پزشکان آلمانی: ناوالنی پس از خروج از کما به سخنان اطرافیان واکنش نشان داد

17/06/1399 07:01:00 ب.ظ

پزشکان آلمانی: ناوالنی پس از خروج از کما به سخنان اطرافیان واکنش نشان داد جزئیات بیشتر🔽

پزشکان آلمانی با وجود «بهبود وضع سلامتی» الکسی ناوالنی همچنان تاکید می‌کنند که «مسمومیت سنگین» اخیر ممکن است تاثیرات درازمدت بر سلامتی او گذاشته باشد. بیمارستان خیریه در برلین، پایتخت آلمان روز دوشنبه اعلام کرد که الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس...

بیمارستان خیریه در برلین، پایتخت آلمان روز دوشنبه اعلام کرد که الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس ولادیمیر پوتین، رئيس جمهوری روسیه از کمای مصنوعی خارج شده است. الکسی ناوالنی از روز ۲۲ اوت (اول شهریور) به دلیل مسمومیت در بیمارستان خیریه شهر برلین بستری شده است. دولت آلمان چند روز پیش اعلام کرد که الکسی ناوالنی با نوعی گاز اعصاب شبیه به نویچک مسموم شده است.

به گفته پزشکان معالج الکسی ناوالنی، این مخالف سرشناس رئیس جمهوری روسیه به صورت مرحله به مرحله از زیر دستگاه تنفس مصنوعی خارج خواهد شد. بنا به اعلام بیمارستان خیریه برلین الکسی ناوالنی به سخنان اطرافیان خود واکنش نشان داده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید پزشکان آلمانی با وجود «بهبود وضع سلامتی» الکسی ناوالنی همچنان تاکید می کنند که «مسمومیت سنگین» اخیر ممکن است تاثیرات درازمدت بر سلامتی او گذاشته باشد. استفاده از نوعی گاز اعصاب مشابه نوچیک علیه مخالفان و منتقدان روس مسبوق به سابقه است. سرگئی اسکریپال، جاسوس سابق روس در سال ۲۰۱۸ در بریتانیا به همراه دخترش با همین ماده سمی مسموم شد. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سفارت ایران در باکو ادعای انتقال تسلیحات روسی به ارمنستان را تکذیب کردسفارت ایران در آذربایجان به اطلاعات کذب درباره انتقال تسلیحات از روسیه به ارمنستان از طریق ایران واکنش نشان داد.

واکنش فکری به سرمربیگری استقلال: کسی که این ریسک را می‌کند یا عاشق است یا دیوانهسرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به شایعه سرمربیگری موقت در تیم استقلال تهران واکنش نشان داد.

مسمومیت الکسی ناوالنی بر پروژه خط لوله گاز نورد استریم ۲ سایه انداختخانم مرکل که از حامیان پروژه خط لوله گاز نورد استریم ۲ است، گفت که نباید پرونده الکسی ناوالنی با پروژه انتقال گاز از مسکو به آلمان مرتبط شود.

انتقال تجهیزات نظامی توسط شبه‌نظامیان حفتر به منطقه هلال نفتیارتش لیبی از انتقال تجهیزات نظامی توسط شبه‌نظامیان حفتر به منطقه هلال نفتی از جمله سامانه پدافند هوایی پانتسیر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دادگاه‌های ویژه اقتصادی از فردا با اصلاحاتی به کار خود ادامه می‌دهند/ انحصار وکالت برداشته شدسخنگوی قوه قضاییه: *دادگاه‌های ویژه اقتصادی از فردا با اصلاحاتی به کار خود ادامه می‌دهند *انحصار وکالت برداشته شد *اراده برخورد با فساد تا زمانی که مفاسد وجود داشته باشد هیچ‌گاه تغییر نخواهد کرد *مقرر شد پرونده‌های بعد از مرداد ۹۷ رسیدگی شود

«تنهاترین فیل دنیا» پس از ۳۵ سال به طبیعت بازگردانده می‌شودیک فیل در باغ‌ وحشی در پاکستان که به نماد مشهوری برای فعالان حقوق حیوانات بدل شده بود، پس از ۳۵ سال اجازه یافت به طبیعت بازگردد.