انهدام ۴ شبکه بزرگ قاچاق ارز در استان یزد

17/08/1399 02:44:00 ب.ظ

انهدام ۴ شبکه بزرگ قاچاق ارز در استان یزد اخلالگران شبکه بزرگ قاچاق حرفه‌ای ارز به اتهام عدم ثبت معاملات ارزی در سامانه سنا از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان یزد شناسایی شدند و مورد ضربه قرار گرفت.

اخلال گران شبکه بزرگ قاچاق حرفه‌ای ارز به اتهام عدم ثبت معاملات ارزی در سامانه سنا از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان یزد شناسایی شدند و مورد ضربه قرار گرفت. این شبکه به منظور پنهان ساختن ماهیت مجرمانه فعالیت خود، معاملات ارزی را بدون ثبت در سامانه سنا و با استفاده از حساب های شخصی مرتبطین خود انجام می دادند.

برابر اسناد پرونده، حجم قاچاق ارز متهمین بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال ارزیابی شده است که در این عملیات بیش از ۳۰ نوع ارز مختلف به ارزش ریالی بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال کشف و ضبط شد؛ بر همین اساس تا کنون بیش از ۵۰۰ حساب بانکی مسدود و حدود ۵۰ نفر از مرتبطین این شبکه جهت رسیدگی پرونده تحویل مراجع قضایی گردید.

وزارت اطلاعات ضمن هشدار به سوداگران و سوءاستفاده کنندگان بازار ارز، با هرگونه فعالیت غیرمجاز در این حوزه برخورد جدی خواهد نمود و به اطلاع مردم شریف ایران می رساند؛ در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با ستاد خبری ۱۱۳ در میان بگذارند.»

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بسلامتی مشکل ارز هم داره حل میشه زورشون رسیده ب چندتا قاچاق چی خرد مرگ بر سلطان دلار مرگ بر سلطان سکه قران شرح وبیان هرچیزاست.برکسانی که نمی اندیشندپلیدی راقرارمیدهد.خریدوفروش حلال ورباحرام است.ارزش اموال مردم رابالایاپایین اوردن خیانت وفساداست.اموال یکدیگربه باطل نخورید.سخنان راگوش کنیدوصحیح انراانتخاب کنید.،قران کریم،اشکاراست که رابطه پولی ومالی افراد،ربطی به دولت ودیگران ندارد

سربازان گمنام امام زمان خودشون عرض رو نکشند بالا ،لازم نکرده شبکه قاچاق منهدم کنند ، تمام مشگل همون سربازان گمنام اند مورد ضربه قرار گرفت

انهدام شبکه بزرگ قاچاق مواد مخدر در همکاری کم‌سابقهٔ مسکو و واشنگتندر این عملیات مشترک اعضای باندی که از آمریکای جنوبی به روسیه و اروپا کوکائین قاچاق می‌کردند دستگیر و ۳۳۰ کیلوگرم کوکائین کشف و ضبط شده است.

انهدام شبکه قاچاق کارگران مهاجر در عملیات مشترک پلیس فرانسه، رومانی و مولداویقاچاقچیان کارگران را با مدارک جعلی رومانیایی به فرانسه می‌فرستادند و پاسپورت‌های واقعی آن‌ها را برای ضمانت نزد خود گرو نگاه می‌داشتند.

آزادی مشروط سرکرده شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر در قرقیزستان؛ آمریکا ابراز نگرانی شدید کردسفارت آمریکا در بیشکک با انتشار بیانیه ای از تصمیم دادگاه قرقیزستانی مبنی بر آزادی یک سرکرده شبکه قاچاق مواد مخدر و انسان و اسلحه شدیدا انتقاد کرد.

شناسایی ۳۴ شبکه قاچاق انسان در افغانستان؛ بهشت قاچاق‌بران

پلیس اسپانیا یک شبکه قاچاق «بسیار سودآور» زعفران ایران کشف کردبررسی‌های ماموران گمرک و پلیس اسپانیا نشان داد که اعضای این شبکه، زعفران‌های وارداتی را پس از فرآوری، خشکاندن و بسته‌بندی به عنوان زعفران لامانچا (زعفران اسپانیایی) به فروش می‌رسانند. شک نکن دست خودیها در کارست