پزشکان آلمانی: ناوالنی پس از خروج از کما به سخنان اطرافیان واکنش نشان داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پزشکان آلمانی: ناوالنی پس از خروج از کما به سخنان اطرافیان واکنش نشان داد جزئیات بیشتر🔽

بیمارستان خیریه در برلین، پایتخت آلمان روز دوشنبه اعلام کرد که الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس ولادیمیر پوتین، رئيس جمهوری روسیه از کمای مصنوعی خارج شده است.

الکسی ناوالنی از روز ۲۲ اوت به دلیل مسمومیت در بیمارستان خیریه شهر برلین بستری شده است. دولت آلمان چند روز پیش اعلام کرد که الکسی ناوالنی با نوعی گاز اعصاب شبیه به نویچک مسموم شده است. به گفته پزشکان معالج الکسی ناوالنی، این مخالف سرشناس رئیس جمهوری روسیه به صورت مرحله به مرحله از زیر دستگاه تنفس مصنوعی خارج خواهد شد. بنا به اعلام بیمارستان خیریه برلین الکسی ناوالنی به سخنان اطرافیان خود واکنش نشان داده است.پزشکان آلمانی با وجود «بهبود وضع سلامتی» الکسی ناوالنی همچنان تاکید می کنند که «مسمومیت سنگین» اخیر ممکن است تاثیرات درازمدت بر سلامتی او گذاشته باشد.

استفاده از نوعی گاز اعصاب مشابه نوچیک علیه مخالفان و منتقدان روس مسبوق به سابقه است. سرگئی اسکریپال، جاسوس سابق روس در سال ۲۰۱۸ در بریتانیا به همراه دخترش با همین ماده سمی مسموم شد.مسمومیت سرگئی اسکریپال منجر به تنش در روابط لندن با مسکو شد. آلمان و دیگر کشورهای غربی اکنون از روسیه خواسته اند تا درباره مسمومیت الکسی ناوالنی تحقیق کند.

برلین تهدید کرده است که احتمال وضع تحریم علیه روسیه به دلیل مسمومیت الکسی ناوالنی وجود دارد. الکسی ناوالنی روز ۲۰ اوت در بیمارستانی در شهر امسک در سیبری بستری شد و پس از دو روز به اصرار اطرافیانش به آلمان منتقل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفارت ایران در باکو ادعای انتقال تسلیحات روسی به ارمنستان را تکذیب کردسفارت ایران در آذربایجان به اطلاعات کذب درباره انتقال تسلیحات از روسیه به ارمنستان از طریق ایران واکنش نشان داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش فکری به سرمربیگری استقلال: کسی که این ریسک را می‌کند یا عاشق است یا دیوانهسرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به شایعه سرمربیگری موقت در تیم استقلال تهران واکنش نشان داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مسمومیت الکسی ناوالنی بر پروژه خط لوله گاز نورد استریم ۲ سایه انداختخانم مرکل که از حامیان پروژه خط لوله گاز نورد استریم ۲ است، گفت که نباید پرونده الکسی ناوالنی با پروژه انتقال گاز از مسکو به آلمان مرتبط شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقال تجهیزات نظامی توسط شبه‌نظامیان حفتر به منطقه هلال نفتیارتش لیبی از انتقال تجهیزات نظامی توسط شبه‌نظامیان حفتر به منطقه هلال نفتی از جمله سامانه پدافند هوایی پانتسیر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دادگاه‌های ویژه اقتصادی از فردا با اصلاحاتی به کار خود ادامه می‌دهند/ انحصار وکالت برداشته شدسخنگوی قوه قضاییه: *دادگاه‌های ویژه اقتصادی از فردا با اصلاحاتی به کار خود ادامه می‌دهند *انحصار وکالت برداشته شد *اراده برخورد با فساد تا زمانی که مفاسد وجود داشته باشد هیچ‌گاه تغییر نخواهد کرد *مقرر شد پرونده‌های بعد از مرداد ۹۷ رسیدگی شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«تنهاترین فیل دنیا» پس از ۳۵ سال به طبیعت بازگردانده می‌شودیک فیل در باغ‌ وحشی در پاکستان که به نماد مشهوری برای فعالان حقوق حیوانات بدل شده بود، پس از ۳۵ سال اجازه یافت به طبیعت بازگردد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »