافیان واکنش نشان دادپزشکان آلمانی با وجود «بهبود وضع سلامتی» الکسی ناوالنی همچنان تاکید می‌کنند که «مسمومیت سنگین» اخیر ممکن است تاثیرات درازمدت بر سلامتی او گذاشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه 1000 مزدور دیگر از سوریه برای پشتیبانی از حفتر به لیبی می‌فرستدروسیه 1000 مزدور دیگر از سوریه به لیبی می‌فرستد تا در صفوف خلیفه حفتر سرکرده عناصر مسلح غیرقانونی در این کشور بجنگند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رونمایی از جواهر اشتوتگارت | DW | 07.09.2020شرکت دایملر بنز از خودرو مرسدس اس کلاس ۲۰۲۰ رونمایی کرد؛ خودرویی که در بسیاری زمینه‌ها پیشرفته‌ترین نوع خود در جهان است. و دیگر تازه‌های جهان تکنولوژی در گزارش این هفته.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کاخ سفید: پرزیدنت ترامپ از اخراج مردم آمریکا از خانه‌های‌شان در طول همه‌گیری کرونا جلوگیری می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توفان هایشن پس از در نوردیدن ژاپن به سمت کره جنوبی رفت - BBC News فارسیتوفان هایشن پس از در نوردیدن ژاپن در حال حرکت به سمت جنوب این کشور و کره جنوبی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نامگذاری یکی از خیابان‌های لبنان به نام ''شهید حاج قاسم سلیمانی''نامگذاری یکی از خیابان‌های لبنان به نام ''شهید حاج قاسم سلیمانی'' *شهرداری منطقه الغبیری لبنان یکی از خیابان‌های این منطقه را به نام شهید قاسم سلیمانی نامگذاری کرد *این خیابان یکی از خیابان‌های منتهی به اتوبان حافظ اسد است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »